ما گردشگران رشته در خارج از کشور از جان گذشته برای تضمین بازگشت

Stranded COVID-19 travelers

Wilfredo لی / آسوشیتد پرس

مایک Rustici چپ و لیندا Scruggs خروج گمرک پس از ورود در یک پرواز از لیما, پرو روز شنبه, مارس 21 سال 2020 در فرودگاه بین المللی میامی در میامی. این جفت ارز را در مخمصه نشان می دهد ناامیدی مردم گیر کرده در خارج از کشور با تجربه به عنوان COVID-19 pandemic گسترش یافته است. پرو خود را تایید اولین مورد از این ویروس در 6 مارس. زمان Scruggs و Rustici وارد یک هفته بعد از آن پخش شد.

پس از محدود بودن به یک اتاق هتل در پرو و “به شدت مسلح سپاه پاسداران” گشت زنی در خیابان لیندا Scruggs شد مماس با احساسات شنبه هنگامی که او را دیدم از پنجره هواپیما در اورگلیدز فلوریدا زیر.

Scruggs و سفر او همراه مایک Rustici بودند و در میان ده ها تن از شهروندان آمریکایی که گرفتار یک LATAM هواپیمایی پرواز به میامی پس از اینکه به دام افتاده به صورت روز در پرو پایتخت لیما. مانند هزاران نفر از ایالات متحده گردشگران آمریکایی و زندگی در خارج از کشور از آن در برزخ به عنوان ملت بسته مرزهای خود را به تلاش برای متوقف کردن گسترش کشنده جدید کروناویروس. برای روز زن و شوهر نمی دانند چگونه و یا زمانی که آنها خانه را – به ویژه پس از وزارت امور خارجه اساسا به آنها گفت آنها خود به خود.

“من تا به حال هرگز این احساس قبل از اینکه حتی پس از 9/11,” او گفت: پس از فرود هواپیما. “من پر شده بود با قدردانی تسکین نگرانی و غم و اندوه است که در کشور ما انجام نمی شود.”

Scruggs و Rustici هر دو در 40s خود را و از نشویل تنسی پرواز کرده بود به پرو با برنامه های پیاده روی ماچو پیچو را پیچیده از اینکا خرابه اما در روز پس از فرود آمد پرو جمهور مارتین Vizcarra اعلام اضطراری, سفارش مرزهای این کشور بسته شده است.

آنها گفته اند که تنها داده شده در مورد 24 ساعته برای ترک پرو اما نمی تواند پیدا کردن یک پرواز. این ویروس باعث شده است که بیش از 12 ، 000 مرگ و میر در سراسر جهان است اما این رقم بالا می رود هر روز به عنوان یک آمریکایی در مراکش اکوادور و کشورهای دیگر در تلاش برای پیدا کردن راه خانه.

برای اکثر افراد این ویروس جدید باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز جمعه گفت که او در حال تلاش برای بازگرداندن آمریکایی است. اما Scruggs و Rustici گفت: آنها به کمی کمک و یا اطلاعات از وزارت خارجه احساسات بیان شده توسط آمریکایی ها به دام افتاده در کشورهای دیگر. وزارت امور خارجه پاسخ نمی دهند به پیام ها به دنبال نظر.

“من فکر می کنم ما هنوز در حال پردازش آن” Rustici گفت. “یک مخلوط امداد و گناه آن را تقریبا مانند گناه بازمانده. ما می دانیم که بسیاری از مردم هنوز هم بیش از وجود دارد و ما انجام داده ایم بسیار گذشته چهار یا پنج روز به خودمان و دیگران و ما موفق به انجام این کار از آنجا که ما در حال مسافران زرنگ و دانا. ما تا به حال این منابع به نگه داشتن در حال حرکت کنید و سعی کنید مقدار زیادی از همه چیز, اما در پایان, ما فقط واقعا خوش شانس است.”

