Image

وید Vandervort

UNLV گارد دیوید جنکینز که انتقال از داکوتای جنوبی است که در مصاحبه با رسانه ها در Mendenhall, مرکز سه شنبه, سپتامبر. 24, 2019.

یک چیز وجود دارد به نظر می رسد همه به دانستن در مورد دیوید جنکینز: او می تواند شلیک کنید.

در دو سال در داکوتای جنوبی کشور 6-پا-2 گارد ساخته شده 42.0 درصد از 3 نقطه تلاش است. به عنوان یک دانشجوی سال دوم در 2018-19 او حفر 45.3 درصد از راه دور که رتبه او نهم در کشور در دقت و صحت. دقیقا یک سال پیش این جمعه جنکینز مجموعه ای حرفه ای بالا توسط هدف قرار دادن 10 3-اشاره گر در یک تک بازی است.

دوباره او می تواند شلیک کنید. و این UNLV تیم قطعا می تواند استفاده از یک بازیکن با مهارت های خود را تنظیم. اما پس از انتقال از داکوتای جنوبی دولت جنکینز نشسته است از 2019-20 فصل به عنوان یک اشتباه طبق قوانین NCAA.

جنکینز مجاز است برای تمرین و شرکت در فعالیت های تیم اما در روز بازی او محدود به نشستن بر روی نیمکت و تشویق هم تیمی های خود — و این فقط برای بازی های خانگی است. زمانی که شورشیان به جاده جنکینز است به ماندن در پشت و سازمان دیده بان در تلویزیون مانند مردم عادی غیر نظامی.

این ایده آل نیست اما جنکینز در تلاش است تا بهترین استفاده را از فصل خود را در تبعید. زمانی که او می شود واجد شرایط در سال آینده او می خواهد برای آوردن بیشتر به UNLV برنامه از خود توانایی تیراندازی. که بخشی از استدلال جنکینز استفاده می شود زمانی که او تصمیم گرفت این خواهد بود که ارزش آن به قربانی یک سال تمام منظور به دنبال مربی T. J. Otzelberger از داکوتای جنوبی به لاس وگاس.

“از پرش من می دانستم که من که قرار بود برای نشستن” جنکینز می گوید. “من هرگز نشسته در زندگی من پس از آن نمی شد چیزی است که من مطمئن بود که من می خواستم برای انجام برای اولین بار در. من به صحبت T. J. and T. J. صادق است پسر او مستقیم به من گفت ” شما در حال رفتن به مجبور به نشستن که چگونه قوانین کار, حتی اگر من در سمت چپ و آن را خارج از کنترل شما است.’ من آن را می دانستند اما این نیز چیزی است که من می خواستم به یک فرصت در خاطر من می دانستم که من می خواستم به یک مرحله در بازی و خارج از دادگاه این بود که بهترین مکان برای انجام این کار است.”

جنکینز به ثمر رساند 19.7 امتیاز در هر بازی در سال گذشته و بهره وری فردی علامت 1.059 امتیاز در اختیار داشتن رتبه 21 در سراسر کشور در میان بازیکنان است که با استفاده از به عنوان بسیاری از اموال به عنوان تاکوما بومی است. وقتی که می آید به قرار دادن توپ را از طریق حلقه جنکینز نخبگان است. هدف خود را در حال حاضر است که برای دریافت بقیه بازی خود را به آن سطح است.

جنکینز سپری کرده است در این سال با تمرکز بر بهبود به عنوان یک همه در اطراف بازیکن با تاکيد بر دفاع از خود و عبور.

“وجود دارد چند چیز من می خواستم برای انجام این کار در من نشسته-از سال” جنکینز می گوید. “من می دانم که برخی از دوستان که در زمان یک سال و بهتر نشد. آنها باقی می ماند همان و یا پسرفت. من نمی خواهم به یکی از آن بچه ها. من می خواستم به حتی بهتر از من به عنوان یک دانشجوی سال دوم یا دانشجوی سال اول در داکوتای جنوبی کشور. من می خواستم به استفاده از یک سال دیگر به کار من کمبود مانند دفاع و برخی دیگر از جنبه است که من احساس می کنم می تواند در کار است.”

او نیز مصرف می شود با این ایده که یک رهبر تیم. او به رسمیت می شناسد چگونه گرسنه UNLV برنامه و آن پایه فن برای بازگشت به مسابقات NCAA و او معتقد است که قوی کف در سطح رهبری خواهد بود یکی از مهم ترین عوامل در ساخت این اتفاق می افتد.

جنکینز نشده اجازه دهید خود را اشتباه وضعیت نگه دارید او را از تبدیل شدن به یک آواز رهبر.

“در اکثر موارد شما می گویند کسی که بازی نمی کند می شود,” او می گوید. “اما من با شخصیت من و صفات من اهمیتی نمی دهند اگر من بازی کل سال یا نه من می خواهم به صحبت می کنند به دلیل این که چگونه من به عنوان یک فرد. این که چگونه من منجر شود. و هر روز در تمرین این چیزی است که من می توانید انجام دهید. من قصد دارم به صحبت کردن.”

این فقط حجم صدای او است که باعث می شود جنکینز ایستادگی در شیوه زیرا او می تواند پشت آن را با بازی او در دادگاه. او کار خود را در این دیده بانی تیم به طور جدی و هنگامی که اخبار را به بالای کوه غرب بازیکنان مانند UNR گارد Jalen هریس و یا ایالتی سن دیگو گارد ملاکی فلین مربیان tab جنکینز برای به تصویر کشیدن آنها در عمل است.

جنکینز پذیرای آن نقش است و یک زمان خوب تقلید در لیگ, بهترین گلزنان.

