USC تعلیق تمام فعالیت های ورزشی برای مبارزه با کروناویروس گسترش

میراث سالن سنگ زنی برای مجازی متوقف شد.

USC روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق در تمام بازی های ورزشی, شیوه های اردوگاه ها و درمانگاه ها به طور نامحدود. تمام در و خارج از محوطه دانشگاه استخدام شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی به عنوان به خوبی.

علاوه بر این همه غیر ضروری دو و میدانی کارکنان خواهد شد کار از راه دور از طریق مارس 22, که در آن نقاط سیاست خواهد شد مجددا.

این حرکت پس از Pac-12 لغو آن مردان مسابقات بسکتبال و تمام کنفرانس رویدادهای ورزشی و مسابقات متوقف شد و NCAA لغو تمام باقی مانده زمستان و بهار شد.

“دل ما درد برای ما دانشجو-ورزشکاران, مربیان, فارغ التحصیلان, طرفداران و همه کسانی که تحت تاثیر سراسر جهان توسط COVID-19 همه گیر” مدیر ورزشی مایک Bohn در بیانیه ای گفت. “سلامت ایمنی و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران است که همیشه در خط مقدم همه چیز را ما انجام می دهیم. ما دانشگاه و دو و میدانی در بخش حمایت از تصمیمات اتخاذ شده امروز توسط NCAA و Pac-12 کنفرانس.”

Bohn ادامه داد: “این بی سابقه روز برای همه ما است. من ابلاغ به ما دانشجو-ورزشکاران که ما در اینجا آنها را پشتیبانی می کند اما ما می توانیم.”

ورزشی گروه اشاره کرد در این اطلاعیه که آن را “باقی می ماند پاسخ به هر گونه راهنمایی های جدید دریافت شده از دانشگاه Pac-12 و NCAA است.”

شاید دو USC برنامه ضربه سخت ترین اخبار از لغو مسابقات قهرمانی NCAA شد مردان تیم بسکتبال و مردان و زنان پیگیری تیم است.

مردان تیم بسکتبال شد در لاس وگاس به رقابت در Pac-12 مسابقات اما هرگز این شانس را به بازی در یک بازی است.

عنوان خبر شکست که USC حرفه ای به پایان رسید قبل از موعد مقرر ارشد کاپیتان یونس Mathews پرسیدم Trojan برای زندگی است.”

USC آهنگ تیم در حال حاضر سفر به آلبوکرک در روز چهارشنبه برای شرکت در این آخر هفته ملی داخل سالن قهرمانی. سیزده محقق-ورزشکاران تا به حال ساخته شده است این سفر برای این رویداد بود اما بخشی از موج از قهرمانی حوادث لغو توسط NCAA است.

یکی دیگر از USC تیم قادر به رقابت برای قهرمانی ملی بود زنان واترپلو تیم. تروجان ها رتبه بندی شدند No. 1 در کشور این هفته اما دیگر فرصتی برای اضافه کردن به مجموعه خود را از پنج ملی عنوان.

در اوایل روز پنج شنبه USC اعلام کرد که تمام بهار فوتبال شیوه های معلق شده بود به طور نامحدود. فصل بهار در اصل برنامه ریزی شده تا مارس 18.

در چهارشنبه USC برگزار شد اولین بهار عمل. این برنامه قبلا برنامه ریزی شده به شیوه های باز به اما آن را محدود جمعه حضور به بازیکنان و مربیان و خانواده های دانش آموزان ورزشکار, حمایت از کارکنان استخدام و رسانه ها.

کنفرانس های مطبوعاتی برگزار شد با رسانه های اعضای نگهداری شش فوت دور از مصاحبه افراد بخشی از “اجتماعی فاصله” برای جلوگیری از عفونت است. گیرنده Amon-Ra سنت قهوه ای با نزدیک شدن به تریبون با پیراهن خود را بر دهان او شوخی poking سرگرم کننده در این وضعیت است.

سر مربی رس Helton اذعان کرد در روز چهارشنبه که او مطمئن نیستید که چه در انتظار رفتن به جلو هر چند در زمان او برنامه ریزی شده برای حفظ استخدام به صورت عادی و به بازی بازی های بهار بازی در آوریل 11, محرومیت هر گونه تغییر در سیاست از دانشگاه.

“چیزی که ما همیشه انجام دهید این است که محافظت از دانش آموزان ما و ما دانشجو-ورزشکاران بنابراین اگر این بازی لغو آن لغو خواهد شد” Helton روز چهارشنبه گفت:. “همانطور که در حال حاضر ما وضعیت موجود است.”

Helton همچنین ابراز لطف رئيس دانشگاه Carol L. Folt و مدیر ورزشی مایک Bohn برای رهبری خود را در سراسر این وضعیت است.

“مدرسه ما من فکر می کردم بود فعال تر از واکنشی” Helton گفت. “آنها انجام یک کار فوق العاده ای که قادر به ایجاد فرصت های آنلاین برای بچه ها قادر به دریافت اطلاعات در مورد این ویروس در آنها تاسیس یک خط راست کردن خفاش. آنها به ارمغان آورد و در کلاس های آنلاین اجازه می دهد تا بچه های ما هنوز هم به مطالعه و سپس آنها را همیشه نگه داشته و به ما اطلاع داده شود.”

Helton گفت: این رویکرد پیشگیرانه اجازه تیم ملی فوتبال به آدرس بازیکنان رخصتی بهار, برنامه ریزی برای هفته آینده و مطمئن شوید که هیچ کس به ترک کشور است.

اما خانواده حداقل یک سابق Trojan دیده است خانواده خود را تحت تاثیر رشد همه گیر.

ESPN جینا لین گزارش روز پنج شنبه که سابق USC گیرنده مایکل پیتمن جونیور پدر به او گفته بود که یک عضو از خانواده خود را تا به حال قرارداد coronavirus. این ناشناس عضو خانواده شده است در یک بیمارستان برای یک هفته است اما در حال حاضر در کما و در وضعیت بحرانی است.

او گفت: “آنها نیاز به یک معجزه” Laine توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im