ولی سوپر مارکت ها آرام دوباره با تشکر از اقدامات جدید و هشدار کارکنان

تا سه هفته پیش Costco کارمند میشل مورالس در فکر او می خواهم این همه دیده می شود. اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد یک سطح از وحشت و استرس بسیاری از لاس وگاس ساکنان تا به حال تجربه نکرده یک حادثه رخ داده در پارکینگ که در سمت چپ مورالس بهت زده.

“یک عضو به من گفت که آنها کشیده در کنار یک خانم که فقط ایستاده در کنار ماشین خیره در آن پوشش داده شده در صورتی گو” گفت: مورالس. کسی تا به حال chucked توت فرنگی لرزش در خریدار ماشین. می توانید فکر می کنم یکی از دقیق تر به نمایندگی از سرخوردگی در ناتوانی برای پیدا کردن حوله کاغذی فله? و عمیق تر سوال این است که چرا کسی که ؟ این حادثه یکی از بسیاری است که به سادگی علامت مورالس ، “این فقط من اینقدر عصبانی است که بسیاری از مردم اقدام مانند این احساس مانند آنها ندارد حس مشترک” او گفت:.

وحشت از خریداران در واقع قرار دادن Costco اعضا و کارکنان در معرض خطر به دلیل مقدار حجم به سادگی بیش از حد برای فروشگاه برای کنترل و کارکنان تلاش برای نگه داشتن فروشگاه در. “ما نمی تواند نگه داشتن راهرو روشن” مورالس گفت. خریداران غارت راهرو و جعبه پهن بود سراسر زمین را ترک messes که wreaked ویران در کارکنان. در برخی موارد چندین کارکنان مشغول به کار در ادارات بودند که خارج از منطقه راحتی خود را مانند تجارت برای کمک به مراقبت از این دوره که منجر به برخی از پالت نه اینکه با خیال راحت و امن. این عوامل باعث عفونی سطح استرس در انبار.

مورالس در زمان استرس به عنوان یک چالش. “مدتی پس از چند روز متوجه شدم که آن را کمک به من. و بنابراین من تا به حال برای قرار دادن در من بزرگ-دختر شلوار و بهتر از این.” و در حالی که او در زمان بیماری همه گیر در گشاد گشاد راه رفتن—اقامت مثبت قرار دادن لبخند بر خریداران چهره ها و کمک به, که در آن او می تواند — آن را هنوز هم دشوار است. “من می خواهم به خانه و فقط در یک حالت وحشتناک کاملا دانستند چرا. و مانند من تا به حال یک روز بزرگ است. من به این فرد کمک کرده است و من احساس خوبی بود که من برای آنها وجود دارد. [اما] من می خواهم تا پایان با گریه به تنهایی در پایان شب فقط غرق—ضعف با دانستن که وجود دارد بسیاری از مردم که فقط می توانید آنچه آنها نیاز دارند و آنها می ترسم. همه می ترسم.”

اما بود که سه هفته پیش. Costco است پس از قرار دادن اقدامات در جایی که باید کاهش دوزخ. تنها 25 عضو مجاز در فروشگاه در یک زمان و خریداران در حال حاضر محدودیتی در این موارد آنها معروف شده است وحشت-خرید کاغذ توالت که اجازه می دهد تا مردم به فروشگاه به راحتی و بدون نیاز به مبارزه با انبوهی گذشته بسته است. این اجازه می دهد تا سالمندان معلول خریداران به جمع آوری نیازهای بدون احساس عجله. مورالس’ انبار نیز خشک پاک کردن هیئت مدیره از جلو, برجسته مواردی که خارج از بورس است که کمک اعضا در تصمیم خود را به عنوان اینکه آیا آنها باید در خط ایستاده; مظنونین شامل کاغذ توالت و حوله کاغذی, بطری آب, برنج و کنسرو گوشت مانند دادن.

اقدامات دیگر شامل هش علائم برای خریداران به ایستادگی در حالی که در خط در هر ثبت نام شش فوت از هم جدا و کارکنان به طور مداوم مطابق با اصول بهداشتی کار خود را در ایستگاه ها و سیستم های POS که همه کمک به خریداران احساس امن تر است. خریداران حتی تبدیل شدن به بیمار و خدا را شکر. “آنها نوع نگاه کارکنان متفاوت” مورالس گفت. “و از دیدگاه من … من فکر می کنم که مردم که مردم خوب هستند که در زندگی خود هستند reevaluating چیز—reevaluating چگونه آنها را در زندگی روزانه چگونه ما آن را برای مسلم است که ما فقط می توانید در طول اجرا به Albertsons از آنجا که ما را فراموش کرده به مرغ.”

اقدامات مشابه در جای دیگر در فروشگاه های مواد غذایی در اطراف دره. یک معامله گر جو کارمند که خواست نامش توصیف فروشگاه خود را به عنوان تقریبا بی سر و صدا. “فروشگاه من کاپیتان است مانند نهایی مرد صلح است. و همه او نیاز است که همه ما ایمن ماندن. و بهترین راه برای انجام این کار است که برای به حداقل رساندن مقدار از مردم در فروشگاه در یک بار” کارمند گفت. معامله گر جو مانند Costco اجازه می دهد تا 25 نفر در فروشگاه در یک زمان آنها همچنین قرار دادن محدودیت بر روی محصولات مردم را می خرید. “این خیلی خوب و آرام می آیند و فروشگاه در اینجا. حتی موسیقی که ما بازی آن را مانند روز های خوب قدیمی و نوع موسیقی آن است مانند جایی که شما می خواهید به جایی شما dreading بود.”

این فضای دلپذیر عمدی است و لازم است چرا که مردم نیازی اضافی دلایل به پاچه در طول این بیماری همه گیر. “ما در تماس با بسیاری از مردم” کارمند گفت. “اما به طور جدی ما نمی اجازه دهید آنها را می دانیم که ما ممکن است می ترسم. ما فقط نمی. چرا که چه خوب آن را به وحشت مردم ؟ ما می خواهید یک کار خوب جو; ما نمی خواهیم مشتریان ما را به احساس ناراحت کننده و یا نا امن.”

قرار داده است که در مقایسه با یک کارگر از اسمیت که خواسته ناشناس باقی می ماند. “من را انتخاب کنید برای پوشیدن دستکش و ماسک و … و من تا به حال یک مشتری که به سمت من آمد و گفت که من ایجاد ترس در مردم” کارمند گفت. “این واقعا مرا شوکه کرد.” از سوی دیگر کارکنان نیز به میدان فرستاد شکایتی که کارگران دیگر نمی شد با پوشیدن ماسک.

گذشته از آن, به عنوان مثال, اما اسمیت کارمند فکر می کند این فروشگاه دارای یک آرام بخش حضور. “من احساس می کنم که ترس در خریداران کاهش است. ما در حال گرفتن بیشتر سهام در هر روز به جای داشتن هر گونه کاغذ توالت.” و فروشگاه ساعت جدید که همچنین کمک می کند. “آن ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر که به ما کمک کرده است و آن را کمک به از بین بردن استرس در خریداران است.” این تغییرات کمک کرده اند سطح منحنی از دوزخ: “مردم شده اند قادر به ضرورت” کارمند گفت.

حتی اگر فروشگاه مواد غذایی کارکنان در حال دیدن مشتریان خود را بیشتر در سهولت آن را هنوز هم سختی بوده است از چند هفته.

“من آن را ببینید در چکرز از كتابداران—همه در فروشگاه خسته شده است گفت:” اسمیت کارمند. “من باید به مردم بگویم واقعا برای تشکر از کارکنان برای نشان دادن.” که به نوعی قدردانی می تواند یک راه طولانی بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de