ما چشم شیوع بیماری های جدید به عنوان عفونت در سراسر جهان بالا 590,000

توسط مت SEDENSKY کوین مک گیل و دیوید رو به افزایش

NEW ORLEANS (AP) — New Orleans با عجله به ساخت موقت بیمارستان در مرکز کنوانسیون جمعه به عنوان نگران کننده شیوع بیماری های جدید حباب در ایالات متحده مرگ و میر رسید در ایتالیا و اسپانیا و جهان احتیاط trudged از طریق این بیماری همه گیر است که بیمار بیش از یک و نیم میلیون نفر است.

Punctuating این واقعیت است که هیچ کس مصون است به کروناویروس جدید, آن را پر سر و صدا حتی در بالاترین رده های قدرت های جهانی با نخست وزیر بوریس جانسون تبدیل شدن به اولین رهبر یک کشور مهم برای تست مثبت است.

در حالی که نیویورک باقی مانده بدترین آمار شهر در ایالات متحده آمریکا آمریکایی ها آماده برای بدتر شدن شرایط در جای دیگر با نگران کننده عفونت شماره گزارش در New Orleans شیکاگو و دیترویت.

“ما از طریق این. ما حتی در نیمه راه از طریق این” سعید یوسف کانتر از لوئیزیانا وزارت بهداشت است که ثبت بیش از 2,700 موارد بیش از پنج برابر آنچه آن را به حال یک هفته پیش. ایالات متحده این کشور را به پیش افتادن از 100,000 عفونت در روز جمعه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

نیواورلئان’ آلاینده ارنست N. Morial, مرکز همایش در امتداد رودخانه می سی سی پی بود که تبدیل به یک بیمارستان به عنوان مقامات آماده برای هزاران نفر بیماران بیشتر از آنها می تواند جای. آماده سازی بلافاصله مصرانه خواست تصاویر از یکی دیگر از فاجعه طوفان کاترینا در سال 2005 زمانی که مرکز کنوانسیون شد کثیف پناهگاه از آخرین رفت و آمد مکرر در یک شهرستان است که braved یک رشته از طوفان بازدید, نه به ذکر است آتش سوزی بزرگ و یک تب زرد بیماری همه گیر در قرن گذشته است.

به عنوان درمانی جدید بحران loomed اقتصادی فاجعه در حال حاضر در این شهرستان وارد شده که در آن بسیاری از در حال حاضر در فقر زندگی می کنند و صنعت گردشگری است screeched را متوقف کند.

“من هرگز بیکار. اما در حال حاضر همه از ناگهانی: Wop!” گفت: جان مور نوازنده بهترین و شناخته شده به عنوان شماس جان که هیچ کنسرتهایی برای انجام با بسیاری از شهر تعطیل. “این است و نه فقط من. از آن همه است.”

در نیویورک که در آن وجود دارد بیش از 44,000 موارد ایالت تعداد افراد بستری شده با COVID-19 گذشت 6,000 روز جمعه دو برابر آنچه آن شده بود سه روز پیش از آن.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به نام برای 4,000 تر موقت تخت در سراسر شهر نیویورک که در آن Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در حال حاضر تبدیل شده به یک بیمارستان است.

“این است که رفتن به ماه و هفته و هفته” کومو گفت: اعضای گارد ملی کار در Javits Center. “این است برای رفتن به یک روز طولانی و آن را برای رفتن به یک روز سخت و آن را برای رفتن به یک روز و آن را برای رفتن به یک روز غم انگیز.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پس زودتر رد کومو را درخواست برای ده ها هزار نفر بیشتر هواکش و فرماندار خواستار استفاده از جنگ کره در دوران دفاع تولید قانون استناد قانون جمعه سفارش جنرال موتورز برای شروع ساخت دستگاه تنفس.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 2.2 تریلیون دلار بسته محرک پس از خانه مورد تایید جارو اندازه گیری با رای دادن صدا. قانونگذاران در هر دو طرف صف در پشت قانون به ارسال چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها افزایش مزایای بیکاری کمک به کسب و کار و بازی شیر یا خط یک زندگی حافظ به ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

بیش از 590,000 مردم باید قرارداد این ویروس در سراسر جهان و حدود 26,000 فوت کرده اند. در حالی که ایالات متحده در حال حاضر آگهی دنیا در عفونت پنج کشور بیش از آن بیش از 1500 مرگ و میر: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

دکتر جان بروکس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد آمریکایی ها باقی مانده است “در شتاب فاز” از همه گیر و همه گوشه و کنار این کشور در معرض خطر بودند.

