دانشگاه مینه سوتا آسانسور حجاب در coronavirus مدل 2.0

Minnesotans هم اکنون می توانید اطلاعات بیشتر در مورد منحصر به فرد coronavirus مدل است که رژیم صهیونیستی. تیم Walz است تکیه به تصمیم گیری در مورد پاسخ به همه گیر.

دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی و مینه سوتا وزارت بهداشت در روز جمعه منتشر شده چندین سناریو فرض جزئیات فنی و دیگر جنبه های اپیدمیولوژیک مدل است که پروژه های گسترش COVID-19 و چگونه پاسخ مانند اقامت در خانه سفارشات و بیمارستان ظرفیت ممکن است تغییر است که گسترش یافته و در نهایت مرگ و میر.

هنوز هم وجود دارد هیچ نرم و صاف کردن وب سایت از جمله کسانی که چندین ملی دیگر اما این که در آینده مقامات متعهد شدند. صبح روز جمعه انتشار به مقدار یک گام مهم به سمت شفافیت به عنوان یک جریان پنهانی عمومی مخالفت brews میان آنچه در زمان احساس می کند مانند یک ملت از صندلی اپیدیولوژی.

چگونه از انتشار این اطلاعات ممکن است تحت تاثیر قرار است که پویا باقی مانده است دیده می شود.

بر اساس پرسش از خبرنگاران در طول ارائه و پس از آن یکی بعد از آن در روز, رسانه های خود را باقی می ماند در جایی در امتداد یک منحنی یادگیری از ظریف دینامیک است که به ساخت بینی که ذاتا نامشخص در مورد یک ویروس ناشناخته به بشریت قبل از ماه دسامبر است. بر اساس برخی از موضوعات در رسانه های اجتماعی حداقل بخشی از منتقدان به نظر می رسد تنها به تحکیم و تردید خود را.

آنچه که شما می توانید ببینید

دولت به تازگی منتشر شده COVID-19 صفحه — MN.gov/covid19 فراهم می کند که آمار و ارقام اعم از بیمارستان ظرفیت برای تایید موارد وجود دارد یک دکمه جدید در پایین است که طول می کشد شما را به یک صفحه فرود برای “MN COVID-19 مدل سازی.” نوع است که عبارت به یک موتور جستجو و صفحه خواهد شد به احتمال زیاد یک نتیجه.

در علاوه بر این به یک مقدمه و چندین منابع اضافی. در میان آنها:

  • یک ویدیو یوتیوب پخش از روز جمعه ساعت 11 صبح جلسه به خبرنگاران گفت. در آن استفان Gildemeister دولت سلامت اقتصاد است که عمل به عنوان رابط با دانشگاه مدل سازی تیم پیاده رسانه ها از طریق ارائه نمایش به صورت اسلاید توسط خبرنگاران پرسیدن سوال. Gildemeister داد تقریبا یکسان ارائه به گروهی از قانونگذاران جمعه به عنوان به خوبی.
  • یک PDF از تصاویر به صورت خودکار خود را که شامل مدل پارامترهای (صفحه 8) شش سناریو از سطوح مختلف اجتماعی فاصله و طول اقامت در خانه سفارشات که مدل جویده (صفحه 11) و چند نمودار و نمودار که نشان می دهد چه مدل, تف کردن پس از جویدن در هر سناریو (صفحات 12 تا 16).
  • یک لیست از سوالات متداول مانند “چرا نتایج از مینه سوتا COVID-19 مدل متفاوت از مدل های دیگر?”
  • 13 صفحه PDF از “مدارک فنی” از جمله روش ها و منابع داده که رفت به مفروضات اساسی و مکانیک از مدل. هنگامی که شما در گذشته خلاصه اجرایی و مدل پایه ساختار است که مفید به درک آن سنگین خواندن. اگر شما یک درک سالم از آمار شما ممکن است کاملا از دست داده است. اما مگر اینکه شما را در درک چگونه به خواندن یک فرمول از جمله یک ماتریس مربع با یونانی متغیرهای شما احتمالا قادر نخواهد بود به طور کامل درک آن است. این سند به معنای درجه اول برای دیگر دانشگاهیان و افسران قادر به زیرچشمی نگاه کردن در زیر هود.

چه شما نمی توانید آن را ببینید در عمل و یا با آن بازی کند. Gildemeister گفت: این تیم با هدف انتشار چنین سایت و شاید کل کد برنامه ها و الگوریتم های اطراف پایان ماه آوریل است.

