ما در زندگی با COVID-19: یک دولت توسط دولت گریخته از قوانین

Category: توین سیتی No comments

به عنوان ملت در تلاش برای آشتی دادن خود را به یک جدید و خطر گسترش آن نیز تلاش با یک درهم آمیخته از قوانین است که متفاوت است dizzyingly از جایی به جای دیگر: در حال حاضر زندگی خود را و مستند در سایه COVID-19 بستگی به جایی که شما زندگی می کنند.

در برخی از مکان های بسیاری از آمریکایی ها عادی در حال ساخت بهداشت عمومی گزینه های جستجوی خود را در وجدان خود و تصمیم گیری برای خود چه خطر آنها حاضر به تحمل. در دیگران, دولت ساخته شده است که حداقل برخی از این تصمیمات است.

اوهایو لغو آن ریاست جمهوری اولیه برای جلوگیری از جمعیت اما نظرسنجی افتتاح شد صبح روز سه شنبه در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا. بارها در برخی از ایالات آمریکا آماده برای انبوهی از روز سنت پاتریک گرفتم در حالی که در جای دیگر, دیگران انباشته مدفوع در جداول و قفل کردن درب.

قمار در برخی از ایالت ها را تعطیل و در عین حال دیگران باز باقی می ماند که در آن صدها یا حتی هزاران نفر از مردم لمس همان حافظه و تراشه های قمار. Spring breakers در حال مهمانی توسط صدها نفر در برخی از سواحل در حالی که پلیس در حال جارو دیگران سفارش مردم به دور از طریق بلندگو.

دولت فدرال روز دوشنبه خواست آمریکایی ها به جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر و خواسته افراد مسن به ماندن در خانه به عنوان تعدادی از عفونت ها در ایالات متحده با صعود به بیش از 4500 با حداقل 88 مرگ و میر. اما سخت قوانین گذاشته شده اند تا به ایالات متحده ایجاد آنچه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تمسخر به عنوان یک “چیز درهم و برهم.”

جنیفر Dykstra صاحب یک رستوران به نام آشپزخانه خانه در روستایی میشیگان گریه تمام آخر هفته فلج را انتخاب کنید که چشم انداز وحشتناک تر به نظر می رسید.

او می تواند نزدیک به رستوران خود را به طور بالقوه قرار دادن خودش از کسب و کار و ارائه او 25 کارمندان بیکار. و یا او می تواند باز بماند خطر سلامت خود و مشتریان خود را, بسیاری از آنها دوستان قدیمی و به طور منظم که می خواهم به طور ناگهانی متوقف تکان دادن دست در راه خود را و شروع به جای ساخت عصبی جوک در مورد ترجیح می دهند جداول در ویروس رایگان بخش است.

“آن بوده است کمین در اتاق سنگینی بر ما: چه جواب درست چی درست کنم ؟” او گفت:. سپس میشیگان اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه که تمام کافه ها و رستوران ها باید نزدیک به ناهار خوردن در مشتریان: “من رها هستم که این تصمیم برای ما” Dykstra گفت.

حتی به عنوان برخی از کشورها ساخته شده خیره کننده اطلاعیه ها — 7 میلیون نفر در منطقه سان فرانسیسکو قرار داده شد و در نزدیک به کل قفل-کردن — زندگی انجام شده در دیگران است.

جید, نجیب, نگاه کردن از پشت ققنوس بار دیگر معطل سالن بسته بندی شده با مردم است. آنها بودند اما او تصور همه آنها را از رفتن به خانه تر و آسیب پذیر تر بستگان و همسایگان. او به تماشای یک فرد راه رفتن در آب خنک قرار داده و دهان از بطری راست به spigot.

“ما نیاز به افراد کمتر در اینجا” او فکر می کردم این آخر هفته. او در نظر گرفته شده هدایت از مراکز کنترل بیماری ها, التماس به مردم به دور ماندن از هر یک از دیگر به پهن کردن منحنی نمایی گسترش ویروس. “ما باید خودمان را از این معادله” او تصمیم گرفت. بنابراین معطل دیگر سالن بسته درهای خود را به رغم هیچ دستور از دولت و یا شهرستان.

در اوکلاهما اسکات وگنر این شرکت مالک یک فروشگاه مبلمان در شهر اوکلاهما نیز تصمیم به تعطیل کردن مغازه اش رغم اینکه دولت دستور داده به انجام این کار. بسیاری از کارکنان خود را, او گفت: پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و او احساس آنها می تواند انجام بخشی خود را برای جلوگیری از گسترش.

“این بسیار دشوار تصمیم زندگی و معیشت مردم در خطر هستند” گفت: Gareth o’sullivan که صاحب میخانه به نام مک مک گی در Decatur گرجستان نیز در میان کشورهایی که هنوز نهاد ایالت قانون است.

مک مک گی شده است در انتظار کلمه از مقامات. در ضمن جداول و مدفوع نوار پخش شده است که 6 فوت از هم جدا. کارمندان با پوشیدن دستکش و ظاهرشان مطابق با هر سطح. اما به عنوان تلفات علامت و هشدارهای تر شد وخیم o’sullivan شروع به احساس می کنم مثل برخی از نقاط این کاملا خارج از کنترل است. جمعیت شروع به نازک او گفت: به عنوان واقعیت غرق در.

اگر دولت نیست و در وزن به زودی او احتمالا نزدیک خود را. استرس او گفت: “در حال تبدیل شدن بیش از حد به خرس.

در حالی که اوهایو به تعویق افتاد آن انتخابات کشورهای دیگر باز شد پای صندوقهای رای با مجموعه ای از روش ها سعی کنید به نگه داشتن رای دهندگان امن است.

