ما تاخیر خط لوله نفت مصوبات محیطی حاکم

توسط MATTHEW BROWN

, BILLINGS, منت. (AP) — لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده به حالت تعلیق در یک برنامه در سراسر کشور استفاده می شود به تصویب نفت و گاز, خطوط لوله, خطوط برق و دیگر ابزار کار موجب یک حکم دادگاه که صنعت نمایندگان هشدار می دهند می تواند آهسته یا متوقف متعدد پروژه های زیربنایی بیش از نگرانی های زیست محیطی

این بخشنامه از سپاه ارتش ستاد دقیق در ایمیل های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس می آید پس از یک دادگاه فدرال در هفته گذشته انداخت بیرون پتو مجوز است که شرکت ها و خدمات عمومی استفاده کرده اند برای چندین دهه به ساخت پروژه ها در سراسر رودخانه ها و تالاب ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که انتظار می رود برای به چالش کشیدن حکم در روزهای آینده. در حال حاضر مقامات در مورد 360 در انتظار اطلاعیه به اشخاص تصویب خود را با استفاده از مجوز, ارتش, سپاه, سخنگوی داگ گرمن گفت: پنج شنبه.

آژانس را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در انواع پروژه ها و یا مکان های خود را. صنعت نمایندگان گفت که این اثرات می تواند گسترده اگر تعلیق به طول می انجامد موثر بر هر دو ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری بر روی هزاران نفر از پروژه ها از جمله عمده خطوط لوله مانند TC انرژی Keystone XL نفت خام خط از کانادا به آمریکا میانه و کوه دره گاز خط لوله در ویرجینیا.

“عواقب اقتصادی برای پروژه های فردی سخت به غلو” سعید بن کوان یک مستقر در هوستون وکیل با لاک خداوند LLP که نشان دهنده خط لوله و وزش شرکت های انرژی. “این می تواند منجر به مرگ تعدادی از پروژه های در حال ساخت در صورتی که مجبور به متوقف کردن کار برای یک دوره طولانی به منظور به دست آوردن فرد اجازه می دهد.”

ارتش سپاه گسترده صلاحیت بیش از ایالات متحده آبراه. آن را با استفاده از پتو مجوز به تایید مقدماتی خطوط لوله و دیگر ابزار پروژه تنها پس از حداقل بررسی های زیست محیطی. که خیلی ها بزرگ ویدیو, پورنو نقطه برای محیط زیست که می گویند این مقدار به یک راه گریز در آب قوانین حفاظت و نادیده تجمعی آسیب های ناشی از هزاران نفر از جریان و تالاب گذرگاه

صنعت حامیان توصیف این برنامه به عنوان حیاتی به موقع تصمیم گیری در پروژه های است که می تواند کشش در سراسر کشورهای مختلف و عبور صدها نفر از آب بدن. تجزیه و تحلیل هر یک از این گذرگاه می توان پر هزینه و غیر ضروری است چرا که بیشتر شامل اختلال کم از زمین و یا آب آنها گفت.

پس از پتو مجوز در سوال به عنوان شناخته شده در سراسر کشور مجوز 12 گذشته تمدید در ماه مارس سال 2017 آن استفاده شده است بیش از 37,000 بار, ارتش, سپاه, سخنگوی گرمن گفت. برای واجد شرایط پروژه ها نباید باعث از دست دادن بیش از نیم هکتار از آب و یا تالاب.

لات هفته حکم دادگاه در مونتانا در یک طرح دعوی در دادگاه قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی برایان موریس مربوط به اختلاف Keystone XL خط لوله نفت از کانادا. شروع به کار در اوایل این ماه در 1200 مایل (1,930 کیلومتر) خط کشش از آلبرتا به نبراسکا است که پشتیبانی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

موریس گفت: با استفاده از پتو مجوز برای آب عبور غیر قانونی بود چرا که ارتش و سپاه را به اندازه کافی در نظر گرفتن آسیب بالقوه به خطر گونه های حیات وحش هنگامی که آن را دوباره مجاز مجوز در سال 2017. قاضی با اشاره به نگرانی در میان دانشمندان است که ساخت و ساز می تواند هم بزنید تا رسوب و دفن منبع غذایی از یک خطر انقراض دایناسور مانند ماهی ها — رنگ پریده شده.

قاضی بود و نه محدود کردن یافته های خود را به کیستون بنابراین حاکم است که تفسیر در حال حاضر به درخواست هر پروژه ای در سراسر کشور با استفاده از مجوز 12. مونتانا مورد ذکر شده بود هفته گذشته در یک طرح دعوی در دادگاه بیش از یک 430 مایل (692 کیلومتر) گاز طبیعی خط لوله گاز در تگزاس مرکزی است. شاکیان از جمله شهر Austin گفت: هفته گذشته حکم باطل ارتش سپاه’ کار در پرمين بزرگراه خط لوله است.

چون هیچ جریان و یا دیگر آب بدن در نزدیکی شمالی مونتانا عبور از مرز که در آن Keystone XL در حال حاضر تحت ساخت و ساز است که کار نمی شد بلافاصله متوقف شد. در عین حال آن را یک مانع برای کار در آینده با توجه به بسیاری از گذرگاه های آب در طول خط مسیر.

ارتش سپاه نظارتی برنامه رئیس جنیفر Moyer گفت: در مارس 17 ایمیل به دست آمده توسط AP که “از فراوانی از احتیاط” او سفارش آژانس پرسنل در سراسر کشور به توقف تایید شرکت به عنوان سازگار با پتو اجازه.

سوال در مورد بخشنامه به آن اشاره شد و وزارت دادگستری و سخنگوی Wyn Hornbuckle که کاهش یافته چرا که در این مورد است که هنوز هم در دادخواهی.

یک وکیل برای یکی از گروه های زیست محیطی که آورده کیستون طرح دعوی در دادگاه گفت: منتقدان این برنامه اجازه دادند برای تغییر زمانی که آن را آخرین تمدید کرد اما رد شد. برای جلوگیری از این مشکل آن را در حال حاضر چهره ارتش سپاه باید مشورت بیشتر از نزدیک با حیات وحش سازمان به سادگی یک برنامه ای است که بهتر و جلوگیری از اثرات گفت: Jared Margolis با مرکز تنوع زیستی.

“آنها می دانستند آنچه را که آنها تا به حال به انجام و آنها را به اجتناب از آن و آنها گرفتار” Margolis گفت.

کار و صنعت گروه led توسط موسسه آمریکایی نفت و گاز بین ایالتی انجمن از امریکا در بیانیه ای گفت که در سراسر کشور مجوز شد “بحرانی به مسئول و کارآمد توسعه و نگهداری انرژی و دیگر زیرساخت های حیاتی.” گروه ها گفت: مجوز شده بود با موفقیت اعمال شده به خطوط لوله پهنای باند کابل و آب و برق و تاسیسات دیگر.

کوان صنعت وکیل گفت که او پیش بینی وکلای دولت حرکت خواهد کرد به سرعت به درخواست فایل و یا یک درخواست با موریس به روشن شدن خود را حاکم.

“این واقعیت است که این مورد شامل خط لوله کی استون را تقریبا به طور قطع بالا بردن مشخصات آن در اداره,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de