UW پزشکی ساکنان آمار با روحیه اش را تضعیف قرارداد در میان شیوع کروناویروس

Category: سیاتل No comments

Last year, UW residents held a 15-min strike to protest their last bad offer. They say theyll continue to work during the outbreak without a contract for our patients, our community, and our country, but the recent offer was definitely not good for morale.

در سال گذشته UW ساکنان برگزار شد 15-حداقل اعتصاب در اعتراض به بد قبلی ارائه دهد. آنها می گویند که آنها را به ادامه کار در طول شیوع بدون قرارداد “برای ما بیماران مبتلا به جامعه ما و کشور ما” اما اخیر ارائه شد “قطعا خوب نیست برای روحیه.” حسن نیت ارائه میدهد از UWHA

در مارس 1, چهار روز پس از COVID-19 کشته و اول آن Washingtonian الکساندر Adami بود به نام در به کار شیفت شب در یک واحد مراقبت های ویژه در مرکز پزشکی Harborview. Adami دوم سال اقامت در طب داخلی در دانشگاه واشنگتن بود پر کردن در برای یک پزشک که می خواهم فرستاده شده به خانه پس از در معرض بودن به بیمار برای اولین بار که می خواهم با درگذشت ویروس.

زمانی که او نشان داد تا برای کار Adami کشف کرد که یکی از بیماران در چرخش بود و در حال آزمایش برای COVID-19 و که فرد به دنبال “بسیار بد به عنوان اگر آنها نیاز به انتوبه,” او گفت:.

دو مشکل بلافاصله خود را ارائه شده است. برای اولین بار بود که UW پزشکی هنوز روت Adami و نه ارشد رزیدنت در شیفت برای مراقبت از COVID-19 بيمار. از جمله مراقبت های مورد نیاز استفاده از وسایل حفاظتی ویژه و پایبندی به روش های خاص که از ICU نظارت پزشک مجبور به پیگیری کردن و آموزش “در پرواز” Adami گفت.

دیگر مشکل ؟ هنگامی که شما نیاز به “intubate” کسی یعنی پرتاب یک لوله به پایین گلو خود را, شما نیاز به یک متخصص بیهوشی. و با توجه به Adami, “وجود دارد نه تنها بیهوشی حضور که آموزش دیده بود وارد اتاق که در آن شب.”

این تیم به پایان رسید تا با تماس با یک متخصص بیهوشی که می تواند رسیدگی به وضعیت اگر نیاز بود و این بیماران برای مراقبت درآمده است. اما Adami معتقد است مدیریت ضعیف از UW مدیران دلیلی قرار داده و هر کس در ICU است که در خطر است.

“این نشان می دهد که چگونه توجه کمی UW پرداخت شد به این” Adami گفت.

فقدان آموزش

با وجود این واقعیت است که یک اورت بیمارستان تحت درمان انسان برای اولین بار در ایالات متحده با این ویروس در ماه ژانویه Adami گفت: UW تا به حال به اندازه کافی آماده در اوایل مارس: “آنها فقط گفته بودند نظارت بر وضعیت و آنها را به آمده تا با یک برنامه آموزشی در برخی از نقطه. پس از آن آنها تا به حال به تقلا.”

شورای اعتباربخشی برای آموزش پزشکی (ACGME) منتشر شده انتظارات برای اقامت آموزش COVID-19 بيمار در فوریه. 19.

جدا از آموزش نیست ساکنان در نحوه درمان COVID-19 بیماران بیش از یک ماه پس از بیمار صفر فرود در واشنگتن نشانه های دیگر برای او با اشاره به اداری و نقصان. در طول این هفته برای اولین بار در ماه مارس Adami گفت: UW شد ارسال ساکنان “پنج, شش, هفت, ایمیل, یک روز با اطلاعاتی که تغییر ساعت به ساعت.”

یک نماینده از پزشکی UW بازگشت نیست یک درخواست برای نظر من مهلت. من به روز رسانی وقتی که من شنیدن. در این میان یک سخنگوی این برنامه گفت: سیاتل تایمز که هر بیمارستان در آن سیستم “حال افزایش ظرفیت طرح اقتباس شده برای شیوع” و “روزانه برنامه ریزی جلسات نظارت ما در دسترس تخت عرضه استفاده و منابع انسانی است.”

آموزش برای ساکنان را تشکیل می دهند 20 درصد از پزشکان در شهرستان کینگ آنجا یافت و چیزهایی در حال اجرا هستند “بسیار نرم و صاف” در حال حاضر که “خط مقدم مردم در کنترل عفونت” بیشتر یا کمتر در حال اجرا نشان می دهد Adami گفت.

