UNLV در نظر گرفتن مراحل شامل دشوار به تعداد دانش آموزان مشارکت در سرشماری سال 2020

Category: لاس واگاس No comments

Census

دیو Zajac / رکورد-مجله طریق AP

نمونه کپی از سرشماری سال 2020 شکل نشان داده شده است. مقامات در حال هماهنگی توسعه طرح های در نوادا موسسات آموزش عالی برای اطمینان از دانشجویان — که به طور سنتی در حال undercounted — شرکت در این فرایند است.

وقتی که می آید به 2020 سرشماری جمعیت Nevadans سخت به دفعات مشاهده شده است. یک دلیل تعجب آور این است که وضعیت مسکن از دانشجویان در نوادا است.

اکثر دانشجویان ایالت از جمله در UNLV زنده کردن دانشگاه و رفت و آمد. که باعث می شود آن را دشوار است به آمار داوطلبان در دانشگاه ها به دقت تعداد دانش آموزان در حال حاضر یک مشکل جمعیت در سرشماری بمدت ده سال گفت: کری Durmick ایالتی سرشماری هماهنگ کننده.

“نوادا بسیار رفت و آمد دولت بنابراین ما لازم نیست زیادی خوابگاه جمعیت در دانشگاه های ما,” Durmick گفت. “این بسیار متفاوت از کشورهای دیگر است.”

همه Nevadan خانواده ها را دریافت دعوت نامه برای شرکت در سرشماری سراسری جمعیت, تعداد, آوریل 1. در زیر آنها خواهد بود قادر به پاسخگویی آنلاین از طریق پست یا از طریق تلفن و سرشماری کارگران ممکن است دنبال کنید تا به آنها یادآوری شرکت کنند.

منتهی به مارس 1, دولت, سرشماری مقامات هماهنگی توسعه طرح در تمام دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در نوادا برای اطمینان از دانشجویان شرکت در این فرایند است. دلیل این امر این است که نه فقط برای کمک به اداره آمار. آن را نیز به نفع دانش آموزان که برای دریافت بودجه فدرال تعیین می شود, در بخشی از نتایج این سرشماری گفت: چلسی Heinbach یک UNLV کتابدار.

“بیش از 6.2 میلیارد دلار در هر سال (در هزینه های فدرال) تصمیم گرفته است بر اساس (سرشماری)” گفت: Heinbach که نشسته بر روی دولت در توسعه آموزش و پرورش فرعی برای سرشماری. هزینه های محدوده از پزشکی برنامه های محبوب پل گرانت برنامه.

حدود یک سوم از تمام UNLV دانش آموزان دریافت بودجه فدرال از طریق پل کمک, که ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش جوایز به دانش آموزان کم درآمد. دیگر دانشگاه فدرال تامین برنامه های تحت تاثیر آمار تعداد شامل دانشکده فنی و برنامه های فدرال مستقیم وام های دانشجویی, Durmick گفت.

علاوه بر مشکلات مرتبط با نوادا دانشجویان زندگی خارج از دانشگاه دانشجویان همیشه نمی دانید که در آن آنها قرار بود شمارش — در خانه پدر و مادر, آیا آن را در نوادا و یا خارج از دولت و یا به عنوان کالج ساکنان Durmick گفت. هر کسی که حضور در دانشگاه نوادا, کامل زمان, آیا آنها از خارج از کشور, بخش های مختلف دولت و یا در یک کشور باید شمارش در سرشماری دستگاه در آن زندگی می کنند برای مدرسه, او گفت:.

برای کمک به برطرف کردن اسطوره ها در مورد سرشماری و افزایش دانشجو مشارکت Durmick و تیم او در حال توسعه مواد بازاریابی, برنامه ریزی, حوادث و راه اندازی ایستگاه های رایانه به طوری که دانش آموزان می توانند سرشماری فرم آنلاین در همه بالاتر آموزش و پرورش دانشگاه, او گفت:. علاوه بر این, اخبار کتابخانه ها در حال سازماندهی خود سری از وقایع اطراف سرشماری گفت: UNLV توسعه کتابخانه Rosan Mitola.

