به روز رسانی: 19 اضافی coronavirus موارد را منگنز در مجموع به 54

Category: توین سیتی No comments

اضافی 19 نفر باید آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن مجموع در مینه سوتا به 54 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مینه سوتا وزارت بهداشت دوشنبه.

در مورد 1,893 افراد آزمایش شده اند.

به طور کلی رمزی و Hennepin شهرستان در حال سخت ترین ضربه به دنبال داکوتای استیرنز و شهرستانهای استان است. نیز وجود دارد که موارد در Anoka, آبی, زمین, کارور, Olmsted, Renville, Sherburne, Stearns, وسکا واشنگتن و رایت شهرستانهای استان است.

سلامت بخش رسمی اعلام کرد که اولین مورد از جامعه انتقال در روز یکشنبه. سه نفر در Ramsey, داکوتا و Hennepin شهرستان ها تشخیص داده شد که نه در تماس با کسی که شناخته شده به طور کامل و یا تا به حال سفر خارج از مینه سوتا — معنی ویروس پخش شد به صورت محلی.

از 35 موارد بحث شده در یکشنبه, دو نفر در بیمارستان بستری شدند — یک فرد از Anoka County که همچنان در شرایط بحرانی و داکوتای شهرستان ساکن در 90s است که در شرایط با ثبات است. دیگران گفته می شد در دوره نقاهت در خانه.

مینه سوتا وزارت بهداشت خواهد بود با انتشار اطلاعات اضافی دربارهی آخرین موارد دوشنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>