“وجود دارد هیچ جغرافیایی بخشی از ایالات متحده است که امان از این” او گفت:.

در یک تماس تلفنی جمعه, چینی, رهبر چین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که چین “آمادگی خود را برای ارائه پشتیبانی در آن ظرفیت” رسمی رادیو فردا خبر داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها با اشاره به شیوع بیماری به عنوان یک “چینی ویروس” رخ داد یک تن های مختلف جمعه, به tweeting, پس از تماس که “چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس. ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!”

در اروپا و ایتالیا و ثبت آن تنها بزرگترین 24 ساعته در افزایش مرگ و میر با 969 بیشتر قربانیان را به آن تعداد کل مرگ و میر به 9,134. این کشور در حال حاضر بیش از 86,000 موارد فراتر چین به رکورد گریم تمایز دوم-اکثر عفونت ها در جهان پس از آمریکا

رئیس جمهور ایتالیا سرجیو Mattarella نام آن را “غم انگیز صفحه در تاریخ ما است.”

ایتالیایی اپیدیولوژی هشدار می دهند که این کشور تعداد موارد است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از گزارش — شاید پنج بار — اگر چه دو هفته به یک مستند در سراسر کشور روزانه افزایش به نظر می رسد کاهش حداقل در شمال ایتالیا.

“این چیزی است که ویرانگر گفت: برگرد. ماریو Carminati که کلیسای کوچک لمباردی شهر سریت استفاده شده است برای نگه داشتن تابوت مرده قبل از آنها گرفته شده توسط کاروان نظامی برای هولوکاست.

اسپانیا با جهان چهارم-بزرگترین تعداد موارد گزارش شده دیگری 7,800 عفونت در مجموع بیش از 64,000. کشور گفت: سلامت کارگران حدود 15 درصد از آن موارد است.

مرگ و میر در کشور اسپانیا صعود گذشته 4,900 — جهانی-بالاترین مجموع پس از ایتالیا.

در بریتانیا جانسون گفت که نخست وزیر مورد آزمایش قرار گرفت و پس از نشان دادن علائم خفیف برای coronavirus. او خود جدا و در ادامه منجر به پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر.

“در هیچ شکی نیست که من می تواند همچنان به لطف جادوگری از تکنولوژی مدرن برای برقراری ارتباط با همه بالا من تیم به رهبری ملی fightback در برابر coronavirus” جانسون گفت: در یک پیام ویدئویی اضافه کرد که او تا به حال یک دما و سرفه مداوم.

چند هفته پیش جانسون متعهد او را “رفتن دست دادن با همه.”

انگلیسی, وزیر بهداشت مت هنکاک است که در خط مقدم ملت, ویروس, پاسخ, نیز تایید شد به توان و حذف. پرنس چارلز قبلا گفته او آزمایش مثبت است.

در سراسر جهان همه گیر تهدید زندگی مردم در مکان های با معنی برای پاسخ.

هند راه اندازی یک برنامه گسترده برای تغذیه گرسنه کارگران روز پس از یک مستند از این کشور 1.3 میلیارد نفر از مردم قرار داده و آنها را از کار. نظامی ایران با عجله به پایان رسید به 2000 تخت بیمارستان صحرایی به جای بدترین شیوع در خاورمیانه. در اندونزی و عربستان سعودی و اندونزی و آفریقای جنوبی و جاهای دیگر تعداد آلوده گذشت 1000 نفر و نگرانی ادامه داشت که آن را تنها بدتر خواهد بود.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

دانشگاه جانز هاپکینز گزارش بیش از 130,000 مردم را بهبود حدود نیمی از در چین است.

سهام skidded در اروپا و در وال استریت که در آن عمده شاخص های تعطیل حدود 3 درصد از دست دادن برخی از دستاوردهای این بازار تا به حال انباشت اشیاء بدست آمده تا بیش از گذشته سه روز.

رئیس صندوق بین المللی پول گفت: روشن بود که اقتصاد جهانی در حال حاضر وارد یک رکود اقتصادی است که می تواند به عنوان بد و یا بدتر از سال 2009 و رکود.

___

Sedensky گزارش از فیلادلفیا و افزایش گزارش شده از برلین. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de