وگاس طلایی پادکست: همه چیز در حال آمدن است همراه برای شوالیه طلایی

Category: لاس واگاس No comments

Golden Knights Beat Panthers, 5-3

مارک سانچز/AP

وگاس شوالیه طلایی جناح چپ ویلیام حامل (28) جشن پس از به ثمر رساندن گل در برابر Florida Panthers در طول دوره دوم NHL هاکی بازی شنبه, فوریه. 22, 2020, در لاس وگاس.

وگاس طلایی پادکست

روغن صنعتی و دوستان

جاستین امرسون و مورد Keefer پیوست برای اولین پادکست در بیش از یک ماه و استفاده از زمان به بحث در مورد شوالیه طلایی’ win streak تجارت-مهلت خریداری و حذفی موقعیت.

با 18 بازی در سمت چپ در فصل به طور منظم وگاس شوالیه طلایی نشستن در موقعیت بهتر از آنها در تمام طول سال.

جاستین امرسون و مورد Keefer رسیدن به یک توافق دو جانبه که به نظر در آخرین وگاس طلایی, پادکست, ارائه شده توسط بخش اعتباری و یک بانک وگاس به دنیا کارت. قریب به اتفاق خوشبینی تیراندازی بیرون از شهر عرصه ملی و T-موبایل آرنا می آید از عوامل اصلی — یک فصل طولانی برنده خط و تجارت-مهلت تقویت.

این قسمت عمیق می رود در هر دو با میزبان marveling در راه شوالیه طلایی را mauled بالای NHL در حالی که برنده شش در یک ردیف و تعجب که چگونه آنها می توانید آن را نگه دارید. چهار بازی در خانه ایستاده شروع امشب برابر ادمونتون — با مسابقات بوفالو در برابر لس آنجلس و نیوجرسی به دنبال — به نظر می رسد نسبتا آمرزنده و مهربان است.

کمک به امور همه تقویت طلایی شوالیه آورده در طول هفته گذشته عنوان توسط دروازه بان رابین Lehner. 28 سال-حداقل از نظر آماری بلافاصله به نظر می رسد بهترین دروازه بان در فهرست.

می تواند او جایگزین Marc-Andre فلوری و تبدیل شدن به استارت در پلی آف? که سناریوی مورد بحث قرار گرفته است همراه با برخی از بحث در مورد نقش همکار جدید بچه های نیک عموزاده و الک مارتینز رقم برای پر کردن رفتن به جلو.

گوش دادن به قسمت این هفته به راست کلیک در اینجا برای همه گذشته را نشان می دهد و به اشتراک وگاس طلایی پادکست های مورد علاقه خود را podcast app.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>