از نزدیک و شخصی: خاطرات از لیکرز’ 2020 فصل تا کنون


یادداشت سردبیر: این مارس 30 نسخه از بنفش و پررنگ لیکرز عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


چند چیز مرا به یاد تفاوت آشکار بین جهان ما استفاده می شود به زندگی می کنند در مقابل یکی از ما در زندگی در حال حاضر مانند یک لحظه اتفاق افتاد که روز قبل از NBA بسته تا مغازه.

NBA بود به تصویب یک سیاست نیاز خبرنگاران به ایستادگی از ورزشکاران (هر چند مهمترین آنها ایستاده و نه جدا از یکدیگر). مطبوعات بسته بندی شد با هم, هنوز, تکیه بیش از یک طناب-خاموش مربع است. LeBron James ایستاده بود موظف 6 تا 8 فوت از ما دست خود را جمع در جلوی پیراهن خود را به عنوان اگر آن را در یک کیسه.

“من از دست شما بچه ها که حق در اینجا,” او گفت: pantomiming یک مانع با دست خود “مانند حق در اینجا در حباب.”

شاید او بود که کمی زبان-در-گونه. شاید او بود که کمی زیاده به خبرنگاران گفت. اما بدون شک وجود دارد که ما صرف زمان زیادی را از نزدیک و شخصی با لیکرز. از 63 بازی لیکرز بازی این فصل من مشغول به کار در 61 از آنها: رفتن به رختکن در بازی, صحبت کردن با افرادی که به NBA. من اغلب فکر می کردم کار من به عنوان مصرف شما که خواننده در پشت صحنه از بازی NBA. در چند هفته گذشته من شده است با یادآوری آن را نیز یک امتیاز است.

فیزیکی نزدیکی چیزی است که ما احتمالا همه ruminated در طول سه هفته گذشته در یک جهان که در حال حاضر ترس از نزدیکی. ما به سختی می توانید ببینید افراد دیگر بسیار کمتر آنها را در آغوش گرفتن و یا از دست دادن. اجتماعی تروما از یک قرنطینه است که می تواند در هر نقطه از هفته تا چند ماه ممکن است برای همیشه لطفا برای تغییر راه ما تعامل فیزیکی و چگونگی درک ما چگونه امن آن است که نزدیک به مردم است.

با که در ذهن من تصمیم به انجام کاری شخصی تر برای امروز خبرنامه: برخورد نزدیک. من وارد کردم خاطرات و صحنه هایی از این فصل منحصر به فرد پوشش لیکرز که در آن نزدیکی فیزیکی باعث می شود آنها را منحصر به فرد و که من در حال حاضر به اشتراک گذاری با شما در هیچ منظور خاص:

• مطبوعات کرسی در فدکس فروم در ممفیس در یک ردیف پشت گلزنان’ جدول نزدیک به اندازه کافی برای تنفس در گرد و غبار گچ از یکی از شناخته شده ترین pregame مراسم در NBA. برخی از مردم درک نمی LeBron گچ گرد و غبار معمول و یا ارسال آن را به عنوان showboat-y, اما برای بسیاری دیگر آن را به عنوان نمادین به عنوان یک نکته: از دیدن او مالش گچ دست خود را و سپس بلند کردن اجسام آنها را به هوا و ایجاد یک ابر بالای سر خود را. LeBron انجام شده است این برای بخشی بهتر از دو دهه و تاریخچه آن آشنایی gravitas که احساس می کند حتی بیشتر از نزدیک.

شما همچنین می توانید ببینید مردم مانند هم تیمی های دنی سبز و کوین طبخ تظاهر به سرفه در LeBron هاله یا دوایت هاوارد انجام خود پانتومیم در ادای احترام. در حال حاضر به عنوان ما نشستن در خانه ما در انتظار بازی به رزومه من خودم به دنبال به جلو به دیدن این دوباره به من از آن خواهد شد به عنوان آشنا نشانه ای به عنوان هر که NBA بازگشته است در کسب و کار.

• صحبت از دوایت: او کسی است که به طور فعال دعوت تعامل با مردم در اطراف او وقتی که او در یک روحیه ی خوب. یکی از محبوب ترین شوخی است که شیر مردم در یک شانه در حالی که ایستاده در طرف دیگر از آنها دیدن اگر او می تواند احمق آنها را به تبدیل راه دیگر. Howard روح بازیگوش آشکار در راه شما می توانید در دادگاه اما در قفل اتاق بیرون می آید و حتی بیشتر: او با بازی آهنگ از آلبوم کودکان در طول یک pregame اتاق قفل در دسترس است. یکی از به یاد ماندنی ترین postgame جلسات این سال بود که “هوارد” در مورد مارها از جمله یکی او ادعا می کند به تماس “او هالک”. در 34 روز تولد من گذشت دوایت بود که من راه رفتن از اتاق قفل و او را آرزو تولدت مبارک. به عنوان من به قدم زدن من شنیده دوایت پاک گلو او را, پس از آن من تبدیل به اطراف. خود را مشت مطرح شد در هوا: “من در تلاش برای شما یک دست انداز” او گفت:, “اما شما نمی توجه بود.” ما ضربه.