Scruggs و Rustici بودند در اتاق هتل صبح روز شنبه هنگامی که آنها دریافت یک ایمیل از یک محلی تور اپراتور گفت: ممکن است صندلی های یک پرواز از لیما به میامی. آنها پرداخت می شود $800 در هر زمان با اتوبوس به فرودگاه با دیگر آمریکایی ها در تلاش برای گرفتن همان هواپیما.

وجود دارد حدود 200 نفر در خارج از انتظار فرودگاه زمانی که آنها وارد شدند و یک مامور امنیتی را گرفت و آنها را در داخل جایی که آنها در مواجه با آنچه Scruggs عنوان “تنش و هرج و مرج” با صف های طولانی. برخی از آمریکایی ها بودند به همراه نوزادان و کودکان است.

“هنگامی که ما وارد فرودگاه این یک بیت از یک هرج و مرج در صحنه بودیم و در یک قفل دروازه و آن را هنوز تاریک بود و وجود دارد برخی از افراد رشته مسافران وجود دارد, در حال خواب با توشه خود را در خارج از دروازه با ناامید امیدوار است در کنار برخی از افراد بی خانمان محلی در سراسر وجود دارد. آن سخت بود و کمی ترسناک صحنه” Rustici گفت.

مدت کوتاهی قبل از ظهر, زن و شوهر سوار هواپیما.

Scruggs یک پرستار گفت: برخی از گردشگران در پرو در حال اجرا هستند کم در زندگی حفظ داروها مانند انسولین و برخی خارجی دانشجویان به دام افتاده در کشور شد در حال اجرا از پول برای مواد غذایی است.

ناامید به خانه Scruggs و Rustici استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتباط با صدها نفر از دیگر گردشگران که به دام افتاده بودند در این کشور در تلاش برای جلب توجه به وضعیت اسفبار خود را با رسیدن به مقامات منتخب و خبرنگاران.

“من فکر می کنم همه شوکه شده در این عدم ارتباط از آمریکا” Scruggs گفت.

دورا Figueiredo, 37, آمریکا از نیوآرک, نیوجرسی در تلاش بود تا جمعه برای تعیین اینکه آیا او پرواز را از آرژانتین به آمریکا را به عنوان برنامه ریزی شده در روز یکشنبه.

او تا به حال سفر به بوئنوس آیرس به ازدواج او در حال حاضر-جدید آرژانتین شوهر که نمی تواند در عین حال حرکت به ایالات متحده به خاطر او ندارد متحده اقامت یک فرایند او گفت که می تواند بیش از یک سال است.

“من احساس کمی مورد تاکید و چگونه به خانه در حال حاضر که رئیس جمهور آرژانتین اعلام کرد یک مستند از نیمه شب گذشته” او گفت:. “من شده اند به tweeting در شرکت هواپیمایی من و من در سفارت travel.gov در مورد چگونه به عقب بر گردیم خانه.”

از جمعه او پرواز کرده بود و نه لغو شده اما او مطمئن بود اگر که هنوز هم می تواند مورد جمعه و نمی دانم که چگونه او را به فرودگاه.

“من واقعا نیاز به خانه به پدر و مادر من که مسن هستند,” او گفت:.

Scruggs نیز نیاز به بررسی مادرش که در خانه سالمندان. و او فرح خودش را برای آنچه پیش رو است. او می داند که امریکا خیلی تغییر فقط در دوره کوتاه پس از او دور شده است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده اضطراری ملی به دلیل COVID-19. مدارس لغو شده است در بسیاری از کشورهای. دیگر جوامع در سراسر کشور در مستند. هنوز هم هنگامی که او از هواپیما او نیست حس همان ضرورت او در پرو.

“وجود دارد بیشتر مردم در پرو با پوشیدن ماسک از اینجا. هتل کارگران, تاکسی, رانندگان, پلیس, همه کارکنان فرودگاه. اما به سختی کسی در میامی بود و ماسک. وجود دارد بدون چک های بهداشتی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im