ما فرمانداران احساس گرما به بازگشایی از معترضان به رئیس جمهور

AUSTIN تگزاس — فروشگاه در تگزاس می تواند به زودی شروع به فروش کالا با منظقه خدمات و بیمارستان ها می توانند رزومه اعمال جراحی غیر ضروری. در فلوریدا مردم در حال بازگشت به چند سواحل و پارک ها. و معترضان در حال تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر.

فرمانداران مشتاق برای نجات اقتصاد خود و احساس گرما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حرکت به سهولت محدودیت به معنای کنترل گسترش coronavirus حتی به عنوان نقاط داغ ظهور و کارشناسان هشدار می دهند که در حال حرکت با سرعتی بیش از حد می تواند فاجعه بار باشد.

اضافه کردن به فشار علیه stay-at-home سفارشات سازمان کوچک-دولت گروه ها و تهمت حامیان. آنها صحنه تظاهرات روز شنبه در شهرهای مختلف پس از رئیس جمهور خواست آنها را به “آزاد” سه متحده به رهبری دموکراتیک فرمانداران.

تظاهرات رخ داده در جمهوری خواه به رهبری متحده بیش از حد از جمله در تگزاس کنگره و در مقابل ایندیانا فرماندار صفحه اصلی. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: در حال حاضر که محدودیت آغاز خواهد شد کاهش در هفته آینده. ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم — که امضا توافق نامه با شش ایالات غرب میانه دیگر به هماهنگی بازگشایی — گفت: او را تمدید اقامت خود را در خانه سفارش تا زمانی که ممکن است 1.

برای اولین بار در هفته و مردم قادر به بازدید از برخی از سواحل فلوریدا, اما آنها هنوز هم به عنوان محدودیت در ساعت ها و فعالیت های. سواحل در شهرهای بزرگ باقی ماند بسته شده است.

در ضمن عفونت نگه داشته فزاینده در شرق.

رود آیلند, بین نقاط داغ ماساچوست و نیویورک دیده می شود ثابت روزانه افزایش عفونت و مرگ و میر با ساکنان خانه سالمندان حسابداری برای بیش از 90 دولت 118 مرگ و میر. دولت نرخ مرگ و حدود 10 نفر در هر 100000 نفر است که در میان ملت بالاترین سرانه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط COVID پیگیری پروژه.

ماساچوست به حال بالاترین تعداد مرگ و میر در یک روز و در روز جمعه با 159. کالیفرنیا ، چارلی بیکر با استناد به کارشناسان بهداشت و مشاوره گفت: دولت ها باید صبر کنید تا زمانی که نرخ ابتلا به عفونت و کاهش بستری شدن در بیمارستان برای حدود دو هفته قبل از اقدام.

مغلوب ساختن پیشی جستن که دولت منتظر ماه برای تقویت ذخایر کلیدی لوازم پزشکی و تجهیزات به نظر می رسد به بازگشت معترضان.

“آزادسازی مینه سوتا!” “آزادسازی میشیگان!” “آزادسازی ویرجینیا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر-طوفان در است که او نیز به شدت انتقاد کرد و در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک دموکرات برای انتقاد فدرال پاسخ. کومو “باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر ‘شکایت'” رئیس جمهور گفت:.

در روز شنبه جلسه توجیهی با خبرنگاران کومو ذکر شده بیشتر پیشرفت است. دولت را روزانه افزایش در مرگ و میر کاهش یافت و به زیر 550 برای اولین بار در بیش از دو هفته به عنوان بستری شدن در بیمارستان به کاهش خود ادامه داد.

اما بحران به مراتب بیش از: بیمارستان هنوز گزارش نزدیک به 2000 جدید COVID-19 بيمار در هر روز و پرستاری در خانه باقی می ماند “feeding frenzy برای این ویروس” او گفت:.

“ما در یک نقطه زمانی که ما در حال رفتن به بازگشایی هر چیزی بلافاصله” کومو گفت.

چند صد نفر بسیج در تگزاس’ پایتخت شعار “اجازه دهید ما کار می کنند!” بسیاری از clamored به صورت فوری لغو محدودیت در یک وضعیت که در آن بیش از 1 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری از بحران آغاز شد.

این تجمع سازماندهی شده بود توسط یک میزبان از Infowars متعلق به توطئه نظریه پرداز الکس جونز که در پیوست معترضان در پایتخت مراحل. جونز شکایت کرد که در آستین با استفاده از نشان دادن خود به ترویج دروغ که 2012 سندی هوک مدرسه کشتار در کانکتیکات جعل.

در Indianapolis, بیش از 200 نفر ایستاده بود نزدیک به هم در خارج از فرماندار عمارت حمل پرچم آمریکا و نشانه خواستار آن است که رژیم صهیونیستی. هولکوم لغو محدودیت. ایندیانا دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 529 موارد جدید بین آوریل 7 و ظهر جمعه بالا بردن مجموع به بیش از 10,600. تعداد مرگ و میر افزایش 26 به 545.

