UNLV پزشکی ramping تا ویروس, تست ظرفیت

0326_sun_TestingUNLVMedSchool

استیو مارکوس

مراقبت های بهداشتی کارگران با UNLV دانشکده پزشکی آزمون یک بیمار برای coronavirus در یک درایو از طریق تست سایت پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 است.

UNLV پزشکی می گوید آن است که دو برابر آن تست ظرفیت 300 تست در روز است.

پس از راه اندازی منظقه تست در لاس وگاس در ماه گذشته اخبار پزشکی آزمایش قرار گرفته است و بیش از 3000 نفر است. در حال حاضر آن است که راه اندازی تست از طریق قرار ملاقات برای کسانی که ملاقات فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای تست.

UNLV بسیج دانش آموزان برای کمک به روی صفحه نمایش برای بیماران علائم از طریق مراکز تماس را به برخی از بار کردن اتاق اورژانس و مطب. افرادی که ویروس علائم شده اند و یا در تماس مستقیم با کسی تایید به COVID-19 باید تماس 702-583-4408 بین 8:30 صبح و 3 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه به یک تست قرار ملاقات.

کسانی که واجد شرایط باید بینی تست های گرد در منطقه پارکینگ خارج UNLV پزشکی در 1125 سایه لین در لاس وگاس.

بیماران خواهد شد به کارگردانی به یک درایو-تا تست ایستگاه که در آن یک حرفه ای پزشکی, انجام تست در حالی که بیماران با اقامت در ماشین خود را.

تست رایگان است و بیماران باید دریافت نتایج در پنج تا هفت روز است. همه نتایج را گزارش خواهد شد به جنوب نوادا بهداشت منطقه.

مقامات می گویند آنها قصد دارند با ارائه تست تا زمانی که ممکن است 1 یا تا زمانی که تست لوازم تخلیه شده است.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak گفت: Nevada State بهداشت عمومی آزمایشگاه, گزارش, که, نوادا, بالاتر از میانگین ملی در آزمون در هر 100 ، 000 ساکنان در 725. به طور متوسط است 596, او گفت:.

بیش از 32,000 coronavirus آزمایشات انجام شده در سطح ایالت, نوادا, سلامت, پاسخ گزارش روز سه شنبه. از کسانی که در آزمون 3,088 آمد مثبت و 25,573 آمد منفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im