UNLV مرتکب اسحاق لیندزی مشتاق به شروع

Category: لاس واگاس No comments

Image

اسحاق Lindsey از طریق توییتر @IsaacLindsey10

پس چه شده است یک زمستان طولانی و اسحاق و لیندزی هیجان زده به عقب بر گردیم در بسکتبال. آن را به اتفاق می افتد. این درست است که با توجه به عوامل مختلف او را دقیقا مطمئن نیست که.

لیندزی یک 6-پا-4 گارد تیراندازی از مواد معدنی نقطه Wisc., متعهد به UNLV در ماه ژوئن به عنوان بازیکن دوم در شورشیان 2020 استخدام کلاس. عبور خود توانایی و دقیق در خارج از تیراندازی او را جذاب علاوه بر این با وجود unranked وضعیت در اکثر سایت استخدام.

لیندزی می تواند با استفاده از 2019-20 دبیرستان فصل را به خودش ثابت کند به عنوان یک چشم انداز, اما به جای او محدود به پنج بازی به دلیل طولانی هیپ مصدومیت او دچار quarterbacking معدنی نقطه تیم فوتبال. لیندزی از طریق درد اما در نهایت تصمیم گرفت برای عمل جراحی به خطر انداختن خود ارشد بسکتبال کمپین به منظور سالم در زمان برای کالج.

“آنها به من گفت که من می تواند به پایان رسید بقیه فصل و پس از آن تا به حال عمل جراحی” لیندزی گفت: “اما در آن لحظه من فقط می خواستم به آماده شدن برای UNLV, بنابراین من تصمیم به گرفتن آن را حق دور. من تا به حال یک پاره labrum و من تا به حال برخی بیش از حد رشد استخوان در لگن, بنابراین من تا به حال عمل جراحی برای که و برای تراشیدن استخوان پایین. در حال حاضر من انجام بازتوانی و من احساس می کنم 100 درصد است. من احساس می کنم مثل من می تواند بازی در حال حاضر.”

لیندزی شده است rehabbing با یک مربی است و در حال حاضر پاک به صورت ثابت کار مانند توپ-اداره آموزش و نور تمرین تیراندازی. او به امید متهور برای شروع دو سرعت و پرش در دو هفته آینده.

دیگر وضعیت تیرگی لیندزی hoops آینده شیوع کروناویروس. او مربی بدنسازی توقیف شده است با توجه به همه گیر بنابراین لیندزی است که عمدتا rehabbing در خانه. و با ویسکانسین مدارس بسته نامحدود او در حال آماده سازی برای تغییر, برای آموزش آنلاین به تکمیل باقی مانده هفته از دبیرستان ترم.

او هنوز هم پیش بینی بسته بندی تا دبیرستان در زمان.

“من فکر می کنم همه چیز در اینجا است که برنامه ریزی شده به تحصیلات تکمیلی در حالت عادی زمان” لیندزی گفت. “هر کس فقط تلاش برای کشف کردن چگونه است که رفتن به اتفاق می افتد. ما باید آموزش مجازی و چیزهای شبیه به آن, بنابراین من به مراقبت از که و ما باید قادر به پایان در زمان.”

لیندزی وصول در UNLV در ژوئن 4 برای ترم تابستان و او گفت که او شنیده نشده چیزی متفاوت از شورشیان کارکنان مربیگری. UNLV منتقل شده است تمام کلاس های آنلاین است اما نه تعطیل آن خوابگاه و در عین حال (اندازه گیری برخی از دانشگاه ها گرفته اند برای مبارزه با گسترش ویروس).

اگر UNLV ترم تابستان آغاز می شود در برنامه, لیندزی انتظار وجود داشته باشد — نه در یک دبستان مدرسه.

با شورشیان در مواجهه با بسیاری از فهرستی از گردش مالی این offseason وجود دارد برخی از حدس و گمان که چگونه این تیم خواهد اتاق را برای هشت ورودی بورس تحصیلی بازیکنان. به عنوان یکی از سه درست سالمندان دبیرستان در کلاس لیندزی می توانست با حضور در دبستان مدرسه برای یک سال است که حرکت را در خدمت دو هدف به طور موقت آزاد کردن یک بورس تحصیلی در حالی که همچنین قرار دادن یک سال دیگر بین لیندزی و آسیب خود را.

اما او گفت: T. J. Otzelberger به ارمغان آورده است تا ایده prepping برای یک سال.

“نه که نبوده است, بحث و گفتگو در همه برای من” لیندزی گفت. “من هنوز برنامه ریزی در رفتن به UNLV در 4 ژوئن. وجود ندارد هر گونه بحث [درباره دبستان مدرسه]. من فوق العاده هیجان زده به خارج وجود دارد.”

بین آسیب این بیماری همه گیر نوتوانی و دبستان شایعات آن را قابل فهم است که لیندزی فقط می خواهد به عقب بر گردیم در دادگاه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و تمرکز در بسکتبال. این بازی از Runnin’ شورشیان در این فصل نیز دامن زده تمایل خود را برای پیوستن به این برنامه است.

“من به تماشای بسیاری از بازی های خود را” لیندسی گفت. “شما می توانید ببینید که چقدر بهتر آنها در طول سال های دفاعی تعهد آنها بود. من می دانم که مربی برنامه بازی و چگونه او را دوست دارد به اجرا و آن را سرد بود برای دیدن آن بچه ها توسعه بیش از سال است. من دوست داشتم راه آنها توپ را در جرم. من واقعا از دیدن خودم اتصالات در آنجا با من در خارج از تیراندازی و راه آنها حرکت توپ.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>