وگاس هنرمندان حمایت از یکدیگر در سبک با ‘اجتماعی دور نشان می دهد”

0516VGKJets2

استیو مارکوس

Carnell جانسون امواج پس از انجام کانادا و آمریکا سرودهای ملی قبل از بازی 4 NHL هاکی پلی آف فینال کنفرانس غرب در T-موبایل آرنا چهار شنبه, مارس 18 سال 2018 است.

لاس وگاس انواع نشان می دهد زندگی می کند در یک منحصر به فرد و اتصال راه لطف “اجتماعی دور نشان می دهد” ایجاد شده و شرکت های تولید شده توسط دو دیرین محلی رقصنده.

شما می توانید گرفتن یک قسمت جدید هر شب در نمایش Instagram و کانال های یوتیوب, هر یک شامل یک مهمان و میزبان و عملکرد و مصاحبه با وگاس سرگرم کننده است. رقصنده جادا Paladino و Dannii Moone, خواننده, کیر در حلق, طنز شعبده باز موری SawChuck, “دختران دیوانه” میزبان دنی الیزابت و نوازنده و وگاس شوالیه طلایی سرود ملی-آواز مورد علاقه Carnell جانسون در میان هنرمندان نمایش تا کنون و مخاطب می تواند کمک به حمایت از این ناگهان بیکار نوازندگان ساخت کمک مالی به نشان می دهد GoFundMe صفحه.

دوون Alarid و نینا کین دوستان که ملاقات به عنوان رقصنده در “X کشور” مضحک نشان می دهد در این مورد Harrah لاس وگاس راه اندازی “اجتماعی دور نشان می دهد” را به عنوان تلاش برای کمک به سرگرمی های خود را در جامعه.

“من و همسرم شد صحبت کردن در مورد چگونه این چنین یک وضعیت بد و [ما] بنابراین نگران برای بسیاری از دوستان ما” Alarid می گوید. “او به تماشای من کار در این صنعت و چگونه بسیاری از ما زنده به چک چک و ایده اضطراب و وحشت همه در حال رفتن را از طریق طاقت فرسا است. ما می خواستیم برای شروع برخی از مرتب کردن بر اساس از جمع آوری کمک های مردمی کمک و بیشتر ما brainstormed بیشتر ما فکر کردیم که چگونه سرد می شود آن را به کمی تنوع نشان می دهد.”

Alarid که سمت چپ “X کشور” انجام شده و در VGK تشویق تیم ملی تا زمانی که او در زمان استراحت به زن و شوهر اولین فرزند در سال گذشته گفت: این نمایش تا به حال یک اثر گلوله برفی; هر سرگرم کننده آنها نزدیک می خواستم به زمین و کمک. و در حالی که این گروه در حال برنامه ریزی برای متفرق کردن بودجه مطرح شده به هنرمندان شرکت کننده بسیاری از مهمانان و میزبان در حال حاضر تبدیل کردن پول پس از آن می توانید به کسانی که به آن نیاز دارید.

“این واقعا سرد چون راستش بسیاری از این افراد تا به حال روان ضعف در دو هفته گذشته. آنها پناه در خانه و افسرده اما آنها هنوز هم در حال آمدن به انجام این کار و که را بزرگ,” Alarid می گوید. “نوازندگان در صورت رد تمام وقت و آنها به آن استفاده می شود اما چیزی شبیه به این زمانی که شما مطمئن نیستید که زمانی که آن را برای پایان دادن به آن را بسیار ترسناک برای آنها. بنابراین برای بیرون آمدن از زیر پتو و خارج شدن از رختخواب و انجام و انجام این کار چیزهای باور نکردنی برای همه ما برای لذت بردن از و به ذهن ما همه چیز, آن را فقط بزرگ است.”

هدف این است که برای ایجاد یک قسمت جدید از “اجتماعی دور نشان می دهد” برای هر یک از 30 روز از لازم الاجرا شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im