بر خلاف سیاتل و پورتلند شهردار نمی خواهد به ممنوعیت پلیس با استفاده از گاز اشک آور در جریان تظاهرات

Layers of tear gas rising from the streets of Portland Friday night.

لایه هایی از گاز اشک آور در حال افزایش از خیابان پورتلند شب جمعه. الکس Zielinski

در اصل منتشر شده در خواهر ما کاغذ پورتلند جیوه‘s وبلاگ Blogtown. آنها را دنبال کنید برای آخرین به روز رسانی در پورتلند تظاهرات و تجمعات در واکنش به کشته شدن جورج فلوید.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

شب گذشته (جمعه خرداد 5, Portland, شهردار تد ویلر صحبت کرد و به معترضان در Chapman Square پس از گوش دادن به نگرانی های خود را در مورد تلافی جویانه پاسخ پلیس در جمعیت به خصوص استفاده از گاز اشک آور در طول هفته گذشته گفت: “من نمی خواهم به استفاده از گاز اشک آور من فکر می کنم آن را زشت آن متمرکز شده است به اندازه کافی.” او اضافه کرد که “شهر سیاتل اواخر امروز ممنوع استفاده از گاز اشک آور برای 30 روز به جز در شرایط محدود… ما باید همان را انجام دهید. فردا من و همکارانم خواهد بود و ساخت آن اعلام کرد.” بعد از آن شب پلیس بمباران جمعیت با گاز اشک آور و مهمات دیگر با وجود شهردار روشن disliking از عمل.

بعد از ظهر امروز شهردار ویلر آیا رسیدگی به موضوع از گاز اشک آور اما نرم کلمات خود را از شب گذشته, درخواست پلیس برای محدود کردن استفاده از به جای تماس برای آشکار بان کی مون:

امروز من به کارگردانی پورتلند رئیس پلیس جامی Resch که گاز باید استفاده نمی شود مگر اینکه جدی وجود دارد و فوری تهدید برای ایمنی زندگیو وجود دارد هیچ دیگر جایگزین مناسب برای پراکندگی. من به شدت بر این باورند که گاز باید استفاده نمی شود برای پراکنده کردن جمعیت از غیر خشونت آمیز معترضین و یا به صورت کلی جمعیت اهداف مدیریت. آن را فقط باید در پاسخ به خشونت را تهدید می کند که زندگی ایمنی.

شما می توانید متن کامل را بخوانید شهردار ویلر بیانیه در پایین این پست.

در اوایل این هفته شهرستان کمیسر چوپان Eudaly صحبت کردن در برابر پلیس با استفاده از گاز اشک آور معترضان در پاسخ به در خصوص واکنش خشونت آمیز از پلیس در روز شنبه 2 ژوئن مشاوره است که در این شهرستان باید ممنوعیت آن. کمیسیون Eudaly گفت: زیر:

“کنوانسیون ژنو ممنوع استفاده از گاز اشک من فکر می کنم ما باید بیش از حد” او ادامه داد. “من کاملا وحشت زده از آنچه من دیدم دیشب. آن است سادیستی به استفاده از گاز اشک آور در وسط یک بحران بهداشت عمومی است که حمله به مردم در سیستم تنفسی.

اعتراض در برابر گاز اشک آور از هر دو عمومی و سیاستمداران محلی الهام گرفته از یک پلیس کنفرانس مطبوعاتی که در آن پورتلند پلیس معاون Chris Davis ارائه شده تا این اخلال نقل قول:

امروز واشنگتن پست , ویژه, یک مقاله جالب است که شکسته شدن سلاح های مختلف است که پلیس در برابر معترضان و بسیار واقعی از خطرات آنها در حال حاضر. در اینجا چیزی است که آنها در مورد گاز اشک آور:

“گاز اشک آور” اشاره به جمعیت-کنترل شیمیایی که باعث تحریک غشاء مخاط و چشم باعث پاره شدن سرفه و مشکل در تنفس و سوزش پوست.

آنچه می تواند به اشتباه: استنشاق گاز اشک آور می تواند باعث التهاب و سرفه و خس خس سینه استفراغ و جدی در تنفس مشکل به خصوص در افرادی که مشکلات تنفسی به گفته پزشکان برای حقوق بشر است.

این اثر به خصوص خطرناک در طول یک بیماری همه گیر است که در آن ویروس را توسط قطرات تنفسی.
قوطی قرار است به اخراج بیش از سران جمعیت, اما این همیشه مورد نیست. یک ضربه مستقیم می تواند باعث blunt-تروما آسیب و یا حتی مرگ شود.

از شب گذشته تظاهرات, جمعه ژوئن 5:

در اینجا متن کامل شهردار ویلر بیانیه از این بعد از ظهر:

من ایستاده در همبستگی با ما غیر خشونت آمیز معترضان که در حال ارسال پیام قوی است که ما دیر شده برای معنی دار اصلاحات و عدالت ترمیمی.

پشتیبانی غریبه

جامعه ما دارای نگرانی های جدی در مورد استفاده از CS گاز برای جمعیت مدیریت به خصوص در طول زمان هنگامی که ما در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر. من به اشتراک گذاری آن. امروز من به کارگردانی پورتلند رئیس پلیس جامی Resch که گاز باید استفاده نمی شود مگر اینکه جدی وجود دارد و فوری تهدید برای ایمنی زندگی و وجود دارد هیچ دیگر جایگزین مناسب برای پراکندگی. من به شدت بر این باورند که گاز باید استفاده نمی شود برای پراکنده کردن جمعیت از غیر خشونت آمیز معترضین و یا به صورت کلی جمعیت اهداف مدیریت. آن را فقط باید در پاسخ به خشونت را تهدید می کند که زندگی ایمنی. من اولویت و تمرکز دارد برای حفاظت از جان تظاهرکنندگان ما اولین پاسخ دهندگان و افرادی که در بازداشت در مرکز عدالت.

من مطمئن هستم که Portland, افسران پلیس, Multnomah County Sheriff نمایندگان ایالتی اورگان پلیس سربازان بر روی زمین ادامه خواهد داد به اذعان صدای معترضان و عمل در راه است که منعکس کننده حرفه ای است که انتظار می رود و یک ارزش اصلی ما نیروی پلیس و همچنین سازمان های اجرای قانون و حمایت از آنها. شب پس از شب آنها انجام آنچه آنها می توانند به اولویت بندی و محافظت ایمنی.

من و همکارانم در حال آگاه از ضرورت در اطراف این مسائل و ادامه خواهد داد به کار با هم در روزهای آینده به قرار دادن با هم یک بسته از اقدامات است که آدرس خواسته های ما در حال شنیدن با صدای بلند از جامعه ما

•••••

ما کوچک توانا و محلی تیم در حال کار سخت را به شما پوشش از ادامه تظاهرات و سیاست بحث در واکنش به کشته شدن جورج فلوید. اگر شما قادر هستید, لطفا در نظر حمایت از ما کار می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de