ما آژانس برای پرداخت 11,000 کیلومتر سوخت معافیت در 6 متحده

پرتلند سنگ. — دفتر مدیریت زمین اعلام کرده است قصد دارد به صندوق 11,000 کیلومتر استراتژیک سوخت معافیت در آیداهو, اورگان و واشنگتن و کالیفرنیا و نوادا و یوتا در تلاش برای کمک به کنترل آتش سوزی.

سوخت معافیت های در نظر گرفته شده برای سرپا نگه داشتن آتش کاهش تلاش ها و کمک به محافظت از آتش نشانان جوامع و منابع طبیعی, The gray industries گزارش روز شنبه.

با توجه به BLM, آتش سوزی در حال تبدیل شدن به بزرگتر و بیشتر در سراسر حوضه بزرگ متحده است. بین سال های 2009 و سال 2018 بیش از 13.5 میلیون هکتار از پل زمین سوخته در منطقه پروژه.

“دوره نقاهت بعد از اثرات مخرب آتش سوزی می توانید دهه با کیفیت بالا-کویر آب و هوای حوضه بزرگ. این ابزار کمک خواهد کرد که آتش نشانان در مهار آتش سوزی زمانی که آنها شکستن” گفت: اقدام, معاون وزیر کشور به زمین و مواد معدنی مدیریت کیسی هاموند در انتشار اخبار. “به همین دلیل ایجاد سوخت معافیت فوق العاده مهم است برای کل حوضه افرادی که در این جوامع و ما آتش wildland.”

سوخت معافیت های در نظر گرفته شده برای شکستن آتش سوخت با ایجاد وقفه در پوشش گیاهی است که آهسته فروغ پیشرفت. با اجرای آنها را استراتژیک آنها کمک آتش نشانان کنترل و از گسترش آتش و می توانید به حفاظت از خانه ها و منابع است.

برخی از دانشمندان بحث اثربخشی سوخت معافیت های بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا این تلاش ها به ارزش سرمایه گذاری.

اما BLM گزارش می دهد که ارزیابی بیش از 1200 سوخت معافیت یافت که 78 درصد از آنها کمک کنترل آتش سوزی و 84% کمک تغییر آتش رفتار است. با توجه به اخبار انتشار “پل اتحاد گسترده مستند که سوخت می شکند و دیگر انواع سوخت در درمان موثر هستند.”

جنیفر جونز سخنگوی پل گفت: این برنامه به شما کمک ساده کردن روند اجرای با کاهش و یا از بین بردن نیاز برای تحلیل محیطی.

جدول زمانی برای اجرای و محل سوخت معافیت بستگی دارد چه دفاتر توسعه برنامه ها و درخواست برای کمک های مالی.

چون BLM دفاتر نه درخواست بودجه گفت: جونز, BLM می کنند و یک رقم برای این طرح هزینه خواهد شد.

“هزینه های شما بستگی دارد که چگونه بسیاری از سوخت معافیت در واقع ساخته چه نوع سوخت معافیت ساخته شده که در آن آنها ساخته شده که آیا آنها در حال ساخته شده توسط کارکنان و یا پیمانکاران” جونز گفت.

عمومی می تواند اظهار نظر در این طرح برای 30 روز آینده و پس از آن پل را به تصمیم گیری نهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر