وایکینگ ها را تبدیل ساعت به سال 1976.

که در سال مشخص, زمان نهایی NFL تا به حال 17-دور پیش نویس است. به خوبی ورود شنبه وایکینگها در خط به 17 میدارد در هفت دور پیش نویس است.

پس از ساخت چهار میدارد در دو دور اول از وایکینگ ها باید متناوب 13 برای دور چهار طریق هفت در روز شنبه. این احتمال وجود دارد برخی می تواند در ترکیب برای تجارت و برخی می تواند رسیدگی برای 2021 میدارد اما هنوز وایکینگ ها باید نتیجه این پیش نویس با heck از بسیاری از بازیکنان جدید است.

وایکینگ ها وارد این پیش نویس با 12 انتخاب و برداشت دو در طول پنج شنبه شب در دور اول. سپس آنها را برداشت سه در یک تجارت در طول شب جمعه سوم دور.

با بسیاری از اضافی میدارد که کمک خواهد کرد که وایکینگ ها سهام خود را فهرست. آنها وارد این پیش نویس با 60 بازیکن تحت قرارداد و NFL offseason فهرستی از حد 90. مایل به اضافه کردن 30 بازیکن فوق العاده تراکم می تواند کمک به کاهش برخی از رقابت با تیم های دیگر برای ثبت نام رایگان undrafted عوامل است.

“داشتن این مقدار تراکم آن کاهش برخی از این استرس در کالج رایگان آژانس فقط به دلیل این وضعیت است که ما در حال برخورد با حق در حال حاضر” گفت: مدیر کل ریک Spielman. “بسیاری از بچه ها که ما دوست داریم که اگر آنها را دریافت کنید برای رایگان آژانس شما می خواهم که به مبارزه با. ما یک فرصت برای احتمالا انتخاب آن دسته از بچه ها.”

وایکینگ ها در روز جمعه انتخاب شده Boise State مقابله با عزرا کلیولند با شماره 58 انتخاب در دور دوم و ایالتی می سی سی پی cornerback کامرون Dantzler با شماره 89 انتخاب در دور سوم. سپس آنها را حمل شماره 105 انتخاب در دور سوم به نیواورلئان برای شماره 130 انتخاب در دور چهارم شماره 169 در پنجمین شماره 203 در ششم و شماره 244 در هفتم است.

“ما احتمالا پنج یا شش تماس که در آن 105 نقطه پس از آن بود بسیار شلوغ است” گفت: Spielman از تیم های رقیب به مینه سوتا را انتخاب کنید.

داشتن بیشتر بر میدارد و بعد از آن در پیش نویس همچنین کمک می کند تا وایکینگ ها از حقوق و دستمزد-درپوش نظر. آنها باید کلاه مسائل و بازیکنان بعد از آن گرفته در پیش نویس پول کمتر.

بالای 51 حقوق برای یک تیم شمارش در برابر کلاه در offseason. پس از جمعه مینه سوتا قطع در 51 $بود 675,000.

اکثر بازیکنان وایکینگ ها را در روز شنبه نمی خواهد تعداد در همه در برابر حقوق و دستمزد کلاه. آنها شماره 117 انتخاب در دور هفتم که حدود کلاه تعدادی از $797,000 که هزینه آنها اضافی $122,000 در برابر کلاه. اما بسیاری از بازیکنان گرفته شده پس از آن خواهد شد که کلاه شماره زیر $675,000.

هیچ دفاعی LINEMEN

وایکینگ ها را دفاعی linemen در دو روز اول از این پیش نویس که تا حدودی تعجب آور است.

وایکینگ ها از دست داده شروع پایان دفاعی Everson Griffen و بالا ذخیره end, Stephen Weatherly در رایگان آژانس بنابراین به نظر می رسد باید در آن موقعیت است. و وایکینگها مربی مایک زیمر است که همیشه در تلاش برای گوشت گاو تا دفاعی مقابله با نقطه.

“ما در نگاه برخی از کسانی که دفاعی linemen (در سه دور اول) اما من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از خوب دفاعی linemen,” Spielman گفت. “همه ما باید اعتماد (خط دفاعی مربی) آندره پترسون و او معمولا برخی از حیوان خانگی گربه ها که ممکن است به خوبی شناخته شده (به بعد در پیش نویس). وجود دارد رفتن به برخی از فرصت های به آن بچه ها (روز شنبه).”

نداشتن یک پایان دفاعی و در عین حال می تواند نشانه ای وایکینگ ها به دنبال Ifeadi Odenigbo به جای Griffen به عنوان یک نویسنده. Odenigbo تا به حال هفت کیسه فصل گذشته در محدود جرقه بزند.

حقوق برای کلیولند DANTZLER

حقوق رسمی برای کلیولند Dantzler و دیگر پیش نویس میدارد نمی تواند تعیین شود تا هفته آینده. اما وایکینگ ها یک ایده بسیار خوب آنها چه خواهد بود را در حقوق و دستمزد خود را شکافها.

کلیولند را دریافت حدود چهار سال $5.537 میلیون قرارداد از جمله $1.587 میلیون امضا جایزه و یک سال 2020 کلاه تعدادی از $1.006 میلیون.

Dantzler خواهد شد حدود چهار سال $4.858 میلیون قرارداد از جمله $895,000 امضای جایزه و یک سال 2020 کلاه تعدادی از $833,750.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im