دانشگاه ردلندز مربی تیم فوتبال مایک مینارد قرار داده شده بر ترک

مایک مینارد های دیرین دانشگاه ردلندز مربی تیم فوتبال, قرار گرفت, در مرخصی اداری شنبه به دلیل پست های رسانه های اجتماعی در سراسر کشور تظاهرات بیش از آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید مرگ “شده است باعث پریشانی در جامعه ما” با توجه به اظهارات مدیر ورزشی جف مارتینز.

در پاسخ به یک ویدئو او را از یک دوست نشان دادن یک دستگاه انفجاری انفجار در داخل یک خودرو در طول تظاهرات در ریورساید هفته گذشته مینارد نوشته شده: “چه نوع بمب ؟ من می خواهم یکی از آن.”

شده اند وجود دارد تظاهرات در سراسر کشور از جمله در امپراتوری درون مرزی فلوید پس از مرگ در بازداشت پلیس مارس 25 در مینیاپولیس. تصویری از دستگیری نشان داد یک افسر پلیس با زانو خود را در پشت فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه به عنوان فلوید گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” چهار افسران درگیر در بازداشت شده اند دستگیر و به اتهام در Floyd مرگ است. درباره گوشی توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه اواخر بعد از ظهر یکشنبه مینارد گفت: او خواسته شده توسط دانشگاه به اظهار نظر در مورد وضعیت.

این منطقه شناخته شده مربی که استخدام کرده است داخلی مدارس استعدادهای درخشان دهه ارائه توضیح در توییتر قبل از او حساب گرفته شده پایین است.

“اجازه دهید من عذر خواهی برای یک غیر عمدی پاسخ من ساخته شده (در خطا) به یک دوست که messaged به من بگویید مراقب باشید اقامت در داخل و دفاع از اموال” مینارد نوشت: با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. “کسانی که من می دانم می دانم که به اعتقاد من در عدالت کیفری و اصلاحات که در حال حاضر ایجاد شده است که بسیار جذاب شباهت خدا.”

مینارد, 63, یک 206-91-1 رکورد در ردلندس در طول 32 سال در بخش سوم مدرسه. این دانشگاه در زمان عمل پس از تعمق بیش از این وضعیت است.

“عصر روز چهارشنبه در دانشگاه رهبری ساخته شده بود آگاه از پست های رسانه های اجتماعی از فوتبال مربی مایک مینارد شده است که باعث پریشانی در جامعه ما” دانشگاه ردلندز آگهی مارتینز در بیانیه ای گفت. “ارسال شده است تفسیر به طرق مختلف از جمله به عنوان کلماتی که ایستاده در مخالفت با ارزش های اصلی ما نهاد.

“در یک پیام من به اشتراک گذاشته شده با بسیاری از در دو و میدانی جامعه هفته گذشته من اظهار داشت:” ما باید متحد در تعهد ما برای این کار است که باعث می شود تغییر اتفاق می افتد. کار است که باعث می شود جهان ما را بهتر و غنی تر و عاقلانه و عادلانه است. این است که ما مسئولیت مشترک به عنوان مربیان و کارکنان و دانشجویان ورزشکار به گوش دادن به هر یک از دیگر به همه و تفاوت را برای خوب بیشتر. “من به سادگی نمی تواند صحبت می کنند از این مسئولیت من باید عمل آنها را بر این اساس. از این رو با هدایت و حمایت از دانشگاه دین دانا Eddleman من قرار داده شده اند مربی مینارد در مرخصی اداری بدون پیشداوری. دکتر Eddleman خواسته است ما ارشد تنوع و شمول افسر کریستوفر جونز جونیور منجر به یک بررسی رسمی. او موافقت کرده است به انجام این کار. این روند آغاز خواهد شد به صورت جدی.

“من افتخار احساسات از همه کسانی که در تضاد یا عصبانی صدمه زدن و من باقی می ماند متعهد به ارائه قوی رهبری اخلاقی در طول این چالش ها و زمان نامشخص است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net