“قطعا خوب نیست برای روحیه”

اما در مارس 11, UW اضافه شده توهین به جراحت توسط هدف قرار دادن ساکنان با یک “نهایی ارائه” در یک قرارداد کالج شده است مذاکره با دانشگاه واشنگتن Housestaff انجمن برای نزدیک به یک سال در حال حاضر.

جدید ارائه می دهد و ساکنان یک 2 درصد افزایش, افزایش سفر و صفحه اصلی تماس با حق الزحمه سال آینده اضافه هفته از تعطیلات در دو سال (آوردن مجموع به چهار) و به طور کامل یارانه UPASS.

ساکنان توصیف افزایش به عنوان یک پرداخت برش داده شده آن عدم مطابقت محلی هزینه زندگی افزایش 2.5% و با توجه به این واقعیت خود را به آخرین قرارداد امن 3% افزایش می دهد. آنها همچنین با اشاره به کمبود سفر/صفحه اصلی تماس با دستمزد نسبت به موسسات مشابه و اضافه کردن که اکثریت قریب به اتفاق برنامه های در حال حاضر ارائه چهار هفته تعطیلات.

“این یک ضربه به صداقت گفت:” کریشنا Prabhu, یک, طب داخلی, resident. “آنها ارائه شده است که به ما در وسط این اپیدمی و ما در خط اول جبهه در اینجا. قطعا خوب نیست برای روحیه.”

“افرادی هستند که کار 28-ساعت شیفت در ICU است و دیگر کلاس مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال انجام آن است.” Prabhu ادامه داد. “این یک چیز سخت به انجام بدون COVID-19 و در حال حاضر با آن حجم کار فوق العاده افزایش یافته است.”

“چیزهای عادی که در ادامه به اتفاق می افتد سخت است. آن را مانند صدمات در حال رفتن به توقف اتفاق می افتد. شما در حال رفتن به مردمی که حملات قلبی” Adami اضافه شده است. “ما فقط همین نیست که کارکنان یا تجهیزات به آن را انجام دهد اگر آن را واقعا بد می شود. و آن را واقعا کمک می کند داشتن اکثریت کارفرمایان ما در این مسائل و ارائه یک قرارداد است که می گوید که آنها واقعا ارزش نیست و ما به اندازه کافی. آن را نمی کند, الهام بخش بسیاری از مردم مایل به ماندن در اینجا پس از آن. و من فکر می کنم که احساسات بسیاری را در این اقامت را بعد از این همه.”

آنها در حال تداوم

در حال حاضر Prabhu گفت: بیمارستان های مختلف در حال جابجایی COVID بیماران در راه های مختلف. در Harborview غیر مقیم پزشکان حکومت بیماران ارائه علائم ویروس و یک تیم مراقبت برای تایید موارد است. اما ICU یک داستان متفاوت است. وجود یک تیم از چهار نفر (که 28 ساعت در شیفت هر روز چهارم) همراه با نظارت پزشکان نیز برای مراقبت از COVID-19 بيمار.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در UW مرکز پزشکی و در دولت جانبازان بیمارستان COVID-19 بيمار در حال توزیع در سراسر مقیم و غیر مقیم تیم است. “آنها در حال تبدیل غربی بیمارستان به یک COVID بیمارستان. وجود دارد که 24 نفر وجود دارد که در حال مثبت” Adami گفت: در روز شنبه ، در حال حاضر طب داخلی پزشکان در درجه اول برای مراقبت از این بیماران اما “است که همیشه می تواند تغییر کند اگر که اپیدمی رشد می کند مانند ما انتظار داریم آن را به” پرابو گفت.

هر چند بسیاری از آنها دلسرد آخرین قرارداد ارائه چندین ساکنان داوطلب برای انتقال به خارج از خود را “ساده تر” چرخش به کمک غیرمنتظره بیمارستان های صفحه نمایش و درمان COVID بیماران و یا جذب غیر COVID بیماران. Adami می گوید وجود دارد نیز صحبت از داشتن ساکنان از جراحی و بیهوشی تخصص کمک به مراقبت از غیر COVID بیماران در پزشکی طرف.

Prabhu باقی می ماند “با احتیاط خوش بینانه” در مورد تبدیل همه چیز در اطراف. “ما در حال سازگار و ما همچنان برای پیدا کردن راه حل و ابتکار و خلاقیت در درون روح ما. هر چند همه ساکنان هنوز در حال کار بر روی یک منقضی شده قرارداد ما همچنان به نشان می دهد تا آنجا که ما در حال انجام آن را برای ما بیماران مبتلا به جامعه ما و کشور ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>