بالا می سی سی پی رودخانه تلقی می شود بیشتر در معرض خطر آبراه در ایالات متحده

ملت دو تا از بزرگترین رودخانه های بالا یک لیست جدید از این بیشتر در معرض خطر آبراه با توجه به گزارش سه شنبه منتشر شد.

واشنگتن-بر اساس سازمان حفاظت از رودخانه آمریکای منتشر شد لیست خود را از 10 بیشتر در معرض خطر رودخانه در ایالات متحده است. بالای رودخانه می سی سی پی در ایالت مینه سوتا, ویسکانسین, ایلینویز و میسوری ذکر شد بیشتر در معرض خطر و به دنبال آن پایین رودخانه میسوری در کانزاس نبراسکا, آیووا و میسوری.

آمریکایی رودخانه ها در آن سالانه مثال ذکر شده به طور فزاینده ای شدید و جاری شدن سیل در محور توسط تغییر آب و هوا در هر دو می سی سی پی و میسوری رودخانه.

“اختلاط ضعیف رودخانه مدیریت با تغییر آب و هوا ایجاد کرده است یک دستور غذا برای فاجعه” باب Irvin آمریکا, رودخانه ها, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت. “زندگی و کسب و کار و اموال در معرض خطر هستند. آن زمان برای رهبران ما به اولویت بندی راه حل های حفاظت از رودخانه ها و تقویت جوامع است.”

رودخانه می سی سی پی به حال عمده جاری شدن سیل در سال گذشته است و جاری شدن سیل دوباره هر چند آسیب در بهار امسال بوده است ، رودخانه 2 تا 4 فوت بالاتر از مرحله سیل جمعه در سراسر بسیاری از ایلینویز و میسوری و خدمات ملی آب و هوا هشدار داد که در معرض خطر سیل طریق ممکن است.

شدید و جاری شدن سیل بیشتر رایج تبدیل شده در کنار می سی سی پی. برای مثال Hannibal, Mo. مارک تواین شهر دیده می شود هفت تن از 10 بدترین سیل در تاریخ ثبت شده از سال 2000.

در ضمن قسمت پایین رودخانه میسوری دیدم ضبط و نزدیک به رکورد جاری شدن سیل در بهار گذشته آسیب رساندن و از بین بردن levees, بستن عمده جاده و جابجایی صدها نفر از ساکنان. آب باقی مانده به طوری مداوم بالا که سپاه مهندسان ارتش بوده و قادر به تعمیر چندین آسیب دیده levees.

آمریکایی رودخانه ها گفت: جوامع رنگ و اقتصادی محروم مکان به احتمال زیاد به رنج می برند به دلیل ثروتمند شهرهای قادر به ساخت بالاتر levees که بدتر جاری شدن سیل برای کسانی که نمی تواند.

این سازمان خواست مقامات فدرال و رهبران در بالا می سی سی پی رودخانه متحده به صندوق متشکل از مهندسین طرح با هدف مدیریت بهتر رودخانه ها و دشتهای سیلابی.

برای کاهش Missouri River رودخانه آمریکای ترویج سیل طرح حفاظت که “به رودخانه اتاق” و خواست سپاه مهندسین به اولویت بندی خطر سیل و کاهش زیستگاه مرمت.

آبراه های دیگر به عنوان ذکر شده در میان 10 بیشتر در معرض خطر عبارتند از: بزرگ آفتابگردان رودخانه می سی سی پی در شماره 3 به دنبال پویالاپ رودخانه در ایالت واشنگتن جنوب چنگال ماهی قزل آلا رودخانه در آیداهو منمونی رودخانه در میشیگان و ویسکانسین سریع کریک در داکوتای جنوبی Okefenokee باتلاق در جورجیا و فلوریدا به Ocklawaha رودخانه در فلوریدا و پایین Youghiogheny رودخانه در پنسیلوانیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر