ولی دیده می شود به اشتراک گذاری از خشونت تراژدی در طول اقامت-صفحه اصلی سفارش

1 Oct. After-Action Review

وید Vandervort

Clark County Sheriff جو لمباردو صحبت می کند در طول یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد به بحث در مورد 1 اکتبر پس از عمل بررسی گزارش در لاس وگاس شهری مقر پلیس در چهارشنبه, جولای 10, 2019.

به عنوان ضروری shutdown از دره لاس وگاس است طولانی مدت در خانه ماندن “است که همیشه امن” برای همه, مترو, پلیس گفت:.

پیام پخش در یک صدای جیر جیر آمد لحظات قبل از آژانس ارائه جزئیات در یکی از آخرین اختلال داخلی تراژدی است که به دنبال “اقامت خانه” بخشنامه ها آغاز شد که در اواسط ماه مارس.

پس از آن: یک فرد مسلح کشته شدن دو نوجوان پسر در یک مستی خشم; یک مرد به ضرب گلوله پدر و مادر خود را در طول یک خانواده cookout, کشتن پدر خود و مشکوک کشته شد توسط هندرسون پلیس بودند که در پاسخ به یک اختلال داخلی.

روز جمعه Clark County Sheriff جو لمباردو گفت: مترو دیده بود یک چشم انداز مثبت در حدود 13 درصد در داخلی-اختلال مربوط به تماس برای خدمات و یا افزایش حدود 500 تماس به عنوان از آوریل 11.

اما Lombardo به ذکر است که پیاده روی نمی تواند منجر به افزایش قابل توجهی در داخلی-خشونت جنایات گزارش شده است که موجه بازداشت و یا گزارش. “ما ادامه خواهد داد به پرداخت توجه به این تماس و همچنین اطمینان از قربانیان در حال گرفتن کمک آنها نیاز” او گفت:.

پس از یکی از این حوادث که در آن یک مرد به قتل پدر خود و چپ خود را با زندگی و تهدید آسیب های مترو قتل سرهنگ ری اسپنسر ساخته شده است یک درخواست به جامعه است.

و اشاره کرد که “ماندن صفحه اصلی” دستورات می تواند استرس زا برای برخی از اسپنسر توصیه می شود نا امید احزاب سعی کنید برای خنک کردن و فعالیت هایی مانند پیاده روی. اگر این حادثه در حال رفتن به سمت یک وضعیت خطرناک, اما آنها باید به دنبال کمک از خارج.

“وجود دارد بسیاری از منابع جامعه وجود دارد که خواهد بود خوشحالم که برای کمک به کسی رفتن را از طریق یک زمان استرس زا او گفت:” نزدیک به 4300 جلوگیری از گارلند دادگاه در مارس 4. “برای جلوگیری از یک وضعیت که ما در اینجا صحبت کردن در مورد امروز است.”

هشت روز قبل از آن 45 ساله که پلیس به عنوان مست و خشم شات خود را دو پسران نوجوان پس از یکی از آنها به نام 911 که به گزارش این مرد تا به حال به طور تصادفی به ضرب گلوله یک تفنگ در داخل خانه خود را. 911 اپراتور شنیده صدای شلیک گلوله در حالی که یکی از قربانیان بود در خط, پلیس گفت:. ماموران وارد به نقطه مرد کودک دیگر بالا رفتن از یک پنجره.

یکشنبه شب Henderson افسران احضار شدند به یک خانواده اختلال در سرود منطقه است.

اولین افسران خال خال یک مرد مسلح که به نظر می رسد اختلال, پلیس گفت:. در برخی از نقطه, حادثه تشدید, به یک تبادل آتش.

مرد مرده در صحنه و افسر بود که به ضرب گلوله و مجروح در بیمارستان بستری شد در وضعیت با ثبات است. جزئیات بیشتری را منتشر نکرده اند.

قربانیان می توانید با ما تماس بگیرید 24/7 SafeNest تلفن های اورژانس از طریق تلفن و یا متن در 702-646-4981. وب سایت خود را نیز کسب اطلاعات بیشتر و چت عملکرد.

پلیس که باید اطلاعات در منابع اضافی را می توان در 211 یا از طریق پیام کوتاه خود را کد منطقه به 898211. قریب الوقوع شرایط اضطراری باید گزارش به 911.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de