• USC رو به جلو نیک Rakocevic سمت چپ عبور توپ در حالی که تحت فشار واشنگتن گارد Nahziah کارتر مرکز و رو به جلو اشعیا استوارت در طول نیمه اول روز پنجشنبه Pac-12 بازی در Galen Center. Rakocevic به ثمر رساند 19 امتیاز در یک 62-56 پیروزی. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن به جلو سام Timmins, چپ, شاخه های USC رو به جلو نیک Rakocevic دفاع در نیمه اول از یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • USC رو به جلو اشعیا Mobley دوم از راست شاخه های واشنگتن به جلو اشعیا استوارت چپ Hameir رایت دوم از سمت چپ و مقابله رابرتز دفاع در نیمه اول از یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن گارد Nahziah کارتر چپ و USC گارد یونس Mathews کراوات تا توپ در نیمه اول از یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن گارد جمال بیگ, حق, شاخه های USC گارد اتان اندرسون دفاع در نیمه اول از یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • USC رو به جلو حداکثر Agbonkpolo در سمت چپ در روابط واشنگتن گارد Nahziah کارتر در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن به جلو اشعیا استوارت و راست و شاخه به عنوان USC رو به جلو اشعیا Mobley دفاع در نیمه اول از یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • USC گارد یونس Mathews, راست, شاخه های واشنگتن گارد Nahziah کارتر دفاع در نیمه اول روز پنجشنبه Pac-12 بازی در Galen Center. Mathews تا به حال 16 امتیاز در یک 62-56 پیروزی. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • USC گارد یونس Mathews, سمت چپ عبور توپ گذشته واشنگتن گارد الیاس هاردی در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

لس آنجلس — USC وارد شده و پنج بازی در برابر واشنگتن پایین یک استارت و یک کلید ذخیره. آن را از دست دیگر شروع به صدمه در اوایل نیمه دوم پس از فرار برای خیلی از اولین.

اما تنومند دفاع و 35 ترکیب امتیاز از سالمندان نیک Rakocevic و یونس Mathews کمک تروجان ها ایمن یک 62-56 پیروزی و پایان خود را در سه بازی از دست دادن خط.

USC (18-7 به طور کلی 7-5 Pac-12) در تلاش بود برای پاک کردن خاطرات 72-40 دست دادن به واشنگتن (12-13, 2-10) در اولین آخر هفته از Pac-12 بازی. سر مربی اندی Enfield تا به حال با تمسخر توصیف USC است جرم در آن بازی به عنوان داشتن مجموعه ورزشی بازگشت از نیم قرن.

اما وجود دارد هیچ بهبودی در نیمه اول برابر تیم واشنگتن آمد که در شش بازی از دست دادن خط. USC شات 9 33 از میدان به عنوان تیم تنظیم بدون گلزن برجسته Onyeka Okongwu را با یک ضربه مغزی و پشتیبان گارد نقطه Kyle Sturdivant دور از این تیم به عنوان او سوگوار مرگ پدرش.

اگر یک لحظه وجود دارد که خلاصه تا نیمه اول لیاقت و شایستگی آن بود که الیاس ویور تلاش برای پرتاب یک alley-oop به حداکثر Agbonkpolo. جمعیت ایستاده بود در پیش بینی اما دانشجوی سال اول را غوطه دادن تلاش clanged کردن به عقب از لبه.

برای تکمیل متاسفانه شاعرانه لحظه واشنگتن شتافت تا دادگاه و مارکوس Tsohonis انداخت تنبلی و سنگینی حرکت کردن به Jaden تیم mcdaniels که به پایان بازی با یک tomahawk غوطه دادن قرار داده است که USC پایین هفت با 53 ثانیه به سمت چپ در نیم.

اما از آنجا USC رفت و در 9-0 اجرا به پس گرفتن منجر شود. اما فقط به عنوان تروجان ها به نظر می رسید در یک شیار در جرم نقطه گارد وضعیت رفت و از بد به بدتر است.

استارت اتان اندرسون رفت در امتداد پایه در مقابل USC نیمکت محکم در پای چپ خود را. دو مربیان کمک اول به رختکن جایی که او در آنجا ماند برای یک مدت طولانی قبل از بازگشت به نیمکت با یک کیسه یخ روی زانوی چپ.

USC باقی مانده بود بدون این دو درست نقطه پاسداران در فهرست آن, اما دفاع محکم به اندازه کافی برای مقاومت در برابر rudderless جرم.

تروجان ها برگزار واشنگتن بدون گل برای هفت دقیقه کشش آنها به عنوان توسعه یافته منجر به پنج 5:37 به بازی. USC بازی swarming دفاع به دام انداختن توپ به ساقه توپ حرکت است که تا به حال کمک Huskies’ دانشجوی سال اول دو تیم mcdaniels و اشعیا استوارت ترکیب برای 32 امتیاز.

سپس Mathews و Rakocevic آمد از طریق.

Mathews ارشد گارد به ثمر رساند هشت مستقیما امتیاز برای تروجان ها از جمله یک جفت 3-اشاره گر. Rakocevic که به پایان رسید با یک تیم بالا 19 امتیاز استفاده از پمپ های جعلی به منظور جلب یک ناپاک و تکمیل سه نقطه بازی برای قرار دادن USC جلوتر 10 آن بزرگترین مزیت شب.

USC مورد نیاز برخی از شانس پس از یک زن و شوهر از دفاعی ضعف بیش از حد. واشنگتن قطع منجر به پنج اما Huskies گارد RaeQuan نبرد از دست رفته یک جفت باز 3-نقطه تلاش از گوشه اجازه می دهد تا تروجان ها به بازی.

در تیر

DeMar DeRozan که رفته به ستاره NBA تورنتو رپتورز و سن آنتونیو اسپرز به حال خود شماره 10 بازنشسته توسط USC در حاصل کار دو تیم.

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su