در یک صدا بود که با آرامش و حرفه ای مرک مدیر عامل Kenneth Frazier صحبت کرد کلماتی که موجب ویرانی با احساسات. “آنچه آفریقایی-آمریکایی جامعه می بیند که در نوار ویدئویی که این آفریقایی-آمریکایی که می تواند به من و یا هر گونه دیگر آفریقایی-آمریکایی است که تحت درمان به کمتر از انسان” Frazier گفت.

صحبت کردن در CNBC صبح زود اخبار کسب و کار نشان می دهد “Squawk Box” Frazier گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از مقید کردن خشم در میان بسیاری از مردم آفریقایی-آمریکایی جامعه به عنوان یک نتیجه از جورج فلوید, مرگ, و من می خواهم به فقط سعی کنید به توضیح شاید برای برخی از بینندگان چه منبع بعضی از آن خشم است. و من شروع به گفتن زمانی که شما نگاه کنید که نوار ویدئویی و همه ما آن را دیده بارها و بارها آنچه که نوار ویدئویی نشان می دهد یک افسر پلیس 19 سال جانباز نیروی انتظامی در مینیاپولیس به همراه سه نفر دیگر از همکاران او با کسی که دستبند به دست بر روی زمین در حال کردن زن توسط سه افسر. این مسئول زانو خود را بر روی این فرد گردن. اگر شما نگاه کنید که در آن افسر چهره شما بیان. شما می توانید بگویید که این مرد تهدید نیست و در همه به دلیل این افسر که زانو خود را در گردن او در واقع دست خود را در جیب خود. شما باید یک فرد گفت: شما می دانید من نمی توانم نفس بکشم, من, شما می دانید, من در حال مرگ سرانجام در تکمیل ترس او گریه می کند برای مادرش او می گوید: “ماما.’ وجود یک جمعیت در اطراف گفت: “خود را به زانو خود را گردن” یک افسر و تنها با نگه داشتن جمعیت است.”

فریزر گفت: جرقه “که مجموعه ای از این همه خاموش” شد واکنش مسئولان به آنچه که او فقط شرح داده شده است. “شما باید این نوار ویدئویی,” او گفت:, “و به مدت چهار روز هیچ اقدام … آنچه در جامعه شاهد بود تا زمانی که آنها رفت و به خیابان های این افسر بود و نه حتی رفتن به بسیار کمتر از دیگر افسران — حتی بازداشت چه بود به وضوح غیرانسانی یک شهروند است.”

این زمان آن را فقط یک جامعه است که آن را دیدم. 8-دقیقه, 46 ثانیه تصویری از پلیس پایان دادن به زندگی یک دستبند آفریقایی آمریکایی بود که بر روی زمین دیده می شد در هر جامعه است. تلفن همراه و دوربین های دیجیتال و رسانه های اجتماعی باید ذوب شده را به قدرت هسته ای است.

در فیلمسازی آن را به نام خود فیلمبردار: دوربین می بیند از نقطه نظر یکی از شخصیت ها. هفته گذشته تلفن همراه تصویری و رسانه های اجتماعی نشان داد هر آنچه که جهان به نظر می رسد از یک جامعه را از نقطه نظر.

“ببخشید” یک زن گفت که او یورش برده و به سمت ماشین لوکس متوقف در محدود کردن. زمانی که مسافر در صندلی عقب در ماشین را باز کرد زن دیده می شود با عصبانیت توزیع مسافر یک آجر بزرگ و سرزنش کردن خودرو برای سرنشینان دادن که آجر به یک گروه از مردان سیاه و سفید پایین خیابان. “رفتن به خانه” او فریاد زد: به شدت. “نمی دهد هیچ گروهی از مردان سیاه و سفید هیچ آجر به پرتاب. چرا به شما می دهد که به آنها ؟ آیا می دانید که می توانید از آنها کشته شدند? فقط نیاز است که می تواند آنها را کشته?”

