ما کارگران بهداشت در پاسخ به کروناویروس فاقد آموزش و دنده محافظ کاران می گوید

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

واشنگتن — بهداشت فدرال کارکنان تعامل با آمریکایی ها قرنطینه ممکن است قرار گرفتن در معرض coronavirus مناسب و بدون آموزش پزشکی و یا دنده محافظ و سپس پراکنده به کلی جمعیت, با توجه به یک دولت whistleblower.

در بخشی از شکایت پرونده به دست آمده توسط نیویورک تایمز است که ارسال شده است به دفتر مشاور ویژه این خلاف کاران به عنوان یک ارشد رهبر در حوزه سلامت گفت: این تیم بود “نادرست مستقر” به دو پایگاه نظامی در کالیفرنیا به کمک پردازش آمریکایی که شده بود تخلیه از coronavirus داغ مناطق در چین و جاهای دیگر.

اعضای هیات فرستاده شد به تراویس پایگاه نیروی هوایی و پایگاه هوایی رزرو مارس و دستور داده شد برای ورود به قرنطینه مناطق از جمله آشیانه که در آن coronavirus evacuees می شد دریافت کرد. آنها ارائه آموزش در پروتکل های ایمنی تا پنج روز بعد فرد گفت.

بدون آموزش مناسب و یا تجهیزات برخی از در معرض کارکنان منتقل آزادانه در اطراف و خارج از این پایگاه با حداقل یک نفر اقامت در یک هتل در نزدیکی و خروج کالیفرنیا در یک پرواز تجاری. بسیاری از آنها بی اطلاع از نیاز خود را به آزمون متوسط سه بار در روز.

“من به زودی شروع به میدان پاچه تماس از من رهبری تیم و اعزام کارکنان با ابراز نگرانی از عدم HHS ارتباط و هماهنگی کارکنان در حال ارسال به مناطق قرنطینه بدون تجهیزات حفاظت فردی آموزش یا تجربه در مدیریت سلامت عمومی در شرایط اضطراری و پروتکل های ایمنی و خطر بالقوه برای هر دو خود و اعضای عمومی آنها در تماس با” موسس نوشت.

در بیانیه روز پنجشنبه وزارت بهداشت و خدمات انسانی اذعان شکایت بدون توضیح.

“ما تمام خلاف کاران شکایت بسیار جدی و در حال ارائه شاکی همه مناسب حمایت های تحت Whistleblower حفاظت از قانون” گفت: Caitlin B. Oakley معاون دستیار وزیر و ملی سخنگوی دفتر معاون وزیر امور عمومی است. “ما در حال ارزیابی شکایت و چیزی بیشتر برای اضافه کردن در این زمان است.”

حساب ظاهر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بازی کردن خطر داخلی شیوع کروناویروس در میان دو حزبی نگرانی در مورد تنبل و بی ربط پاسخ دولت به یک بیماری است که مقامات بهداشت عمومی باید گفت که به احتمال زیاد به گسترش از طریق ایالات متحده است. برای اولین بار در ایالات متحده مورد کوروناویروس در یک بیمار با هیچ شناخته تماس با مناطق و یا دیگر coronavirus بیماران پدید آمده در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی تراویس در این هفته.

موسس حساب پرسش در مورد اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته اقدامات کافی در دست زدن به آن ویروس به تاریخ و اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل رساندن خطرات ناشی شده است آینه توسط دیگر مقامات بالا در هنگام مواجه با اخلال بالقوه تحولات است.

مشابه قسمت نظر می رسد که در جاهای دیگر اتفاق افتاده است. کارکنان با سلامت و خدمات انسانی دولت برای کودکان و خانواده ها نیز اعزام به Marine Corps Air Station میرامار به کمک دیگر evacuees از ووهان, چین, کانون شیوع کسی که با دانش مستقیم از تلاش گفت.

این نخستین بار بود که به دانش خود که کارکنان از خانواده دولت تا به حال برخورد با یک قرنطینه فدرال. کارکنان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به نظر می رسد به یک مجموعه ای از راهنمایی. دیگر کارکنان بهداشت و خدمات انسانی بخش عمل تحت یک پروتکل های مختلف.

سطح حفاظت متنوع حتی در حالی که او در میرامار, او گفت:. استانداردهای تر بودند lax اما هنگامی که مردم وارد شده اند که به نظر می رسد بیمار کارگران شروع به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی. او در حال حاضر در کار است و هنوز به آزمایش می شود برای coronavirus قرار گرفتن در معرض.

در شکایت موسس ترسناک نقاشی پرتره از کارکنان سازمان اعضای یافت که خود را در خط مقدم از کوره در رفته فدرال تلاش برای مقابله با کروناویروس در ایالات متحده بدون هیچ گونه آماده سازی و یا آموزش خود که نگرانی های سلامت رد شد توسط ارشد مقامات دولت به عنوان مخل به کارکنان “روحیه.” آنها “اندرز” این شکایت گفت: “متهم بودن بازیکنان تیم” بود و خود را “سلامت روان و ثبات عاطفی مورد سوال است.”

پس از یک تماس تلفنی با آژانس بهداشت رهبران به منظور بالا بردن ترس خود را در مورد قرار گرفتن در معرض ویروس اعضای هیات توصیف یک “عیب پوشی” از وضعیت, مشخص, پاسخ به “فاسد” و “پوشش” با توجه به شکایت و گفتن خلاف کاران است که مقامات ارشد تا به حال آنها را به عنوان یک “مزاحم” و نمی خواهید به شنیدن نگرانی های خود را در مورد سلامت و ایمنی است.

