Vikings بینی مقابله با مایکل پیرس مذاکرات باب Sansevere گوش

مایک پیرس شد وایکینگها’ خرید بزرگ در طول هفته اول NFL free agency, و هنگامی که ما می گویند به آن معانی متعدد دارد. امضا شده توسط بالتیمور به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2016 Pierce, 27, خود را صرف چهار فصل در NFL با رول. در آورده به جای Linval یوسف در بینی مقابله با Pierce گفت که او 6-پا 345 پوند است. او تا به حال مقدار زیادی برای گفتن در تعدادی از موضوعات.

— باب Sansevere

من 11 1/2 یا 12 پوند در زمان تولد. چیزی شبیه به آن.

من یک برادر کوچکتر است که به هیچ وجه نزدیک به عنوان بزرگ به عنوان من. من فکر می کنم او 5-10, 220. او با بازی linebacker در کالج. پدر من مانند 5-9. من از کجا آمد هیچ کس نمی داند. آن کار می کرد.

من همیشه خیلی بچه بزرگ, بزرگترین در کلاس من است. همیشه بلندترین. من 260-چیزی و بازی linebacker در مدرسه بالا است.

من تا کنون 400 پوند ؟ من بالاتر از بازی کردن وزن برای اطمینان حاصل کنید. من نمی دانم که آغاز شده که همه چیزهای دیوانه در مورد اینکه 400. بد گزارش.

من دوست دارم به یک 12-بسته. حداقل شش بسته. من فکر می کنم من می خواهم در یک مجله تناسب اندام اگر از من. من می خواهم fitness magazine مواد. من یک مقدار زیادی از عضلات زیر وجود دارد. من نمی راه رفتن در اطراف با سرعت زیادی است. من آرزو می کنم من تا به حال اعتماد به نفس ریک راس می کند. او یک خواننده رپ است. احتمالا 300-برخی از وزن. او اهمیتی نمی دهند.

من از کشور است. این تقریبا یک ghost town در حال حاضر (در طول coronavirus بحران). من در خونه پدر و مادرم در موبایل (Ala.) در حال حاضر. وجود دارد مانند شش ما در اینجا. که همه ما می بینیم که هر یک از دیگر.

پیدا کردن کاغذ توالت? این وحشتناک است. بسیار بسیار وحشتناک است. ما رو کاغذ توالت در دلار به طور کلی. چیزهای بسیار محدود در اینجا. آنها نمی خواهد اجازه پدر و مادر من خرید بیش از یک بسته مرغ. زمانی که من در اینجا یک بسته است که نمی خواهی آن را انجام دهد. آنها هر دو بررسی جداگانه با یک بسته مرغ. متاسفانه, آن را تا به حال به آن می آیند. چه می توانید انجام دهید ؟

من فکر می کنم من مثل 10 سال و من به تماشای برخی از بمب-تیم ملی فیلم در تلویزیون. آنها انتخاب طناب قرمز یا آبی بند ناف. من رفتم برای ما صفحه اصلی سیستم های امنیتی و کاهش اشتباه طناب. هر دو یکی خواهد بود اشتباه طناب من فرض. ما نمی باید امنیت برای دو ماه. پدر و مادر من مرا کشته. که احتمالا بدترین چیزی که من به عنوان یک بچه.

اگر من می تواند سفر در زمان, من می خواهم به 1970s. من یک روح. بسیار روح. من قصد دارم به بسیاری از قدیمی مدرسه R&B کنسرت. آن را فقط به نظر می رسید مثل همه بود و داشتن یک زمان خوب است. من قطعا می خواهم در سفر به ’70s به.

من مانند مینی Riperton زیادی است. من رو بلند کردن لیست پخش.

من مات تکه های مرد. من عاشق حبوبات از آغاز زمان. اولین من می توانم به یاد داشته باشید خوردن آن زمانی است که من چهار ساله بودم. مادر من له یک موز پرتاب آن را در Frosted Flakes و ما خوب به آن بروید. من خوردن مات تکه های این روز است.

