ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, تعلیق ویکتوریا Levine, شرکت, صاحب, مگی هانی را NJ بدنسازی

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک به حالت تعلیق در دومین مربی در نیوجرسی ژیمناستیک باشگاه که شاغل مگی هانی, مربی تیم المپیک و قهرمان جهان که در حال حاضر تحت بررسی به صورت کلامی و عاطفی سوء استفاده از ورزشکاران جوان.

ویکتوریا Levine یک مربی و مالک میلی گرم نخبگان قرار داده شد در یک تعلیق موقت توسط ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, سه شنبه و ممنوع از داشتن هر گونه نظارت تماس با minor-سن ورزشکاران در حالی که این سازمان به بررسی اتهامات کلامی و عاطفی سوء استفاده در برابر او.

این تحقیقات باعث شده اتهامات ساخته شده توسط پدر و مادر از MG ژیمناستیک نخبگان و به عنوان شهادت از ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک’ در رفتن شنوایی کلامی و عاطفی سوء استفاده در برابر هانی.

هانی قرار داده شد در تعلیق موقت و ممنوع از داشتن هر گونه تماس با جزئی ورزشکاران در فوریه. 3 روز اول ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, شنوایی.

قهرمان المپیک لوری هرناندز و حداقل نیم دوجین خانواده ها باید ثبت شکایات با ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک در برابر هانی با توجه به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک اسناد و شش نفر آشنا با این موارد است.

راسل شاهزاده یک وکیل برای هانی توصیف اتهامات علیه او را به عنوان “آشکارا نادرست است.”

هرناندز گزارش شکایت علیه هانی به Rhonda Faehn و سپس ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, معاون ارشد رئیس جمهور برای زنان برنامه در مدت کوتاهی پس از 2016 بازی های المپیک.

هانی است گفته که باید فریاد زد سوگند در تهدید و اذیت و آزار ژیمناست به طور منظم با توجه به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, اسناد و مدارک و مصاحبه با شش نفر آشنا با شکایت. هانی نیز گفت: مجروح ژیمناستیک به حذف بوت کست و به ادامه آموزش و رقابت با توجه به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, اسناد و مدارک و مصاحبه.

هرناندز موفقیت رو هانی سابق ایالتی کارولینای شمالی, ژیمناست, به شهرت جهانی. هرناندز عضو 2016 مدال طلای المپیک-تیم برنده و همچنین موفق به کسب یک مدال نقره در پرتو تعادل در ریو دو ژانیرو بازی.

او در حال حاضر آموزش در بدنسازی-Max در کوستا مسا همان باشگاه که تولید المپیک و قهرمان جهان Kyla راس.

هانی نیز مربی رایلی McCusker عضو مدال طلا برنده تیم ملی آمریکا در رقابت های تیم در سال 2018 قهرمانی جهان. McCusker از دست رفته مسابقات قهرمانی جهان در پاییز گذشته به دلیل عضلانی بیماری اغلب مربوط به تمرین بیش از حد. او معطوف او آموزش پایه در اواسط ماه فوریه به آریزونا Sunrays در ققنوس جایی که او در قطار با چند قهرمانی جهان مدال جید کری و مربی برایان کری, جید پدر.

Levine شده است مربیگری از سال 2010. او صاحب میلی گرم نخبگان با مادر کارن Bianchino.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>