تشکر. جیمی گومز, D-کالیفرنیا که دفتر با دریافت این شکایت به نظر می رسد به اشاره به آن در صبح روز پنج شنبه در جلسه با الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی, در خانه راه و وسیله کمیته. گومز تماس گرفته شد whistleblower او ملاقات کرده بود قبل از کنگره در بخشی به دلیل خود را به کمیته صلاحیت بیش از سلامت سازمان است.

در جلسه گومز, تا به حال یک زمان ارز با وزیر امور خارجه که در آن او پیشنهاد کرد که کارکنان از دولت برای کودکان و خانواده ها بوده است در معرض ویروس بدون آموزش های لازم و تجهیزات و سپس پراکنده در جاهای دیگر در ایالات متحده است.

“به دانش خود بودند و هر یک از ACF کارکنان در معرض خطر بالا evacuees از چین؟” گومز خواسته آذر.

“آنها هرگز نباید بدون PPE مناسب,” آذر پاسخ داد: با استفاده از مخفف تجهیزات حفاظت شخصی اصطلاح مورد استفاده برای لباس های خاص طراحی شده برای محافظت در برابر عفونت است. “اگر شما کسی را در قرنطینه به حفظ قرنطینه است که باید در این مورد است.”

گومز گفت: درک بود که تیم فرستاده شده به مارس و پایگاه هوایی تراویس در مواجه با “هرج و مرج” وضعیت.

“من نمی خواهد شما را قبول پیشنهاد شد که در آن هرج و مرج در همه زمان ها” آذر گفت. “من آگاه هستم از هر گونه تخلف از قرنطینه یا انزوا پروتکل.”

“آیا شما فکر می کنم که شکستن پایه پروتکل ها و افشای ندیده انسانی کارکنان خدمات به coronavirus قبل از اجازه دادن به آنها به طور پراکنده در سراسر کشور می تواند در معرض خطر کارکنان و دیگر آمریکایی ها؟” گومز پرسید.

“من باور نمی کنم که صورت گرفته” آذر پاسخ داد.

این شکایت که در گزارش واشنگتن پست ظاهر روز پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید شده نمونه ای از یک فرد آزمایش مثبت بدون قرار گرفتن در معرض به هر کسی که شناخته شده است به توان و حذف coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 یا اخیر سفر به هر یک از کشورهای که در آن در گردش است. CDC گفت که ممکن بود بیمار است که ساکن Solano County California — صفحه اصلی به پایگاه نیروی هوایی تراویس — می توانست در معرض بازگشت مسافر که آلوده شد.

پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا قرار دارد 195 مردم تخلیه از ووهان چین برای 14 روز آغاز در اواخر ماه ژانویه در حالی که تراویس در شمال کالیفرنیا قرار دارد تعدادی از قرنطینه مردم در هفته های اخیر از جمله برخی از حدود 400 آمریکایی ها در الماس شاهزاده کشتی کروز که تا به حال از منوی view در ژاپن است.

کارکنان که تا به حال برخی از تجربه با مدیریت اضطراری هماهنگی بودند محزون می خوانی underprepared برای ماموریت به آنها داده می شود با توجه به whistleblower.

“آنها به درستی آموزش دیده و یا مجهز به فعالیت در بهداشت عمومی وضعیت اضطراری خواند و می نوشت. “آنها به طور بالقوه در معرض coronavirus; اقدامات مناسب گرفته برای حفاظت از کارکنان خود را از بالقوه عفونت و اقدامات مناسب گرفته به قرنطینه مانیتور و یا آزمون آنها در طول استقرار خود و پس از بازگشت به خانه خود را.”

برخی از کارکنان با نگرانی مقامات بالا با آژانس اما دیدم بدون هیچ تغییری. موسس گفت: آنها شکایت به چارلز Keckler یک دانشیار معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی در یک ایمیل در فوریه. 10. پس از ایمیل شکایت گفت: “مقامات بالا از جمله لین جانسون معاون وزیر برای دولت برای کودکان و خانواده “اعتراف کرد که آنها را درک نمی کنند و ماموریت خود را” و این که او سازمان “شکست پروتکل” به دلیل “بحران بی سابقه” و “همه دست به دست در عرشه “فراخوان به عمل” توسط دکتر رابرت Kadlec بالا رسمی برای بهداشت عمومی در بلایا و فوریتها.(داستان پایان می تواند در اینجا. اختیاری مواد به شرح زیر است.)پس از یادگیری از خلاف کاران نگرانی چهارشنبه گذشته گومز و مقامات با راه و روش کمیته بارها و بارها فشرده مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای جزئیات بیشتر. موسس نیز مطلع CDC و سلامت سازمان بازرس کل در مورد نگرانی است.

هرزه, Richard E. نیل D-Mass., رئیس راه و روش کمیته گفت: این شکایت به نظر می رسد به عنوان بخشی از یک الگوی از نادانی و بی اعتمادی از کارمندان دولت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“رییس جمهور در این سال ها صرف آزار ما سیستم مراقبت های بهداشتی تخلیه منابع از کلید سلامت برنامه ها و نشان دادن مطلق تحقیر شغلی کارکنان فدرال که ستون فقرات دولت ما” نیل گفت: در یک بیانیه ارائه شده به بار. “این متاسفانه هیچ تعجب ما شاهد این درجه از لیاقت و شایستگی در طول یک بحران وحشتناک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>