“ما در همکاری با اداره آمار به توسعه برخی از خاص و تلاش برای تشویق دانش آموزان به درک چرا آنها باید در این سرشماری که چرا آنها باید شمارش چگونه خود را شمارش نمايد و آنچه در خطر است و این روند” Mitola گفت.

چون کد پستی که در آن UNLV واقع شده است در معرض خطر ابتلا به کم سرشماری مشارکت اداره آمار تماس UNLV کتابخانه به انجام این ویژه تلاش های Mitola گفت. نه تنها این منطقه دارای بسیاری از دانش آموزان آن را نیز دارای درصد بالایی از ساکنان زیر خط فقر زندگی می; مردم از درآمد پایین هستند کمتر احتمال دارد برای شرکت در سرشماری به عنوان به خوبی با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

مجموعه ای از حوادث در UNLV کتابخانه های کلیدی برای رسیدن به دانش آموزان داده می شود که فرم های سنتی از دانشجو توسعه — از جمله در خوابگاه — نمی تواند موثر در رفت و آمد سنگین دانشگاه Heinbach گفت. آنها همچنین به جامعه اطراف است.

“بسیاری از بالاتر-ed طرح در سراسر گرفتن دانش آموزان برای شرکت در خوابگاه. ما لازم نیست که همان راه اندازی در اینجا, بنابراین ما نیاز به ایجاد یک بیشتر متمرکز فضا برای تشویق دانش آموزان به شرکت” او گفت:.

در نزدیکی دانشکده جنوب نوادا برنامه ریزی است همان هماهنگ رویدادهای اطراف سرشماری اما این کالج بوده و اشباع شده با سرشماری مواد گفت: Sondra Cosgrove, یک استاد تاریخ که به سازماندهی یک مشارکت مدنی رویداد در اوایل این ماه که شامل سرشماری اطلاعات است.

“هر رویداد ما در حال حاضر انجام شده است tabling برای سرشماری” Cosgrove گفت.

هر دو دانشکده جنوب نوادا و UNLV بالا جمعیت مهاجران مستند نشده دانش آموزان و مردم رنگ همه آنها کمتر احتمال دارد برای شرکت در سرشماری و به احتمال زیاد ناراحت کننده از دادن اطلاعات خود را به دولت با توجه به پیو. قبلا پیشنهاد تابعیت سوال که نمی خواهد به نظر می رسد در این سرشماری به اوج سردرگمی و ترس برای مستند نشده در جامعه خاص است.

“برای ثبت نشده دانش آموزان وجود دارد ممکن است ترس از شرکت به خاطر آنها آگاه نیست که چگونه بسیاری از قوانین در محل برای محافظت از حریم خصوصی خود و چیزهایی مانند این که” Heinbach گفت.

که منجر UNLV به تلاش های امداد رسانی intersectional و به برطرف کردن نگرانی از مهاجران و اقلیت ها به طور خاص, او گفت:.

“ما در حال رفتن به آن را تبدیل به یک بازی سرگرم کننده مانند واقعیت یا داستان در مورد سرشماری ایالات متحده هر دو به دانش آموزان آگاه باشید که آن چیزی مهم است که در آینده و چیزی است که آنها باید در تعامل با, و همچنین به برطرف کردن هر گونه افسانه ها که ممکن است جلوگیری از مشارکت” Heinbach گفت.

در همین حال وزارت امور خارجه سرشماری هماهنگ هستند که در تعامل با مدارس, مدارس, مدارس ابتدایی و مراکز مراقبت از کودکان به سن مناسب سرشماری اطلاعات به آنها و همچنین Durmick گفت. کودکان زیر 5 یکی از مهمترین undercounted جمعیت در نوادا و در سراسر کشور او توضیح داد.

“ما قصد داریم به چاپ هزاران نفر از این سرشماری فعالیت کتاب و توزیع آنها در سراسر کشور بنابراین ما می توانیم فرزندان و پدر و مادر واقعا هیجان زده در مورد شرکت در سرشماری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>