اورانیوم, معادن, از بین بردن خانواده

Category: لاس واگاس No comments

خانواده های کارگران معدن که مشغول به کار در برخی از مهمترین رادیواکتیو اورانیوم, معدن, شهرهای روی زمین در حال درد و رنج است. کودکی من در یک معدن ایجاد کرد خارج جفری شهر Wyo., پس از آن معدن Phelps Dodge.

پدران که مشغول به کار در معادن را در نهایت دریافت غرامت خود را برای قرار گرفتن در معرض تابش اما خانواده ها نیست. آن محل بوده است تعطیل و دسترسی مسدود شده به دلیل آن است که هنوز هم بیش از حد گرم برای دسترسی عمومی.

این بود که در اواخر دههی 50 تا اوایل دهه 70. جفری شهرستان و Phelps Dodge استخراج pitchblende است که بسیار رادیواکتیو است. پدران آورده و آن را به خانه خود را در لباس زرد گرد و غبار همه جا بود و ما بچه ها در آب رواناب از معدن ساختمان سدها در تابستان و اسکیت روی یخ در آن در زمستان است. ما با استفاده از تکه های pitchblende به عنوان گچ برای نوشتن و نقاشی بر روی سنگ. تابش بود و همه در اطراف ما. ما آن را خوردند, بازی های برگزار شده در آن و نفس آن است.

از آن پس بسیاری از همسران و مادران را در اثر سرطان و بیماری های دیگر.

کودکان در حال حاضر مبتلا به سرطان و بیماری های مرتبط با قرار گرفتن در معرض تابش. من مطمئن هستم که بسیاری از ساکنان کشته خواهد شد در زمان دولت ارائه هر گونه جبران خسارت.

این غم انگیز است که دولت که قرار است برای محافظت از ما را عمدا در معرض شهروندان خود را به چنین خطراتی فقط به سود حاصل از اورانیوم در دوران جنگ سرد.

ما کار کرده اند سخت برای به دست آوردن برخی از تسکین اما تا کنون آن را در حال سقوط بر روی گوش های ناشنوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>