• USC رو به جلو نیک Rakocevic سمت چپ عبور توپ در حالی که تحت فشار واشنگتن گارد Nahziah کارتر مرکز و رو به جلو اشعیا استوارت در طول نیمه اول روز پنجشنبه Pac-12 بازی در Galen Center. Rakocevic به ثمر رساند 19 امتیاز در یک 62-56 پیروزی. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن به جلو سام Timmins, چپ, شاخه های USC رو به جلو نیک Rakocevic دفاع در نیمه اول از یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • USC رو به جلو اشعیا Mobley دوم از راست شاخه های واشنگتن به جلو اشعیا استوارت چپ Hameir رایت دوم از سمت چپ و مقابله رابرتز دفاع در نیمه اول از یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن گارد Nahziah کارتر چپ و USC گارد یونس Mathews کراوات تا توپ در نیمه اول از یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن گارد جمال بیگ, حق, شاخه های USC گارد اتان اندرسون دفاع در نیمه اول از یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • USC رو به جلو حداکثر Agbonkpolo در سمت چپ در روابط واشنگتن گارد Nahziah کارتر در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن به جلو اشعیا استوارت و راست و شاخه به عنوان USC رو به جلو اشعیا Mobley دفاع در نیمه اول از یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • USC گارد یونس Mathews, راست, شاخه های واشنگتن گارد Nahziah کارتر دفاع در نیمه اول روز پنجشنبه Pac-12 بازی در Galen Center. Mathews تا به حال 16 امتیاز در یک 62-56 پیروزی. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن به جلو اشعیا استوارت, راست, شاخه های جنوب کالیفرنیا به جلو اشعیا Mobley دفاع در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • USC گارد یونس Mathews, سمت چپ عبور توپ گذشته واشنگتن گارد الیاس هاردی در طول نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن گارد Nahziah کارتر چپ شاخه های جنوب کالیفرنیا گارد یونس Mathews دفاع در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن به جلو اشعیا استوارت, مرکز, شاخه های جنوب کالیفرنیا گارد یونس Mathews, چپ, ساعت طول نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • جنوب کالیفرنیا به جلو نیک Rakocevic, راست, جشن با گارد دانیل Utomi پس از به ثمر طراحی و ناپاک در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی برابر واشنگتن روز شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • واشنگتن گارد Nahziah کارتر چپ شاخه های جنوب کالیفرنیا گارد یونس Mathews دفاع در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

 • جنوب کالیفرنیا گارد یونس Mathews جشن پس از به ثمر رساند در نیمه دوم یک گپ کالج بسکتبال بازی برابر واشنگتن روز شنبه, فوریه. 13, 2020, در لس آنجلس. (AP Photo/Mark J. Terrill)

لس آنجلس — پس از USC پیچیده یک 62-56 پیروزی بر واشنگتن در پنجشنبه تروجان ها’ ذهن جمعی در یک هم تیمی بود که روی نیمکت در Galen Center.

“این یکی را برای شما کایل” سر مربی اندی Enfield گفت.

دانشجوی سال اول گارد نقطه Kyle Sturdivant شده است به دور از تمام تیم هفته پس از مرگ ناگهانی پدرش, Gary هفته گذشته است. Sturdivant بود که در او مادری آتلانتا بود و با خانواده اش در پی فاجعه است.

اما هم تیمی های خود افکار با او بودند پس از روز شنبه را برنده شوید.

“که برادر ما” گفت: جلو نیک Rakocevic که به ثمر رساند بازی-19 امتیاز. “ما همیشه در حال رفتن به اینجا برای او. آنچه اتفاق افتاده با خانواده اش وحشتناک است و ما افکار و دعاهای ما بیرون رفتن به او و خانواده اش. این پیروزی برای او و خانواده اش است.”

USC (18-7 به طور کلی 7-5 Pac-12) در تلاش بود برای پاک کردن خاطرات 72-40 دست دادن به واشنگتن (12-13, 2-10) در اولین آخر هفته از Pac-12 بازی. Enfield تا به حال با تمسخر توصیف USC است جرم در آن بازی به عنوان داشتن مجموعه ورزشی بازگشت از نیم قرن.

اما وجود دارد هیچ بهبودی در نیمه اول برابر تیم واشنگتن آمد که در شش بازی از دست دادن خط. USC که از دست داده بود سه بازی در یک ردیف شات 9 33 از میدان به عنوان تیم تنظیم بدون گلزن برجسته Onyeka Okongwu را با یک ضربه مغزی.

از وجود دارد هر چند, USC رفت و در 9-0 اجرا به پس گرفتن منجر شود. اما فقط به عنوان تروجان ها به نظر می رسید در یک شیار در جرم نقطه گارد وضعیت رفت و از بد به بدتر است.

استارت اتان اندرسون رفت در امتداد پایه در مقابل USC نیمکت محکم در پای چپ خود را. دو مربیان کمک اول به رختکن جایی که او در آنجا ماند برای یک مدت طولانی قبل از بازگشت به نیمکت با یک کیسه یخ روی زانوی چپ که Enfield گفت: hyperextended.

اندرسون و Okongwu این وضعیت برای بازی روز شنبه در برابر واشنگتن هستند روز به روز.

USC باقی مانده بود بدون این دو درست نقطه پاسداران در فهرست آن, اما دفاع محکم به اندازه کافی برای مقاومت در برابر rudderless جرم.

تروجان ها برگزار واشنگتن بدون گل برای هفت دقیقه کشش آنها به عنوان توسعه یافته منجر به پنج 5:37 به بازی. USC بازی swarming دفاع به دام انداختن توپ به ساقه توپ حرکت است که تا به حال کمک Huskies’ دانشجوی سال اول دو Jaden تیم mcdaniels و اشعیا استوارت ترکیب برای 32 امتیاز.

“ما می دانستیم که در حاصل کار دو تیم ما به پیروزی در این اراذل و پایان” Enfield گفت. “ما فقط ما بچه ها, ‘اگر شما برنده نیست دفاعی بازی امشب شما نمی خواهید را به نفع خود.'”

سپس یونس Mathews و Rakocevic آمد از طریق.

Mathews ارشد گارد به ثمر رساند هشت مستقیما امتیاز برای تروجان ها از جمله یک جفت 3-اشاره گر. Rakocevic با استفاده از یک پمپ جعلی را به منظور جلب یک ناپاک و تکمیل سه نقطه بازی برای قرار دادن USC جلوتر 10 آن بزرگترین مزیت شب.

شاید مهمتر از USC تنها متعهد شش گردش در شب قوی بازیابی از دو دوجین جالب در تروجان ها ” آخرین بازی.

اما پنج شنبه شب همه افکار بودند با Trojan در آتلانتا.

“من بسیار افتخار از تیم ما صف آرایی در اطراف کایل” Enfield گفت. “بسکتبال می آید ثانویه هنگامی که آن را مرگ و زندگی و چیزهایی مانند آن.”

در تیر

DeMar DeRozan که رفته به ستاره NBA تورنتو رپتورز و سن آنتونیو اسپرز به حال خود شماره 10 بازنشسته توسط USC در حاصل کار دو تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im