“قصد من این است که برای برنده شدن در هر مته” جنکینز می گوید. “من در دیده بانی تیم, بنابراین ما در برابر پنج شروع و قصد من این است که برای برنده شدن. من می دانم که نه تنها کمک به من, اما من روح رقابتی است کمک به آنها را به عنوان به خوبی زیرا اگر من رفتن و صحبت کردن زباله و تلاش برای پیروزی در هر تمرین این ساختمان اعتماد به نفس خود را و آنها را به بازی حتی سخت تر است.”

و هنگامی که جنکینز چراغ آن را در عمل به او اجازه می دهد و هم تیمی های خود در مورد آن می دانیم.

“این بسیار نا امید کننده است چرا که در عمل زمانی که او روز های خوب او در ظروف سرباز یا مسافر” دانشجوی سال دوم گارد ماروین کلمن می گوید. “اما آن را کمک می کند تا بچه ها مثل من Amauri [مقاوم] الی [Mitrou-طولانی]. ما گارد دیوید هر روز و دیوید می رود به ما می دهد و ما را نگاه بزرگ در دیده بانی در تیم است. دفاع از او را هر روز باعث می شود من اعتماد به نفس بیشتری در توانایی من به دفاع از سپاه پاسداران در تیم های دیگر است.”

گاهی اوقات جنکینز می کند مانند یک کار خوب از تقلید همه MWC بازیکنان که Otzelberger می یابد و ذهن خود را سرگردان به افکار فصل آینده تصور نوع تاثیر جنکینز می تواند.

“این یک بیت از یک, اذیت کردن, از آنجا که شما در حال دیدن او هر روز” Otzelberger می گوید. “ما خودمان را در میان بسیاری از بازی ها در این فصل و دیوید را دوست دارد بزرگ لحظه او را دوست دارد بزرگ بازی او را دوست دارد کانون توجه است. در طول دو سال اول بود که من با او [در داکوتای جنوبی وزارت امور خارجه] او ساخته شده بسیاری از عکس های بزرگ. به عنوان بسیاری از بازی نزدیک به عنوان ما تا به حال دیوید یکی از آن بچه ها شما می دانید که در آن بازی که او می تواند به یک بازی و یا یک سبد در یک لحظه کلیدی.”

در علاوه بر این به رانندگی هم تیمی های خود در عمل طبقه جنکینز نیز یکی از سرکردگان منظم اواخر شب اعزامی به Mendenhall مرکز هل دادن بازیکن به کار در زمان خود است. در آن لحظات زمانی که بازیکنان چپ به دستگاه های خود را و در نهایت صحبت کردن زباله و رفتن در هر یک از دیگر در بداهتا مسابقات تیراندازی است که اوراق قرضه فرم و برنامه فرهنگی تنظیم شده است.

آوردن که نگرش به UNLV شده است جنکینز’ بزرگترین سهم تا کنون.

“آن را در آغاز تابستان” کلمن می گوید. “ما می تواند در ورزشگاه در اواخر شب. من و دیوید در مورد آن صحبت زیادی است. گاهی اوقات اگر ما یک عمل بزرگ و یا نمی شود ما در حال گذراندن رایگان ما در زمان پس از تمرین در ورزشگاه. ما سه یا چهار بچه هر شب.”

کلمن می گوید شورشیان باید به کار سخت به منظور مطابقت با جنکینز’ شدت.

“او بسیار رقابتی” کلمن می گوید. “او متنفر است به از دست دادن و آشکار هر روز در عمل است. هر روز ما بود ‘ما باید برای جلوگیری از David.’ که به ما می دهد حق طرز فکر.”

البته مسلط در عمل تنها می رود تا کنون برای کسی که با جنکینز’ رگه رقابتی. او می گوید زمان وجود داشته است در این فصل است که آن را از لحاظ جسمی دردناک او نه قادر به بازی — به خصوص زمانی که شورشیان به میزبانی شماره 4 ایالتی سن دیگو در Jan. 26.

شکست نخوردگان ایالتی سن دیگو لبه UNLV, 71-67 و جنکینز معتقد است که او می تواند ساخته شده تفاوت.

“ما تا به حال آنها را در خانه و من فقط احساس می کردم که ما فقط نیاز به یک کمی بیشتر به آنها را ضرب و شتم در پایان بازی” جنکینز می گوید. “من احساس من می دانم که اگر من در آن بازی ما را ضرب و شتم آنها. و آن را به من صدمه دیده است زیرا آنها 20-0 و ما می تواند دست آنها را برای اولین بار از ‘L’ اگر من در خارج وجود دارد کمک به بچه ها ،

جنکینز در حال انجام همه چیز را او می تواند مطمئن شوید که زمانی که او تبدیل شدن به واجد شرایط فصل آینده او می تواند در تاثیر در این نوع از بازی ها. به همین دلیل او نمی پشیمانی نشسته چرا که او معتقد است که یک سال را صرف توسعه فردی به نفع او و UNLV برنامه — در دراز مدت است.

هنگامی که او در نهایت با توجه به بالا برای Runnin’ شورشیان او قصد دارد برای ایجاد یک تفاوت.

“من به دنبال به جلو به رهبری یک گروه از بچه ها که می خواهید برای برنده شدن” جنکینز می گوید. “من شده است به مسابقات NCAA بنابراین من می دانم که چگونه از آن است که من می دانم آنچه در آن مانند به نظر می رسد و من می دانم چگونه آن را احساس می کند برای رسیدن به آن و من می خواهم این بچه ها را به تجربه آن است. من خیلی اختصاص داده شده و انگیزه برای بازگشت به مسابقات NCAA چون من می دانم که اگر ما وجود دارد و برنده شدن برخی از بازی ها در این مسابقات که آنچه که واقعا در رفتن به دریافت این برنامه می رویم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im