بهترین فیلم تا کنون است ؟ “The Pursuit of Happyness” با ویل اسمیت. آن را به من ضربه بسیار سخت و جوان بودم که در آن زمان. که عمیق بود ،

بهترین کمدی? “گام برادران” است که در لیست بالا. Will Ferrell است. و “خماری” است که در جایی وجود دارد.

من به کالج رفت و به عنوان یک مدیر ورزشی. که احتمالا البته من بعد از فوتبال است.

که از آلاباما مورد علاقه من در تیم جزر و مد. من بازیکن مورد علاقه بود Ray Lewis. من بازی linebacker در مدرسه بالا است. آنها به من یک چند روز در linebacker در دانشگاه برای من خوشحال. حال 265 پوند نمی قرض دادن به یک linebacker.

من در اصل امضا شده با Tulane قبل از رفتن به Samford. من فکر می کنم من فرار 4.6 در 40 در 265 پوند است. من در مسیر تیم. من همیشه خیلی سریع بچه. آنها به من گفتند اگر می خواستم به یک فرصت در NFL من تا به حال به حرکت به بینی یا مقابله با سه روش.

هنگامی که من رفت و بیش از 300 پوند در اشتباه سال دوم در دانشگاه, من می دانستم که من می خواهم دفاعی مقابله با.

غذای مورد علاقه من است tossup بین لازانیا و مرغ parmigiana. I love Italian خوب است. من صرف یک هفته و نیم در ایتالیا در تابستان گذشته. من هنوز در این طرح از دست دادن وزن, اما من سهم عادلانه من از وعده های غذایی بزرگ در.

من هرگز مواد غذایی را به چالش بکشد. من و یک زن و شوهر از پسر من رفت به تگزاس de برزیل و ما می خواهم آن را پاره کردن. ما نشسته وجود دارد برای یک ساعت و 30 دقیقه. ما نمی خواهد به خوردن صبحانه و خوردن ’em. من شروع به انجام است که در دبیرستان در Cici پیتزا. من بیشتر وجود دارد برای رول دارچین از پیتزا.

من آخرین وعده غذایی بر روی زمین ؟ من نیاز به یک quesadilla به عنوان اشتها آور. برخی از Wagu به عنوان غذای اصلی. این می تواند حداقل 12 اونس استیک. لود سیب زمینی پخته. مارچوبه. دسر. من جنوب. ما پای سیب و بستنی — و آن روز است.

اگر من رئیس جمهور ایالات متحده, من می خواهم به کار در خارج از عشق و محبت برای همه. من یک قلب برای مردم است. این که چگونه من خواهد در کشور اجرا شود.

من یک بزرگ طلا و جواهر ، من صرفه جویی در انگشتان دست است. یکی برای حلقه عروسی و دیگر نه من به شما کشف کردن که برای پرتاب در حلقه کاسه فوق العاده. من فکر می کنم من می خواهم یک انگشت کوچک و حلقه. من نمی خواهد ذهن اگر من اولین بار بود با یک سوپر باول حلقه در انگشت کوچک.

من یک زن در زندگی من است. شگفت انگیز بانوی جوان. ما باید برخی از برنامه های. آنها شکست زمانی که ما نمی تواند به خارج از کشور.

وایکینگ ها در میان ساختمان یک تیم سوپر باول. دو سال پیش آنها خیلی نزدیک بودند. آنها واقعا به عنوان یک تیم سوپر باول و این چیزی است که من آرزوی در. بدیهی است که کرک عموزاده یک رهبر بزرگ و آنها باید یک دفاع. بالتیمور خراب شده و من به جلو نگاه به خراب بودن در مینه سوتا است.

مایک یا مایکل. شما می توانید با من تماس مایک که خوب است.

من همه چیز را من می تواند نه تنها کمک جامعه من اما هر جامعه من نزدیک است.

من می خواهم نوشته روی سنگ قبر برای گفتن “او فقط یک مرد از مردم را بهترین با هر آنچه که او داده شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im