UNLV سلامت روان متخصص ارائه می دهد راهنمایی در مقابله طول coronavirus shutdown

Category: لاس واگاس No comments

unemployment

جان Locher / AP

افراد منتظر در صف برای کمک به با مزایای بیکاری در توقف حرفه ای مرکز سهشنبه, مارس 17 سال 2020 در لاس وگاس. نوادا, وزارت, استخدام آموزش و توانبخشی و سازمان های همکار مانند توقف حرفه ای مرکز شاهد افزایش ترافیک با توجه به کوروناویروس.

به عنوان ساکنان شروع به دست و پنجه نرم کردن با واقعیت از COVID-19 گیر بسیاری از جنوب Nevadans در حال آمدن به شرایط با نه تنها خطرات ناشی از این رمان coronavirus اما چگونه آن را تحت تأثیر خود را در زندگی روزانه.

دولت دستور داد قمار و تمام غیر ضروری دیگر کسب و کار را به کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus معنی هزاران نفر هستند که بدون کار و تحت فشار مالی. لاس وگاس-منطقه دانش آموزان دیگر حضور در کلاس در فرد به جای یادگیری آنلاین. خریداران استقبال قفسه های خالی در فروشگاه ایجاد وحشت خرید زمانی که منابع یافت می شوند.

به زودی کارش را با هیچ انتخاب دیگری اما به ماندن در خانه و عمل “اجتماعی فاصله” یک مفهوم است که باعث ایجاد مقدار اضطراب و ناهماهنگی میان انسان که توسط طبیعت “اجتماعی حیوانات” UNLV روانشناس Stephen Benning گفت.

این تا حد زیادی به هضم. Benning سهام برخی از اشاره گرها برای کمک به:

فکر می کنم اجتماعی فاصله نیست فاصله اجتماعی

اصطلاح “اجتماعی فاصله” می تواند مقدار زیادی از وزن به صورت انسان که رشد در ارتباطات بین فردی. حفظ عمیق و معنی دار ارتباط با مردم است نه تنها قابل قبول در طول این زمان مهم جهانی و روان. به همین دلیل او ترجیح میدهد به آن تماس بگیرید “اجتماعی فاصله.”

“زمانی که مردم شنیدن از فاصله آنها فکر می کنم از خروج در راه به طور کلی از جامعه به جای به سادگی جسمی جدا از مردم” او گفت:. “چالش های آن مردم را به فکر می کنم در مورد فن آوری به معنی قبل از غلبه بر آنچه در آن است و اجازه می دهد تا مردم به درک با استفاده از چیزهایی مانند اسکایپ, تماس های تلفنی, پیام های فوری و چت گروهی.”

او گفت: هدف این است که برای رسیدن به روش ساده فضای فیزیکی بین مردم و نه از بین فردی فاصله اثر است که مفهوم اجتماعی فاصله مستلزم.

چگونه به حفظ یک حس عادی در صفحه اصلی

Benning خواستار کسانی که یا کار از خانه و یا در خود قرنطینه برای حفظ یک برنامه.

“حتی اگر ممکن است وجود دارد تمایل به فکر می کنم “آه من فقط انجام آنچه که من می خواهم به’ است که می تواند به مردم احساس مانند آنها ندارد و به همان اندازه ساختار در وجود خود,” او گفت:.

او نشان می دهد لباس پوشیدن هر روز صبح و یا حتی پوشیدن لباس های شما ممکن است در لباس کار و تغییر به چیز دیگری در پایان روز. او همچنین مردم را به نگه داشتن یک برنامه دقیق از زمانی که آنها را “روشن و خاموش کردن ساعت” پس زندگی خود را کار نمی کند و خونریزی را به خانه خود زندگی است.

برای کسانی که با کودکان و نوجوانان منابع آنلاین مانند مدرسی ارائه می دهد فعالیت های آنلاین برای انواع سطوح درجه.

کسانی که بدون لوکس بودن قادر به کار از خانه به خصوص به کسانی که شغل خود را از دست خواهد به طور طبیعی حفظ این حس عادی و حتی بیشتر به چالش کشیدن.

“این یک وضعیت که در آن پیدا کردن افرادی که در یک وضعیت مشابه و قادر به درک آنچه در جریان است ممکن است مفید باشد,” او گفت که چگونه رسانه های اجتماعی در حال رفتن به یک دارایی قابل توجهی برای کسانی که خود را در این موقعیت. “داشتن کسی است که در همان قایق به شما اجازه خواهد داد که شما را به احساس می کنم مثل شما جدا شده و به تنهایی در تمام این.”

مصرف عملی بتن و اقدامات مانند تحقیق در مورد مواد غذایی بانک ها و نحوه درخواست برای بیکاری می تواند کمک به کاهش درماندگی از این وضعیت به عنوان به خوبی.