مقامات در Cook County, Illinois, تشویق نظرسنجی کارگران به استفاده از رنگ آبی نقاش نوار را به علامت کف هر شش پا پس از رای دهندگان خود را از راه دور در حالی که انتظار در خط. در فلوریدا اورنج کانتی انتخابات سرپرست لایحه Cowles گفت: رای دهندگان هستند که مجاز به آوردن دستمال مرطوب برای تمیز کردن رای خود را در غرفه ماسک صورت و خود را قلم را به علامت خود را در برگه های رای. نظرسنجی کارگران داده شده است منابع به پاک کردن شمارنده.

نیک کمپل رفت و 11-year-old daughter به رای دادن در تمپا در حومه ریورویو مسلح با ماسک و دستکش. اما زمانی که آنها را دیدم وجود دارد هیچ دیگر رای دهندگان آنها تصمیم گرفتند برای همین تنها دستکش. آنها در داخل و خارج در عرض چند دقیقه.

“من هر چیزی را لمس. آن را بسیار استریل عملیات,” او گفت:.

اما دیگران تصمیم به ماندن.

جاناتان Castoire یک Broward County, مخابرات, مهندس, گفت که او نمی تواند رای سهشنبه چرا که او تا به مولتيپل اسکلروزيس و رای گیری ایستگاه در یک مرکز ارشد. او احساس کرد که می تواند بیش از حد خطرناک است. او گفت که او احساس می کند مانند او داده شده است “اتمام حجت” را انتخاب کنید بین خود و سلامت خود را حق رای دادن. “که درست نیست,” او گفت:.

عدم قطعیت و سرخوردگی گسترش حتی به سواحل. در فلوریدا, سواحل, در سواحل خلیج فارس در نزدیکی تامپا قصد باز بماند تا زمانی که دولت اضطراری مقامات دستور تعطیلی. اخبار محلی گزارش نشان داد ویکی ساحل با آب گرفتگی spring breakers در روز دوشنبه. اما در پورتوریکو sirens blared در سراسر شلوغ ترین سواحل دوشنبه به عنوان پاک صدها نفر از گردشگران است. با استفاده از بلندگو افسران در اتومبیل های گشت دستور داد مردم دور: “لطفا در خانه بماند. فرماندار دستور اجرایی. ساحل بسته شده است.”

“چرا من مریض در ساحل ؟ من قصد دارم به دست زدن به هر چیزی گفت:” 46 ساله دیوید زیمر ریچموند در ایالت مینه سوتا به عنوان او به عضویت یک گروه از خانواده و دوستان فلیپ flopping راه خود را به یک ساحل که پلیس رانده بود از طریق فقط یک ساعت قبل از آن را خالی کردن. دیگر گردشگران توجه به هشدارها و حوصلگی بازگشت به هتل خود را در بسیاری از حمل را از وعده های غذایی قبل از قفل خود را در.

به عنوان دولت پس از دولت روز دوشنبه اعلام کرد آنها می شود خاموش سینما, میله, رستوران ها, موزه ها و تمام غیر ضروری کسب و کار دیگران هنوز در حال آماده شدن برای یک حزب.

در ساوانا نوار صاحب جسیکا والدن گفت که او در تلاش بود تا فقط شکستن حتی با مراتب کمتری از مشتریان که او استفاده می شود به در طول روز سنت پاتریک جشن. مقامات شهرستان در این سال لغو این شهر عظیم رژه اما اجازه کافه ها و رستوران ها را باز باقی می ماند.

والدن که شرکت صاحب Bay Street Blues با مادر خود گفت: چند آخر هفته مهمان به نظر می رسید در مورد این بیماری همه گیر. نوار شنبه جمعیت به ظرفیت 144 کاربران چندین بار. آنها تا به حال ضد عفونی کننده دست نوشته شده در دو لکه بر روی نوار و در مقابل درب دیگر از مردم پمپاژ مقدار فراوان به کف دست خود را, این حزب به نظر می رسید برای رفتن بدون وقفه. بسته شدن در طول پرسود ترین هفته سال را فلج کسب و کار خود را, او گفت:, و او که نگران است.

“من فقط در این زمان لازم نیست که هر گونه نگرانی,” او گفت:. “شاید من ساده و بی تکلف. همه را نگه می دارد گفت: آن را مانند آنفولانزا.”

اما در مکان های که در آن دولت موظف تعطیلی ساکنان به نظر می رسید استعفا داد و به انتظار آن را در داخل. در لوئیزویل, کنتاکی, مردم خریداری شراب مورد.

ساعت پس از فرماندار اعلام کرد تمام کافه ها و رستوران ها را در 5 p. m. روز شنبه, دنی Flanigan and Jennie Mulhall اوراق طرح های خود را به خوردن فست فود در ماشین. آنها تصمیم گرفتند به جای ناهار در رستوران مورد علاقه بریستول.

“ما می خواهیم به حمایت از شما یک بار دیگر در حالی که ما هنوز هم می تواند” او گفت: میزبان به عنوان آنها راه می رفت داخل. Flanigan و Mulhall گفت که در طول هفته گذشته آنها تلاش کرده اند به زندگی می کنند برخی از نسخه خلاصه از زندگی عادی خود. او یک موسیقیدان و بازی های کوچک نشان می دهد بیش از آخر هفته و این احساس متفاوت, مثل, مردم آگاه بودند آن خواهد بود که آخرین هورا برای مدتی.

“در دوران این همه چیز طول می کشد حد مرگ به زنده بودن” Flanigan گفت. شاید شش ماه از هم اکنون همه ما می خنده و می گویند ” من به یاد داشته باشید تمام چیزهای که ما نمی تواند انجام دهد زمانی که ما داخل.’ اما ما نمی تواند خنده, اگر ما را نمی, این هشدارها و مردم می میرند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>