هشدار

Walz و کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم بارها و بارها تاکید کرد که این مدل یکی از ابزارهای زیادی استفاده می کنند. استاندارد نظارت بر بهداشت عمومی اطلاعات از کشورهای دیگر و کشورهای دیگر ملاحظات اقتصادی و دیگر مدل های اپیدمیولوژیک در میان دیگر منابع اطلاعاتی آنها در لیست. هر دو باید تأکید کرد که بیمارستان مینه سوتا شبکه های خود را دارند و مدل های که کسانی هستند که “بدبین” از آنچه شناخته شده به عنوان “دانشگاه ،

چه چیزی باعث دانشگاه مدل منحصر به فرد است که آن را شامل دولت سلامت اطلاعات در زمینه شرایط بهداشتی از جمعیت است. نه اطلاعات شخصی اما اطلاعات جمع آنها گفت. هیچ مدل دیگر در این کشور می داند برای مثال چگونه بسیاری از Minnesotans بیش از 60 نیز که چاق هستند و دیابت — دو عوامل اضافی که افزایش 60 سال احتمال نیاز به بستری شدن در بیمارستان از ویروس.

اما Gildemeister و مالکوم تاکید کرد که مدل محدود در آنها چه می توانید انجام دهید. پیش بینی یک نقطه در زمان است که در مارس 1, این است که چگونه بسیاری از مردم خواهد مرد برای مثال — چیزی نیست که مدل های خوب هستند. هر کسی که می گوید یک مدل پروژه ها “11 مرگ و میر در مارس 1” است که احتمالا برداشتی غلط از این مدل و یا با تکیه بر یک ساده, خلاصه ای; یک خواندن بهتر از این مدل خواهد بود این: مدل 95 در صد مطمئن باشید که وجود خواهد داشت و بین 2 و 44 مرگ و میر در مارس 1. (11 اساسا از نظر آماری وزن میانی.) تصویر از آینده است که یک مدل فراهم می کند و تار است.

همچنین یک مدل است فقط به عنوان خوب به عنوان دانش است که افسران را در آن قرار دهید. یک ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از متغیرها از مردم تا چه حد اجتماعی رعایت فاصله چگونه مسری ویروس است که هنوز هم قابل درک است; هیچ کس سعی های اجتماعی فاصله در امریکا پس از سال 1918 آنفولانزای همه گیر و این ویروس با نام تجاری جدید است.

افسران با اشاره به مدل سه شنبه منتشر شد به عنوان “نسخه 2.0” و آنها گفتند که چندین متغیر متفاوت هستند در نسخه جدید به این دلیل که ویروس است که درک بهتر از زمانی که آنها منتشر شد اولین نسخه تنها دو هفته پیش. و این مدل را ادامه خواهد داد به تغییر به عنوان بیشتر قابل درک است آنها گفت.

چه آن را برای استفاده

استفاده اولیه از این مدل برای نشان دادن آنچه تاکتیک — بسته شدن مدارس stay-at-home سفارشات منزوی ترین آسیب پذیر افزایش تخت های مراقبت ويژه — تحت تاثیر قرار دهد که بخش هایی از این بیماری همه گیر ،

به عنوان مثال: در خانه ماندن تاخیر عفونت, اما آن را نمی کند در واقع آنها را کاهش می دهد مگر اینکه تصویب شده برای سال. چرا که هر کسی که پناهگاه در محل باقی می ماند فقط به عنوان مستعد ابتلا به این ویروس در زمانی که آنها آغاز شده است. در یک منحنی بل نشان بیماری همه گیر در اوج ماندن در خانه هل اوج به راست هر دو اوج عفونت و اوج مرگ و میر.

مثال دیگر: افزایش تعداد تخت و هواکش می کند کمی به تغییر و پیشرفت ویروس اما آن را تا حد زیادی کاهش مرگ و میر. چرا که از راه های خاص این coronavirus بر ریه در کسانی که بیشتر بیمار است. داشتن یک موجود می توانید افزایش شانس خود را از بقا توسط بین 1.6 و 16.5 بار با توجه به انتشار پزشکی مقالات افسران مورد استفاده در مفروضات اساسی. در بل که منحنی نمودار تغییرات هیچ چیز برای منحنی عفونت اما منحنی مرگ و میر پهن است.

