ونسا برایانت شکایت هلیکوپتر شرکت بیش از مرگ کوبه دختر

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

در این روز و 13 ساله دختر در حال memorialized در مرکز استیپلز کوبه برایانت بیوه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر اپراتورها از بالگرد که سقوط کرد در کالاباساس کشتن Laker افسانه او و هفت نفر دیگر.

ونسا برایانت لس آنجلس برتر دادگاه طرح دعوی در دادگاه نام جزیره بیان هلیکوپتر از جزیره بیان برگزاری Corp. و املاک و هلیکوپتر خلبان Ara Zobayan که او نیز درگذشت در Jan. 26 تصادف.

جزیره بیان مقامات نمی تواند رسید و برای اظهار نظر فوری. در این روز پس از سقوط این شرکت با صدور بیانیه ای ابراز غم و اندوه و اشاره کرد که Zobayan این شرکت بود, خلبان ارشد.

با توجه به گسل های این شرکت برای اجازه دادن هلیکوپتر به پرواز در “مه سنگین و کم ابرها” که باعث “سازمان های اجرای قانون و شرکت های تور” به زمین هلیکوپتر خود را.

“اطلاعات و اعتقاد به جزیره بیان هلیکوپتر فدرال حمل و نقل هوایی دولت عامل گواهی آن را محدود خلبانان به پرواز تنها تحت ویژوال قوانین پرواز” با توجه به طرح دعوی در دادگاه. “موضوع این هلی کوپترها مجاز نیست و یا تایید شده برای پرواز به ابزار شرایط. در اطلاعات و اعتقاد خلبان در فرمان آرا جورج Zobayan شد مورد نیاز برای پرواز تنها در شرایط که او می تواند حرکت بصری.

“آرا جورج Zobayan اقدام به مانور هلیکوپتر و رو به جلو برای روشن شدن ابرها و سپس وارد یک نوبت ارسال هلیکوپتر به شیب زمین در حدود 180 مایل در ساعت” با توجه به کت و شلوار. “شاهدان بر روی زمین گزارش شده دیدن هلیکوپتر پرواز را از طریق یک لایه از ابر و مه قبل از هلیکوپتر سقوط کرد.”

کت و شلوار اشاره می کند که در سال 2015 Zobayan نوشته شده توسط FAA برای نقض بصری قوانین پرواز حداقل توسط “پرواز به حریم هوایی کاهش دید از شرایط آب و هوایی.”

طرح دعوی در دادگاه به دنبال نامشخص خسارت.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de