ما باز در مسابقات تنیس تایید شده برای ماه اوت در نیویورک

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز سه شنبه گفت: ایالات متحده تنیس باز در مسابقات برگزار خواهد شد در آن تاریخ برنامه ریزی شده شروع در اواخر ماه اوت به عنوان بخشی از دولت را بازگشایی از خاموش شدن ناگهانی ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس.

آمریکا انجمن تنیس تا به حال تصمیم به رفتن به جلو با آن خیمه رویداد در شهر نیویورک بدون تماشاگر انتظار یک OK از دولت است.

“ما هیجان زده در مورد ایالات متحده باز (که) است برگزار می شود در کوئینز Aug. 31 طریق سپتامبر. 13. از آن خواهد شد بدون طرفداران, اما شما می توانید آن را در تلویزیون — و من را که” کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه در آلبانی. “تنیس مقامات در حال رفتن به گرفتن فوق العاده احتیاطی است که به جای.”

مانند بسیاری از ورزش لیگ حرفه ای تنیس تورهای شده اند به حالت تعلیق از ماه مارس به دلیل COVID-19 شیوع پاک کردن بیش از 40 حوادث در سراسر جهان است.

ایالات متحده باز است که به طور معمول در هر فصل چهارم و نهایی مسابقات گراند اسلم اما می توان دوم از سال 2020 زیر باز استرالیایی به این نتیجه رسیدند که در اوایل فوریه.

باز فرانسوی به تعویق افتاد از می و در حال حاضر برنامه ریزی شده است برای شروع یک هفته پس از ایالات متحده باز به پایان می رسد. ویمبلدون لغو شد در مجموع برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم در سال 1945.

حتی با رفتن جلوتر از دولت یک سوال مهم باقی می ماند و برای آمریکا باز: که بازیکنان در واقع خواهد شد شرکت کنند ؟

از جمله اسامی بالا به عنوان ردیف 1-رتبه بازیکنان نواک جوکوویچ و خاکستر Barty و دفاع از مردان قهرمان رافائل نادال ابراز رزرو در مورد رفتن به مرغزار فلاشینگ که در آن سرپوشیده تنیس تسهیلات مورد استفاده قرار گرفت به عنوان خانه موقت برای صدها نفر از تخت بیمارستان در ارتفاع این شهر coronavirus بحران است.

در حال حاضر حکومت بدون در نظر گرفتن: راجر فدرر که موفق به کسب پنج نفر از مردان خود را-ضبط 20 گرند اسلم تک آهنگ عناوین در ایالات متحده باز است اما به تازگی اعلام کرد که او برای بقیه سال پس از نیاز یک دوم آرتروسکوپی جراحی روی زانوی راست.

با تلویزیون بین المللی قرارداد – از جمله به طور متوسط سالانه 70 میلیون دلار از ESPN تنهایی – کمک به جبران کاهش درآمد از فروش بلیط و دیگر محل درآمد و در مواجهه با رکود اقتصادی که در حال حاضر منجر به از بین بردن اخیر بیش از 100 شغل در USTA انجمن هیئت مدیره تصمیم به رفتن به جلو با آن خیمه رویداد با وجود نگرانی در مورد COVID-19 و مسافرت های بین المللی.

کومو باز روز سه شنبه در کنفرانس خبری با شعار “خبر خوب در شماره خبر خوب در حقایق” در نیویورک که او گفت: در حال حاضر کمترین تعداد coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان پس از وقوع آغاز شد.

این USTA طرح مشترک با دولت او شامل محدود بازیکن entourages; اختصاص داده هتل ها; افزایش تمیز کردن در این مسابقات به دلایل; اضافی در اتاق قفل فضا; دمای روزانه چک و تست های گاه به گاه برای COVID-19.

خواهد بود وجود دارد هیچ مقدماتی برای مجرد و به احتمال زیاد کاهش می یابد زمینه برای دو برابر است. بازیکنان که رتبه بندی را قرار داده و آنها را در دور مقدماتی است که اجازه می دهد برخی از مردان و زنان از دسترسی به 128-بازیکن تک آهنگ تساوی جبران خواهد شد با بودجه USTA منتقل خواهد شد به همراه ATP و WTA تور برای توزیع.

همچنین بخشی از این پیشنهاد را به اشتراک گذاشته با بازیکنان: سینسیناتی سخت-دادگاه مسابقات برای ماه آگوست برنامه ریزی. 16-23 – این USTA آن است اکثریت مالک خواهد بود به نیویورک نقل مکان کرد و در محل برگزار شد از ایالات متحده باز مقدماتی.

هفته گذشته جوکوویچ گفت: محدودیت خواهد بود که در جای خود برای ایالات متحده باز در نیویورک به دلیل ویروس خواهد بود “،”

“بسیاری از بازیکنان من باید به صحبت کاملا منفی در مورد اینکه آیا آنها وجود دارد” جوکوویچ گفت.

او میزبان نمایشگاه مسابقات با بسته بندی می ایستد در هفته گذشته در کشور خانه خود را از صربستان که در آن دولت برداشته اکثر ویروس محدودیت در ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de