در یکی دیگر از تلفن همراه تصویری این هفته ما می بینیم که یک آفریقایی-آمریکایی در یک پارک مرکزی پناهگاه حیات وحش شناخته شده به عنوان ربط پس از او پرسید: یک زن سفید مطابق با قانون برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی.

این ویدئو نشان می دهد که زن striding به سمت دوربین کشیدن سگ. او می پرسد این مرد برای جلوگیری از ضبط خود را بر روی تلفن خود را. هنگامی که او را نگه می دارد ضبط او می گوید: “من قصد دارم به تماس با پلیس است.”

“لطفا در تماس با پلیس” مرد پاسخ با آرامش.

“من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی-آمریکایی تهدید زندگی من” زن” ،

پس از این فیلم شد, مکان عمومی, زن بود شناسایی و اخراج از کار خود را. چگونه داستان به پایان رسید اگر جهان تا به حال شاهد آن است که انسان را از نقطه نظر ؟

تلفن همراه تصویری است که آوردن همه ما به اتاق به خصوصی اشک از مردم هستند که به وضوح با رنج و اندوه و خاطرات دردناک.

در یک ویدئو NFL بازیکن مالکوم جنکینز در واکنش به نظرات توسط New Orleans Saints تیمی Drew Brees که انتقاد تظاهرات در طول سرود ملی. جنکینز teared تا صحبت کردن در مورد پدر بزرگ خود را که مبارزه را برای این کشور و به خانه آمد به یک قهرمان استقبال اما به نژادپرستی حمله برای پوشیدن لباس. “شما درک نمی کنند که مردم دیگر تجربه چیزی کاملا متفاوت از شما,” او گفت: در نظرات به کارگردانی Brees “و سپس هنگامی که شما صحبت می کنید در مورد اینکه برای برادری و همه این دیگر bull***t آن را فقط لب سرویس. آن را تنها در این زمینه است. زیرا زمانی که ما در مرحله خاموش میشه و من را به من کلاه و من یک مرد سیاه و سفید راه رفتن در اطراف در امریکا, من به شما گفتن من برخورد با این چیزهایی که من به شما گفتن من جوامع در حال برخورد با این چیزها.” صدای او را می شکند و با احساسات. “و پاسخ خود را به من است ” آیا بحث در مورد که در اینجا’? ‘این محل’? که در آن محل جلب کرد؟”

از نقطه نظر از افسران پلیس نیز دستگیر شدند در تلفن همراه تصویری. در میسوری 77 ساله بازنشسته اداره پلیس سنت لوئیس کاپیتان دیوید Dorn دیده می شد خونریزی و مرگ در یک پیاده رو به ضرب گلوله توسط یک غارتگر خارج از فروشگاه که در آن او بود ارائه خدمات امنیتی است. در اوکلند فدرال افسر دیو پاتریک آندروود بود به ضرب گلوله از یک خودرو ناشناس در حالی که تامین امنیت در یک دادگاه طی کردند. هر دو مردان آمریکایی آفریقایی تبار بودند.

ناآرامی های مدنی در دهه گذشته منجر به بی شماری کمیسیون, گزارش برنامه ها و اصلاحات. و ما هنوز در اینجا.

هیچ نجات کشتی است که در جلو و در کنار ما با “رهبران” که بیش از مسئولیت و حل این مشکل است. هرگز وجود دارد ،

آن را در همه ما است. ما باید برای پیدا کردن یک راه برای متوقف کردن مرگبار نژادی و نابرابری در اجرای قوانین. هیچ جارو دور با یکی دیگر از گرد و غبار جمع آوری گزارش که در سال 2020 و پس از قرن ها مادران هنوز هم با داشتن قبر گفتگو با آفریقایی-آمریکایی فرزندان به آنها میآموزد که چگونه برای زنده ماندن برخورد با پلیس است.

اجازه دهید تغییر جهت دادن به مسائل دیگر یا اختلافات سیاسی. این نمی تواند ادامه دهد.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de