Walz همواره اعلام کرد که هدف او این است که به ICU مراقبت در دسترس برای هر کسی که نیاز به آن به منظور کاهش مرگ و میر قابل پیشگیری. ترجمه شده به نمودار این بدان معناست که منحنی از کسانی که نیاز به ICU مراقبت هرگز قله بالاتر از سطح ويژه و ظرفيت.

در نتیجه اقامت خود را در خانه سفارشات در نظر گرفته شده برای به تاخیر انداختن اوج ICU تقاضا که در طی آن زمان ICU ظرفیت را می توان ساخته شده است. پاداش اضافه شده به نظر می رسد ظاهر شده اند: Minnesotans به نظر می رسد به ماندن قرار داده و بیش از نسخه 1.0 به عهده گرفت. به عنوان یک نتیجه منحنی در واقع پهن تا حدودی.

حرکت رو به جلو مالکوم گفت: مقامات برنامه ریزی برای استفاده از این مدل در بخشی به ببینید که چگونه مینه سوتا ممکن است پدیدار شود از اقامت در خانه سفارش در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد ممکن است 4.

شش سناریو

یک لیست از برخی از فرمول های مورد استفاده در یک coronavirus مدل توسط دانشگاه مینه سوتا دانشکده بهداشت عمومی نشان داده شده است در یک پیوست به اطلاعات فنی منتشر شد سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است. (حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه مینه سوتا)

شش سناریو که دانشگاه مدل فکر شروع با “آیا هیچ چیز” که در خدمت به عنوان پایه و تشدید طریق سناریوهای مختلف است که کشف آنچه اتفاق می افتد اگر stay-at-home دستورات طولانی در مقایسه با سایر اقدامات مانند به عنوان “مورد نیاز برای افراد در معرض خطر به ماندن در خانه.”

مدل نشده بررسی اقدامات شدید مانند یک مادر اقامت در خانه نظم برای کل تابستان.

جالب — شاید ناموفق برای برخی از — دقیق اقامت در خانه مدل است که ما در حال حاضر در دست بود و نه متصل به مدل. نزدیک یک مادر اقامت در خانه جهت است که گسترش تا زمانی که ممکن است 8 دنبال “فیزیکی فاصله” از طریق ژوئن 6 و منزوی و آسیب پذیر از طریق Aug. 28 یا 30 روز پس از اوج تعداد مرگ و میر.

تحت این سناریو اوج ICU تقاضا رخ می دهد زمانی بین هفته 15 ژوئن و هفته Aug. 17. (دوباره تار تصویر.) تعداد تخت ICU نیاز تحت این سناریو خواهد بود بین 2,700 و 4,800. دانشگاه مدل فرض ICU ظرفیت امروز از 2200 تخت. بیمارستان ها تخمین می زنند که با توجه 72 ساعت متوجه پیشرفت آنها در واقع می تواند را 2,770 تخت در دسترس با توجه به دولت داده است. تعدادی از کسانی که تخت مورد نیاز خواهد بود برای غیر COVID-19 بيمار مانند کسانی که دچار حمله قلبی و یا یک ماشین تصادف. روز جمعه برای مثال 844 تخت ICU در استفاده بیشتر برای غیر COVID بیماران. دانشگاه افسران انتخاب “بلانت” فرض است که تعداد معینی از تخت ICU خواهد بود در استفاده Gildemeister گفت.

خط پایین: نیاز به بین 2,700 و 4,800 تخت ICU اما تنها 2,200 در دسترس است. بنابراین بیمارستان ماند و تحت فشار شدید برای افزایش ICU ظرفیت. اگر آنها نمی توانند مرگ و میر افزایش می یابد. دانشگاه مدل پروژه ها در مجموع مرگ و میر یک سال از هم اکنون تحت این سناریو از بین 9,000 و 36,000. اما دوباره که اگر وجود دارد هیچ اضافی ICU تخت.

با فرض این بیمارستان می تواند افزایش تعداد تخت ICU و هواکش که طیف وسیعی از عوارض مرگ سقوط خواهد کرد — اما مقامات تاکید می کند نه به خاطر الگوی اشتباه بود اما به دلیل یک متغیر کلیدی — تعداد تخت — افزایش یافته است.

“این یک ابزار قدرتمند” مالکوم گفت. “اما آن را تنها یک ابزار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im