ویدئو: مرد امتیاز اسلحه در مترو افسر قبل از اینکه شات

Category: لاس واگاس

Cory Iturribarria

مترو پلیس

Cory Iturribarria نشان داده شده است در یک تصویر از بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم خروج از جنوب دره خانه قبل از او کشته شد پنج شنبه, فوریه. 16, 2020.

سالمندان ساکن در جنوب دره خانه 911 تماس گرفته شده اما نمی صحبت می کنند. به جای اپراتور می تواند بشنود یک مرد در فاصله جیغ فحاشی است که اغلب دشوار است به کشف کردن است. اما یک تهدید در آمد از طریق به وضوح: “آیا (expletive) با من است. من قسم به خدا من به کشتن همه است. من به همه!” با توجه به ضبط تماس.

مترو پلیس در روز چهارشنبه گفت که این صدا متعلق به 38 سال Cory Iturribarria بود که به ضرب گلوله توسط یک افسر که در پاسخ به حادثه در 10861 Rosalba خیابان بعد از ظهر یکشنبه.

بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم نشان می دهد یک shirtless Iturribarria خروج از خانه با یک تفنگ و تپانچه اشاره در جهت افسر که باز با توجه به فیلم پخش شده توسط Clark County دستیار کلانتر کریس جونز.

جونز توضیح داد که چگونه مظنون به حال ترس و وحشت خود را سالمندان مادر و ناپدری. او تا به حال هیچ گونه سابقه کیفری است اما تا به حال قرار داده شده در “قانونی 2000” توسط مترو قبلی روز — غیر ارادی متعهد برای ارزیابی روانی — پس از اختلال در همان خانه جونز گفت.

Iturribarria در جمعه باقی مانده در مرکز پزشکی دانشگاه با چند زخم گلوله که در آن او شده است می خواهم ثابت باقی ماند اما در شرایط جدی جونز گفت. باید به او بهبود می یابند او چهره یک جنایتکار مورد.

یک توزیع کننده پاسخ 911 تماس در 1:28 بعد از ظهر و پس از آن ارسال کردند. مترو هلیکوپتر وارد در صحنه اول جونز گفت.

افسر Andrea میتر و او را شریک بعدی بودند. آنها مواجه می شوند مظنون ناپدری در مقابل خانه و کارگردانی او را به ایمنی.

او می گفت که او نگران بود برای او خوانده وضعیت روانی و همسرش ایمنی و اشاره کرد که او را تهدید به کشتن زن و شوهر مسن و هر یک پلیس که در پاسخ جونز گفت.

زن مسن بود به دام افتاده در داخل جونز گفت: اما میتر می تواند از طریق یک صفحه نمایش درب و خواستار آن شدند که Iturribarria بیرون آمده و با دست خود ، او می خواهم در ابتدا سعی در متقاعد کردن زن به خارج آمده ،

میتر حمایت از درب هنگامی که کسی در رادیو به او گفت که او مسلح به یک تفنگ ساچمهای. اما او ادامه داد: به اعتراف با Iturribarria به خروج.

“آنچه (expletive) آیا شما می خواهید” مظنون است که شنیده می شود گفت.

“به من اجازه دیدن دست خود را!” میتر پاسخ می دهد.

به عنوان او پدید آمده با یک تفنگ ساچمهای در دست راست و یک تفنگ دستی خود را در سمت چپ هر دو افزایش — میتر شات در او پنج بار. این روشن نیست که چگونه بسیاری از بار او بود رسید.

Iturribarria رزرو شده بود به صورت غیابی در دو فقره حمله با سلاح مرگبار در محافظت فرد; اجبار و با زور و یا تهدید به زور با یک سلاح مرگبار و یک تعداد از مقاومت در برابر یک افسر با یک اسلحه گرم, Clark County بازداشتگاه سوابق نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im