UNLV فوتبال بازی خواهد کرد بازی در سام بوید ورزشگاه در سال 2020

Image

استیو Marcus/AP

قبل از بازی آتش بازی منفجر شدن قبل از لاس وگاس کاسه NCAA college football بازی در سام بوید ورزشگاه پنج شنبه, Dec. 21, 2019 در لاس وگاس.

UNLV, فوتبال, فکر کردم این امر می تواند در حال حرکت به یک خانه جدید برای سال 2020 فصل است. لاس وگاس اظهارات تا به حال برنامه های دیگر.

با توجه به برنامه ریزی اختلاف با اظهارات UNLV نمی خواهد بازی در تمام بازی های خانگی خود را در Allegiant ورزشگاه در فصل آینده به عنوان شورشیان سپتامبر. 5 مسابقه در برابر Louisiana Tech شده است نقل مکان کرد به سام بوید ورزشگاه.

UNLV را هنوز هم نگه داشتن آن در فصل بازکن در Allegiant ورزشگاه on Aug. 29 برابر کال. یک سایت برای یک سوم از شورشیان صفحه اصلی, بازی, Sept. 12 برابر ایالت آریزونا است که هنوز به تعیین خواهد شد.

مشترک-استفاده از توافق مذاکره با UNLV و اظهارات می دهد UNLV مناسب به برنامه دو غیر همایش بازی های خانگی در هر سال در Allegiant ورزشگاه — آغاز در 2021. تنها یک تضمین عدم کنفرانس خانه بازی اختصاص داده شده برای سال 2020 اما UNLV رفت پیش رو در برنامه ریزی دو اضافی مسابقات در Allegiant ورزشگاه.

که نمی توان بیش به خوبی با این اظهارات که هنوز هم در حال انتظار برای NFL به انتشار 2020 برنامه است.

همه 2020 برنامه ریزی — و همچنین تکمیل ورزشگاه خود را است مشروط بر COVID-19 شیوع. NCAA لغو تمام بهار ورزش و تنظیم هر بتن قصد دارد برای سقوط های ورزشی.

UNLV مدیر ورزشی دزیره نی-فرانسوا کاهش یافته است به نظر.

شورشیان فوتبال به نام سام بوید ورزشگاه از سال 1971 از طریق 2019 و این تیم برگزار شد مراسم در طول سال گذشته خانه آخر استقبال بازگشت همه سابق UNLV بازیکنان فوتبال. شورشیان برنده است که بازی بیش از سن خوزه ایالت 38-35.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im