وایکینگ ها دوباره ثبت کیکر دن بیلی به سه سال مقابله

Category: توین سیتی No comments

دن بیلی ارائه لگد زدن ثبات به وایکینگ ها فصل گذشته. و در حال حاضر او است.

وایکینگ ها پنج شنبه اعلام کرد که آنها توافق کرده اند که به شرایط قرارداد با عامل رایگان ساخته شده است که 27 29 field-هدف تلاش در 2019. یک منبع گفت: ایران برای سه سال.

وایکینگ ها تا به حال لگد زدن به مسائل در سال 2018 هنگامی که قطع rookie دانیل کارلسون پس از دو بازی و بیلی بود فقط 21 از 28 field-هدف تلاش پس از مصرف بیش از. اما بیلی در سال گذشته بازگشت و به شکلی که تا به حال نمایش داده شده با دالاس از 2011-17.

این کمک بیلی که توپ زن Britton Columbus وارد شده و همچنین به عنوان دارنده. سر مربی مایک زیمر مهم بوده است از توپ زن مت بطمع انداختن قبلی دارنده.

Colquitt در اوایل این هفته توافق برای بازگشت در یک سال 9 میلیون دلار قرارداد. وایکینگ ها نیز باز خواهد گشت طولانی اهمیت آستین برش یک تازه کار در فصل گذشته.

یک منبع یکشنبه گذشته که بیلی خواهد تست رایگان-بازار و او. یک منبع گفت: صبح روز پنج شنبه که بیلی تصمیم گیری شد که بین وایکینگ ها و دو تیم که نمی شد به نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>