در جای دیگر چند صد تظاهر کنندگان دست تکان داد نشانه ها در خارج از خانه ملت در نیوهمپشایر که تا به حال حدود 1,300 موارد از ویروس و بیش از سه ده مرگ و میر.

“حتی اگر این ویروس بودند 10 برابر خطرناک تر از آن است که من هنوز هم نمی اقامت در داخل خانه من. جای من می خواهم را به خطر می شود و یک فرد آزاد” گفت: یکی از معترضان نشان می دهد بحث میزبان ایان فریمن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار به استراحت آمریکا مستند توسط مه 1 یک برنامه است که لولا تا حدودی در تست بیشتر.

مقامات بهداشت عمومی گفت: توانایی برای تست به اندازه کافی مردم و ردیابی تماس های آلوده بسیار مهم است قبل از کاهش محدودیت و این عفونت می تواند به افزایش دوباره مگر اینکه مردم همچنان به اقدامات احتیاطی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس تحویل یک شروع آدرس در نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی در کلرادو سفر با هدف نشان دادن کشور است که به تدریج بازگشایی شده است.

شهرستانها عمده در برزیل نیز شاهد تظاهرات روز شنبه صدها نفر از مردم محکوم pandemic مستند اقدامات نیز مخالف رئیس جمهور Jair Bolsonaro شدید منتقد stay-در-خانه اقدامات اعمال شده توسط دولت های ایالتی.

در آسیا و برخی از کشورهای است که تا همین اواخر به نظر میرسد که شیوع بیماری تحت کنترل در گزارش تازه flareups.

سنگاپور گزارش داد یک تیز یک روزه سنبله از 942 عفونت بالاترین در آسیای جنوب شرقی بیشتر در میان کارگران خارجی اقامت در خوابگاه شلوغ. آورده است که در مجموع به حدود 6000 نفر در شهر-دولت از 6 میلیون.

مجموع موارد صدر 10,000 در ژاپن که در آن نخست وزیر شینزو آبه گفت که او نگران است که مردم رعایت اجتماعی فاصله و اعلام کرد 100 ، 000 ین ($930) نقدی جزوه برای هر ساکن به عنوان انگیزه ای برای ماندن در خانه.

شده اند وجود دارد آزمایشی نشانه هایی است که اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری در حال کار با میزان عفونت های جدید کاهش سراسر اروپا است.

فرانسه و اسپانیا شروع به از بین بردن برخی از بیمارستان در حالی که تعداد موارد فعال در آلمان به آرامی کاهش یافته و طی هفته گذشته به عنوان مردم بهبود می یابند.

ملی فرانسه آژانس بهداشت گفت: تعداد ویروس بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافته است برای 10th مستقیم و به طور کلی ویروس های بستری کاهش یافته است به مدت سه روز متوالی. این کشور دیده می شود تقریبا 20,000 ویروس مرگ و میر.

آژانس خواست عمومی فرانسه به چوب سخت سلول اقدامات که تمدید شده است حداقل تا مارس 11: “آیا آرامش تلاش های ما در لحظه ای که سلول تحمل میوه.”

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: دولت به دنبال تمدید وضعیت اضطراری-مه 9 اما شروع به کاهش تعداد سلول از کودکان آغاز مارس 27.

کودکان تصور می شود یک منبع اصلی انتقال حتی اگر آنها به ندرت سقوط بیمار از ویروس. آنها محدود شده است به خانه های خود را برای پنج هفته باعث والدین بخواهید که به آنها اجازه داده شود به حداقل یک پیاده روی روزانه است.

سانچز اعلام کرد در یک کنفرانس خبری کنفرانس اواخر روز شنبه که بچه ها قادر خواهد بود “به خارج از خانه های خود را برای یک دوره به صورت روزانه” اما جزئیات مورد نیاز به اتو کردن با کارشناسان.

ملی مستند خواهد بود نورد تنها زمانی که در اسپانیا به صورتی نظام سلامت آماده است برای امکان دوباره بجای اول برگشتن از عفونت است.

ویروس اعتقاد بر این است که آلوده به بیش از 2.3 میلیون نفر در سراسر جهان است. در حالی که اکثر بازیابی شیوع کشته شدن حداقل 155,000 مردم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش بر اساس آمار و ارقام ارائه شده توسط مقامات بهداشتی در سراسر جهان است.

این تعداد تقریبا قطعا اهمیت جلوه واقعی تلفات. تقریبا در همه جا هزاران نفر با COVID-19 علائم در بسیاری از خانه های پرستاری — بدون اینکه تست شده برای این ویروس و در نتیجه رفته uncounted.

___

Jordans گزارش از برلین. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im