USC بسکتبال قرار دادن سرنوشت آن در NCAA کمیته انتخاب را با دست های اخیر زیان

انشعابات از USC بسکتبال مردان تیم 70-66 به از دست دادن شماره 18 کلرادو در پنجشنبه فراتر از فقط یک بازی در تروجان ها’ 31-برنامه بازی.

بر روی سطح آن در چهار نقطه از دست دادن جاده به یک رتبه حریف که شما ضرب و شتم توسط 21 سه هفته پیش به نظر نمی آید خیلی بد. اما حفاری های عمیق تر و برخی نگران روند ظهور.

USC (19-8) کاهش یافت و به 8-6 در Pac-12 کنفرانس و با چهار بازی در سمت چپ آن قابل تصور تروجان ها سقوط به زیر .500 در کنفرانس بازی پس از ورود فوریه 6-2. بدتر USC در حال حاضر در جایگاه ششم Pac-12 پس از UCLA پیروزی یوتا پنج شنبه.

حتی اگر USC تظاهرات به پایان فصل آن را قرار داده و خود را در یک وضعیت ظریف وقتی که می آید به tiebreakers. تروجان ها نیاز دارید را به پایان برساند در بالا و چهار در Pac-12 امن خداحافظ به کنفرانس مسابقات یک چهارم نهایی.

اما USC در حال حاضر 1-5 برابر پنج تیم پیش از این در کنفرانس جدول رده بندی این تنها پیروزی آمدن در برابر UCLA. تروجان ها در حال حاضر از دست داده tiebreakers به اورگون و کلرادو است.

فراتر از کنفرانس USC انجام داده است و به خودی خود هیچ نفع اواخر وقتی که می آید به مسابقات NCAA تصویر. در ربع 1 فرصت USC 2-7 دو برنده آمدن در برابر LSU و در ایالت اورگان.

در حال حاضر شما هرگز نمی دانید چه کمیته انتخاب در حال رفتن به توجه بیشتر به هر یک از مارس. خالص, رتبه بندی, USC است که در موقعیت خوب در 44 در سراسر کشور. تروجان ها هستند 60 در قدرت از برنامه که باید تنها به بهبود با بازی در برابر آریزونا و ایالتی آریزونا در هفته آینده.

اما ربع سیستم یک راه خوب برای اندازه گیری چه تیم های در حال انجام در برابر بهترین رقابت است. کلرادو و اورگان شش ربع 1 برنده هر کدام. ایالتی آریزونا دارای پنج. حتی UCLA چهار.

بنابراین تنها با یک پردازنده 1 فرصت چپ (هفته آینده برابر آریزونا) USC ترک خود را در رحمت کمیته انتخاب زمانی که می آید به در بزرگ مناقصه در ماه مارس به خصوص با یک 2-4 رکورد در ماه فوریه است.

و این است که منعکس مسابقات prognosticators. ESPN جو Lunardi است USC به عنوان یکی از چهار تیم به دریافت خداحافظی به دور از 64. NBC Sports’ دیو Ommen است USC در یک بازی-در بازی در دیتون.

یکی دیگر از از دست دادن و یا دو می تواند تروجان ها در خارج به دنبال در.

آنها سعی کنید به عقب بر گردیم در مسیر روز یکشنبه در برابر یوتا (14-12, 5-9 در Pac-12) یک تیم است که از دست داده و چهار نفر از شش نفر پس از سقوط به تروجان ها در جالینوس مرکز در اواخر ماه ژانویه است.

در این بازی USC بسیج از نه نقطه در نیمه دوم کسری بودجه را به نفع خود 56-52. نیک Rakocevic رهبری تروجان ها با 16 امتیاز و 15 ریباند در حالی که الیاس ویور 14 به ثمر رساند.

ویور موضوع سر مربی اندی Enfield خشم شنبه شب. این دانشجوی سال دوم گارد اشتباه زد بازی به عنوان تروجان ها سعی کردم به کراوات تا چیز با کلرادو در اواخر نیمه دوم.

“اگر او می خواهد به یک رهبری گارد در این لیگ شما رو قادر به بیرون آمدن در یک بازی-زمان وضعیت زمانی که بازی را در خط و جهت را دنبال و رفتن به سمت راست طبقه” Enfield بخار به خبرنگاران پس از بازی.

فقط سرخوردگی بیشتر به عنوان USC سرنوشت ورقه از آن دست است.

USC در یوتا

زمان: 3 p. m. روز شنبه

که در آن: Jon M. Hunstman مرکز (Salt Lake City)

تلویزیون/رادیو: ESPNU/790 AM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im