گاهی اوقات یک لاس وگاس محل پس از استقبال شما هرگز می خواهم به ترک. چنین مورد در Vagabond. پس از همه, در علاوه بر این به یک غذا و آبجو منو سرگردان ارائه می دهد یک دسته از بازی های رایگان—همه چیز از خانم Pac-Man به شافل.

نیز وجود دارد یک تعداد HDTVs. بیس بال در حال آمدن است, بنابراین شما حداقل قادر به دیدن تیم مورد علاقه خود را بازی به عنوان شما بد گویی کردن یک Vagaburger (گوشت خوک دودی حلقه سفید, پنیر چدار, پیاز سرخ شده و سس باربیکیو) و یا در اشاره به Seinfeld این چوب شور در حال ساخت من تشنه یک غول نرم چوب شور با آبجو پنیر شیب و خردل.

مورد علاقه خود را در آبجو هستند همه در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان امضا کوکتل مانند Vagabond قدیمی از مد افتاده—رستگاری چاودار Cruzan MGMRI تک بشکه انتخاب رم, چاشنی demerara Angostura و نارنجی bitters نارنجی و درمان گیلاس. آماده به ماندن در یک طلسم!

Excalibur 702.597.7449

کلیک کنید اینجا برای شما رایگان برای به اشتراک هفتگی نسخه دیجیتال لاس وگاس, مجله راهنمای خود را به همه چیز را, شنیدن دیدن و تجربه در جنوب نوادا. به عنوان بخشی از اشتراک خود را در هر هفته از طریق ایمیل شما را دریافت خواهد کرد آخرین نسخه از لاس وگاس مجله پر از مطالب آموزنده مانند رستوران ها برای بازدید, کوکتل به sip و جاذبه های برای لذت بردن از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de