• * * * دیگر pregame روال است که شما ممکن است نقطه اگر شما تنها تا کنون دیده بان در تلویزیون: در اوایل فصل چند لیکرز از جمله هوارد آشپز Kentavious کالدول-پاپ و Rajon روندو خواهد مسخره فوتبال با Rondo تقریبا به ناچار به عنوان کارفرمایی پرتاب یک پاس بلند به KCP. من ایستاده پایه در طول یک بازی در پورتلند تماشای این روال و نزدیک بود دگرگون دوایت او به عنوان اعدام یک بلوک در یک عبور-عجله طبخ. JaVale McGee همچنین دارای یک pregame مراسم که اگر به نظر شما فکر کردن در اطراف COVID-19 ما ممکن است هرگز دوباره ببینید: دریبل های او از یک سمت به سمت در midcourt و سپس عبور توپ به غریبه ها در جمعیت که پس از آن باید به تصویب آن را به او. برای هر کسی که به اندازه کافی خوش شانس برای نشستن در پایین کاسه نزدیکی midcourt که دست خود را بر روی توپ که آن را باید احساس کرد مانند نزدیک ترین برخورد آنها ممکن است تا کنون با یک بازیکن NBA.

• آن را سخت به فکر می کنم از یک بازیکن بی ضرر تر از کوین کوک, ذکر شده در, شاید سخاوتمندانه 6-پا-1 که بسیاری از گاه به گاه طرفداران NBA ممکن است تحت فشار به رسمیت شناختن در چشم حتی اگر او یک مک دونالد آمریکایی در دبیرستان یک ستاره در دانشگاه دوک و یک قهرمان NBA با گلدن استیت. این صرفا حدس و گمان: در یک رویداد شرکت ها که میزبانی دیویس در مرکز شهر لس آنجلس و در طبخ یکی از دو لیکرز هم تیمی که با حضور (همراه با جرد دادلی). نه تنها طبخ یکی از chattiest لیکرز او یکی از بی ادعا ترین: من او را تماشا معمولی بازی pop-a-شات با چند فن کنندگان, ترفند عکسبرداری از فاصله و تلاش بالا قوس رنگین کمان. جمعیت تا به حال mobbed دیویس و دادلی پیش از آن در شب و تفاوت در پذیرش کامل بود. در حالی که برخی از مردم ممکن است شناخته شده است که طبخ شد و او به نظر می رسید ناشناس به اکثریت شرکت کنندگان که نمی دانم یک Laker بود در میان خود. شب بعد او به ثمر رساند 22 امتیاز در اورلاندو سحر و جادو.

• من یک داستان در اوایل فصل در دنی سبز که درگیر در جریان سفر به خالی از سکنه hayride در گریفیث پارک. دنی مشغول به کار بود با یک گروه 4wrd پیشرفت از پسران نوجوان. این عجیب و غریب بود و سورئال به سعی کنید به نشستن و یادداشت برداری در حالی که نشسته در یک انبوه علوفه در تاریکی در یک creaky واگن به عنوان دنی ذکر کردن مورد علاقه خود را فیلم های ترسناک برای کودکان و نوجوانان است. دنی رفت و برای خرید بچه ها چوب شور و lemonades در موضع بین متوقف می شود و من هرگز فراموش نخواهم کرد که چگونه آنها خوشه در اطراف او همانطور که ما راه می رفت و خالی از سکنه از طریق مارپیچهای و نقاب نوازندگان ظهور از گوشه های تاریک. آن را نمی بسکتبال, اما قطعا یکی از غیر معمول ترین برخورد نزدیک من با یک بازیکن این سال است.

• من یک مصاحبه با مک گی در اوایل این سال است که مرا تحت تاثیر قرار داد نه لزوما به دلیل پاسخ های خود را, اما به دلیل تعجب آور توانایی چند وظیفه. او موافقت کرد به صحبت با من به عنوان او autographing کشباف و بسکتبال او هرگز شکست ریتم حتی یک بار. او به صحبت من هم در مورد موسیقی خود را با همکاری جاستین بیبر و مستند HBO بازیگران مادرش به او شلاق sharpie با ماشین-مانند بهره وری. او احتمالا امضا در صد و یا بیشتر مواردی که من در کنار او ایستاده بود. مصاحبه خود را متفکر و جذاب به عنوان اگر به نحوی او قادر به compartmentalize بخشی از مغز خود را با حرکت دست خود و بخشی که فکر می کرد از پاسخ به سوالات من.

