ابزار طول می کشد به رسانه های اجتماعی برای مبارزه با کروناویروس جعلی اخبار

Category: لاس واگاس No comments

با عدم قطعیت در اطراف coronavirus همه گیر و چگونه آن را تبدیل به لاس وگاس دره شیاد و حقه باز در حال بازی با افراد اعصاب با به اشتراک گذاشتن داستان در رسانه های اجتماعی از جنایت که نکرده رخ داده است به گفته مقامات.

در اینجا این است که چگونه یکی از آنها می رود: یک دزد مبدل به عنوان یک میهن انرژی کارمند دارای هندرسون خانواده در زور اسلحه در حالی که خود را از غذا و آب و دیگر منابع گرفته شده است.

این اتفاق نمی افتد گفت: افسر عدن OcampoGomez سخنگوی مترو پلیس که روز چهارشنبه به توییتر گرفت: “ما را دیده اند بسیاری از اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی مورد جنایی حوادث رخ داده در درون دره. لطفا صحت اطلاعات قبل از به اشتراک گذاری.”

او گفت: پست در گردش آنلاین است تا حدی درست است. یک بار وجود دارد یک مورد از یک مجرم که وانمود می شود یک ابزار کارگر در منطقه لاس وگاس است که چند سال به عقب. هر کس نوشته شده شایعه ساخته شده تا بقیه جزئیات OcampoGomez گفت.

پلیس شده اند قادر به تماس با فرد پشت پست — ادعا آشنایی یکی از قربانیان — به جمع آوری اطلاعات بیشتر OcampoGomez گفت. آنها همچنین جستجو برای پرونده برای گزارش سرقت پیدا کرده اند و هیچ چیز نیست.

پست بسیار به دست آورده کشش که هندرسون پلیس همچنین صحبت کردن در مورد آن را در Facebook: “ما آموخته اند که از رسانه های اجتماعی شایعه دیوانگی ریخته گری گسترده خالص بر ترس از اعضای جامعه ما. ما می خواهم به سرعت و بلافاصله برطرف کردن هر گونه شایعه ای طراحی شده به اعمال وحشت در میان شهر ما است.”

NV انرژی همچنین سعی کنید پیش از این شایعه در رسانه های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن اقدامات احتیاطی می تواند مشتریان را فقط در مورد.

کارگران سودمند می پوشند عکس, شناسه های آن از ویژگی های برجسته بر روی لباس خود را, NV Energy گفت. کارگران هستند و تنها نیاز به وارد خانه برای پاسخ به ایمنی گاز اضطراری مجدد خدمات گاز و یا اگر شما قبلا برنامه ریزی قرار ملاقات با یک ترموستات است. کسانی که ترموستات قرار ملاقات لغو شده است با توجه به COVID-19 ترساندن.

اگر یک کارگر ابزار می زند در درب خود را می پرسد و اجازه ورود به حیاط خود را شما باید مشخص NV انرژی وسیله نقلیه پارک شده در نزدیکی. همچنین NV انرژی ارسال کنید هر کسی که به خانه و کسب و کار به جمع آوری پول تهدید قطع و یا برای برنامه ریزی خدمات آب و برق گفت.

“قابل اعتماد گاز و برق خدمات ضروری است برای رفاه جامعه” گفت: ابزار و اشاره کرد که خدمه باقی می ماند در کار برای پاسخ به شرایط اضطراری و بازگرداندن قطع.

“لطفا اجازه نمی دهد ‘ماندن در خانه برای نوادا” به تولید غیر ضروری اضطراب و ترس در جامعه ما” گفت: هندرسون پلیس اشاره به شعار رونمایی توسط رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak شنبه اعلام توصیه می شود محدودیت برای نگه داشتن مردم به دور از مردم در طول coronavirus را بترساند. “ما با هم ایستاده!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>