وگاس هاکی خانواده: گیج Quinney آغاز بکار برای شوالیه طلایی در زادگاه

Category: لاس واگاس

Gage Quinney at VGK Development Camp

استیو مارکوس

گیج Quinney آثار را در طول وگاس شوالیه طلایی’ توسعه اردوگاه در شهر ملی در عرصه Summerlin شنبه 27 ژوئن 2018.

کن Quinney نمی توانستم باور آنچه که او از دیدن او در T-موبایل آرنا شنبه شب. او reminisced به یکی از اولین نمایشگاه بازی هاکی در کانادا برآورد یک حضور و غیاب شاید 3000 نفر فقط در مورد تمام شهر.

که احساس جهان حذف از جایی که او در بخش 8 ردیف, Y به عنوان او را به گوش اعلام کرد که پسرش گیج Quinney شد لحظه های دور از تبدیل شدن به اولین نوادا-متولد بازیکن به نظر می رسد در یک بازی NHL. کن تماشا به عنوان پسر خود را skated مرسوم, انفرادی, رقص قبل از اولین بازی خود را و پس از آن دیدم 200 فوت نسخه از گیج پیش بینی شده در یخ اعلام کرد به عنوان یک نویسنده.

این اولین بار در 22 سال است که عضو Quinney خانواده ایفا معنی دار هاکی بازی در لاس وگاس. کن صرف پنج فصل در 1990s با لاس وگاس تندر از در حال حاضر از بین رفته بین المللی هاکی لیگ. گیج در ضمن ثبت یک شات در هدف در 9:09 یخ با وگاس شوالیه طلایی به عنوان آنها را شکست داد Florida Panthers 5-3 برای پنجمین پیروزی راست در NHL اولین.

“بازی در زادگاه خود که در آن شما شدم با شوالیه طلایی و چقدر محبوب هستند و چگونه فوق العاده از یک زن و شوهر اول سال آنها داشته ایم و همه چیز آن را می سازد من خیلی به او افتخار میکنم و آن را به یک رویا برای او” کن Quinney گفت.

گیج متولد شد و در سال 1995 زمانی که کن در تندر بازگشت زمانی که آنها در بازی Thomas & Mack Center. هاکی روی آورده Quinney خانواده به لاس وگاس اما عشق برای شهر نگه داشته و آنها را در اینجا.

گیج متولد شد در لاس وگاس بزرگ در دره و جوانی خود را در هاکی روی اینجا قبل از حرکت به شاهزاده آلبرت, Saskatchewan سپس کلونا بریتیش کلمبیا به صورت عمده junior هاکی.

او رفت و undrafted و سپس امضا شده با پیتسبورگ پس از خود کاربر حرفه ای بود. او راه خود را از طریق سطوح پایین تر از لیگ کوچک و سپس به آمریکا هاکی لیگ اما هرگز ترک خورده پنگوئن’ باشگاه بزرگ.

Quinney امضا شده با شوالیه طلایی در سال 2018 برای بازگشت به خانه. اما او را نمی NHL با وگاس یا نه حداقل در فصل اول خود را با این سازمان است. این فصل در سال گذشته از ورود خود را به سطح مقابله او در نهایت از طریق شکست.

گیج بازی کرده بود در 42 بازی با گرگ شیکاگو از AHL قبل از گرفتن تماس تا روز جمعه. او پدر خود را با یک پیام متنی — یک تماس به عنوان کن اشاره کرد — با اخبار و خواست او را به نگه داشتن آن را آرام.

با امروز اجتماعی-رسانه های دنیا, اما از آن زمان تنها حدود پنج دقیقه به صورت کلمه به گسترش و ارسال کن گوشی باد با پیام.

گیج وارد در لاس وگاس برای تمرین در روز شنبه و skated در خط چهارم در پیروزی بیش از Panthers.

“من فکر می کنم در طول سرود ملی این است که من تصادف کردم که من در بازی در اینجا” گیج گفت. “فقط به بازی اولین بازی NHL و در عین حال به تنهایی در شهر. فقط واقعا هیجان زده است.”

Gage را NHL روی لئامت دادن به احتمال زیاد به پایان نرسیده است. طلایی شوالیه نیست او را تا آنجا که آنها می خواستند برای پاداش بازی خود را در AHL. آنها نام او را به خاطر آنها او را مورد نیاز.

نیکولاس روی سمت چپ بازی روز شنبه با یک آسیب و بازگشت نیست بیشتر برش به وگاس ” رو به کاهش عمق. آنها را به 11 سالم جلو با الکس Tuch و کودی شیشه پرستاری صدمات و داشتن معامله دور کودی Eakin در روز جمعه.

گیج بود و جامد اولین بازی که شامل نقشه کشی دو مجازات برای کمک به شوالیه طلایی در بازی قدرت. او skated بین توماس Nosek و رایان نفره و اگر او را عامل به ثمر رساند او بر روی یخ برای Nosek هدف وگاس’ برای اولین بار از این بازی.

“این همیشه خوب می شود قادر به بازی اولین بازی خود را و به اشتراک گذاری آن را با خانواده خود گفت:” به جلو رایلی اسمیت که به ثمر رساند دو گل از جمله این بازی برنده. “من می دانم آن را سخت به خاطر من به یاد داشته باشید من اول بازی اما شما فقط سعی کنید آرام باشید و این چیزی است که بیشتر مردم به او گفت. فقط از آن لذت ببرید با آن است. شما فقط به آن را انجام دهد بنابراین لذت بردن از آن است.”

گیج گفت: او حل و فصل کردن در جن رها کردن. این تشویق بخش در سراسر پدر او را بیشتر مضطرب است.

کن نبود سابق تندر جناح در شنبه; او گیج پدر. و گیج پدر نمی تواند شادتر بوده است.

“من می دانم که متولد شدن در نوادا و داشتن که شانس بازی برای یک تیم حرفه ای است که من هرگز فکر نمی کردم احتمالا تا به حال اتفاق می افتد من به او افتخار میکنم و عصبی” کن Quinney گفت. “من فکر می کنم آن را خوب اول بازی و امیدوارم او فقط نگه می دارد قوی تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de