• بسته به روز LeBron است به خصوص حرف با مردم در بزرگ گروه ترکان و مغولان خود را در postgame نوعی بازی فوتبال راگبی. برخی از چیزهایی که او را به گفتگو با رسانه ها در مورد قبل از ما رکورد: نتایج بازی های دیگر در سایر رشته های ورزشی; خود رژیم از محصولات مراقبت از پوست; تفاوت بین Twizzlers و قرمز انگور. بار دیگر با او حرف نمی زند و در همه به عنوان او می رود از طریق یک پست-دوش روال است که به خصوص L. A. رسانه های مبتنی بر آمده اند به درک خوبی. شما می دانید LeBron نزدیک شدن به صحبت کردن به مطبوعات زمانی که او شروع به قرار دادن خود را در طلا و جواهر مردم چند ده نفس خود را نگه دارید به عنوان او fiddles با قلاب روی دستبند و گردنبند است که گاهی اوقات می تواند frustratingly شیک و اضافه کردن به صبر کنید. این یکی از کسانی که خیلی ناراحتی های جزئی است که به نوع خاصی از نوستالژی هنگامی که شما دیگر آن را تجربه کنند.

• من به اندازه کافی خوش شانس بود نزدیک برای چند بازی برخی با اتمام: نزدیک برنده در دالاس شهر اوکلاهما و ممفیس به ذهن می آیند و همچنین به عنوان یک بسیار لذت بخش برخورد در میامی. اما یکی از به یاد ماندنی ترین چیزهایی که من دیده ام در واقعی عرصه اتفاق افتاده است زمانی که لیکرز بودند در New Orleans, برخورد با بی شمار از داستان روز قبل از روز شکرگزاری است. پس از لیکرز به دست آورد و بازی به پایان رسید و خبرنگاران در مطبوعات ردیف می تواند متورم از طرفداران در پله ها به دادگاه. هنگامی که من صعود به پایین وجود دارد, من تو را دیدم یک پسر بچه با یک جفت کفش LeBron در اشک. مردم گفتن او چگونه خوش شانس او بود. LeBron صعود کرده بود به ایستد و دست او کفش های خود را پس از بزرگسالان گرفته بود آستین خود را که او تا به حال پرتاب به سمت بچه ها در میان جمعیت. آن را در نهایت یک حرکت کوچک به NBA ستاره های بزرگ که معمولا می توانید کفش های جدید و یا تجهیزات با کمی تلاش. اما آن را کاملا یک ابرقدرت از یک نوع است که کمک می کند تا رشد یک عشق بازی به خصوص برای کودکان و نوجوانان و باعث می شود یک تصور بزرگ. LeBron می داند که به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که: در شب او گذشت کوبه برایانت در همه زمان ها به ثمر رساند لیست در فیلادلفیا (ساعت قبل از برایانت درگذشت) او در توصیف این شور و هیجان او احساس زمانی که لیکرز ستاره به او یک جفت کفش در All-Star Weekend. جیمز عینک آنها را در دبیرستان بازی روز بعد.

– پس از کوبه برایانت درگذشت لیکرز بود که در خفقان مرکز ورزشی جهان در غم و اندوه است. فراواقعي بود برای دیدن بسیاری از لحظات است که معطل من فکر می کنم از خیل عزاداران به سمت چپ که در مراسم تجلیل و, پیام, خارج, Staples Center; سخنرانی LeBron ساخته شده در اولین شب برابر پورتلند; قدرت گوش دادن به ونسا برایانت بحث در مورد همسر و دخترش به مخاطبان از میلیون ها نفر. اما از نظر نزدیکی من هرگز فراموش نکنید که پیدا کردن یک پیام در یکی از بنای یادبود دیوار در خارج از لیکرز’ El Segundo تمرین تسهیلات امضا شده توسط کوین طبخ یک پیام به کوبه از خود “بزرگترین فن.” من منتظر سه روز قبل از من او را دیدم نشسته بر روی نیمکت در حال آماده شدن برای تریل بلیزرز بازی او نشان داد که پیام بر روی گوشی من و خواست اگر او آن را نوشته بود. او گفت: بله و گفت که او آرزو او نوشته بود بیشتر به صورت خوانا. این که چگونه من به یاد داشته باشید که رویداد آسیب زا: بازیکنان NBA در هسته خود متزلزل شد با از دست دادن یک بازیکن که یکی از قهرمانان دوران کودکی. در حالی که کوین طبخ می دانستند کوبه شخصا در آن لحظه او یک دل شکسته فن درست مثل هر کس دیگری.

این لحظه من متوجه شدم که ما ممکن است هرگز دوباره در یک پست-COVID-19 جهان که در آن ما در حال ترس از دست زدن به افراد دیگر و یا دست زدن به چیزهایی که آنها را لمس کرده ایم. چیزی که بسیاری از ما طلب در حال حاضر نزدیکی چیزی است که به معنای واقعی کلمه بسیار خطرناک است.

می خواهم از همه شما طلب می کنم بازگشت به حالت عادی. و در حالی که این خاطرات به نظر می رسد همه با ارزش تر از آنجا که جهان ما در حال حاضر در زندگی من امیدوار است که این نیز چیزی است که ما می تواند بازگشت به قبل از طولانی است.

بود و در خانه بمانند.

— Kyle Goon


یادداشت سردبیر: این مارس 30 نسخه از بنفش و پررنگ لیکرز عضویت در خبرنامه. برای دریافت خبرنامه در صندوق پستی خود را در اینجا ثبت نام.


لینک در حالی که قفل شده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im