هنگامی که به جدا

در حالی که رسانه های اجتماعی می تواند در خدمت به عنوان یک دارایی فوق العاده برای جامعه پذیری در چنین وخیم بار Benning نیز به شدت مردم را به تنظیم تایمر برای خود — می گویند 15 تا 20 دقیقه با چهار ساعت استراحت به فضا از رسانه های اجتماعی و اخبار مصرف.

“یکی از مشکلات است که می آید با این وضعیت نامشخص است و مردم نگران هستند چرا که آنها خارج از خود را به طور کلی زندگی می کند و آنها به دنبال در اطراف برای اطلاعات اما آن را نامشخص مجموعه ای از شرایط پس از آن را خوراک اضطراب خود را به جای کاهش آن است.” او گفت:.

گرفتن معافیت از اخبار و رسانه های اجتماعی را عمیق تر یک در یک تعامل با مردم از طریق پیام های ویدئویی است که خیلی بیشتر به نفع یک فرد به طور کلی سلامت روانی Benning گفت.

منابع برای کسانی که با موجود سلامت روان

برای کسانی که مبتلا به اشکال شدید افسردگی است که باعث می شود آنها را به خارج از جهان فوق العاده شرایط مانند جهانی همه گیر خواهد شد و به طور طبیعی افزایش پریشانی خود را.

“اجتماعی فاصله نیروهای برداشت از جهان و نه اجازه می دهد آنها را به ادامه در آنها روابط معنی دار,” او گفت:.

شیوع این بیماری همچنین می تواند در محدود کردن دسترسی مردم به خدمات بهداشت روان با امکان حضوری قرار ملاقات گرفتن لغو شد.

به همین دلیل خدمات مانند پزشکی از راه دور در حال رفتن به مهم تر از همیشه او اضافه شده است. UNLV جامعه سلامت روان کلینیک عمل است که اتخاذ راه هایی برای ادامه قرار ملاقات آنلاین.

“حتی برای کسانی که در معرض خطر مردم ما هنوز هم می خواهید برای بررسی در آنها به صورت هفتگی به ببینید که چگونه همه چیز را ببینید و اگر وضعیت خود را در هر راه,” او گفت:.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گرفتن مقرون به صرفه مراقبت از سلامت روان آنلاین, بازدید unlv.edu/thepractice تماس بگیرید و یا 702-895-1532.

“ما سعی می کنید برای حفظ به عنوان نزدیک به یک فرد در جلسه به عنوان ما می توانیم” Benning گفت. “ما همچنین سعی کنید برای کمک به مردم حفظ عمیق تر ارتباط بین فردی و یادآوری آنها را از چیزهایی که می تواند انجام شود از راه دور مانند باشگاه کتاب و gameboard شب به تکرار آنلاین نیست.”

درمان آنلاین منابع نیز یک گزینه است. Talkspace به عنوان مثال ارائه می دهد مبتنی بر متن ارتباط صوتی و تصویری پیام با هزینه های شروع در 65 $در هفته. BetterHelp ارائه می دهد خدمات مشابه برای قیمت بین 35 دلار و 70 دلار بسته به درآمد.

من چگونه می توانم به صحبت بچه ها من در مورد آنچه در جریان بوده است ؟

هنگامی که بچه های خود را بپرسید سوالات در مورد چه خبر است و چرا آنها را به ماندن در داخل Benning نشان می دهد به اشتراک گذاشتن “اصول اولیه” از آنچه شناخته شده است.

“من بگویید من (5 سال)” این به نظر نمی رسد به چیزی که لطمه می زند و بچه ها اگر آنها آن را دریافت کنید و اگر شما آن را مانند گرفتن سرد است.’ من سعی کنید برای کمک به او در ایجاد ارتباط با موجود خود را تجربه,” او گفت:.

Benning گفت: این نیز مهم است برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز برای کودکان و آنها را به یاد که چرا آنها در حال بدست گرفتن این اضافه شده اجتماعی فاصله گرفته است.

“تلاش برای توضیح رشد نمایی به 5 سال است که کمی بیشتر از من فکر می کنم ما می توانیم انجام,” او گفت:. “بنابراین من نگه داشتن چیزهای در نظر نگه داشتن او و مامان و بابا امن است.”

کودکان بزرگتر از سوی دیگر ممکن است بخواهید بیشتر خاص پاسخ به پرسش های خود Benning گفت. برای نوجوانان, او نشان می دهد نشان دادن آنها از سایت های معتبر مانند cdc.gov و جنوب نوادا سلامت منطقه و همچنین چه نوع اطلاعات قابل اعتماد در مقابل چه چیزی نیست. او همچنین گفت: اگر آنها ابراز هر نوع اضطراب به اعتبار آنچه که آنها احساس.

“کمک به آنها را درک کند که آنچه آنها احساس قابل درک است و قابل قبول اما پس از آن به آنها توضیح دهید آنچه شما انجام می دهند در مورد آن,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>