استودیو یونیورسال هالیوود می افزاید: قدرت پردازش جدید تخفیف به آن سال 2020 سالانه عبور

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

استودیو یونیورسال هالیوود اضافه شده است برخی از جدی قدرت پردازش به سالانه آن عبور می کند.

لس آنجلس-منطقه پارک را محکم پلاتین طلا و نقره و همسایه عبور می کند در حال حاضر در دسترس در تخفیف از طریق مارس 23 عنوان فصل بهار روش و چند ویژه ارائه می دهد — هر دو در داخل پارک و همچنین در داخل مجاور Universal CityWalk — به برنامه اضافه شده عبور می کند و همچنین.

تمام جنوب کالیفرنیا پارک شروع به سطح شیب دار تا فصل خود را به دیزنی لند در کالیفرنیا ضربه بزرگ با Star Wars: کهکشان لبه و آینده مارول با مضمون Avengers پردیس افتتاح در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در این تابستان.

Knott را بری مزرعه در بونا پارک است که در آن جشن 100 سالگرد این سال است که بازگرداندن آن خرس-y قصه سوار تاریکی است و آماده برای محبوب خود Boysenberry جشنواره 20 مارس-آوریل 19. و شش پرچم سحر و جادو کوه در والنسیا فقط باز جدید خود را West Coast روروک مخصوص بچه ها سوار شدن در ماه دسامبر ارائه شده است خود را در تخفیف عمیق در می گذرد.

استودیو یونیورسال هالیوود شیرین معامله آن یک بیت به عنوان آن passholders در حال حاضر برای اولین بار نرم افزار در قیمت های ویژه به صورت منحصر به فرد در پارک حوادث از جمله براوو را بالا آشپز غذا و شراب جشنواره مارس 19-20 و طاووس زنده!, دو روز NBC فن جشنواره برگزار backlot مارس 28-29. آنها همچنین ارائه قیمت های ویژه منحصر به فرد دونده bibs و یادبود تی شرت برای در حال اجرا جهانی, حوادث مانند آینده دریم’ “ترول” 10K, 5K و 1K کودکان و نوجوانان اجرا در مارس 26.

CityWalk eateries از جمله کارل اشتراوس دم شرکت جیمی بافت Margaritaville, فروغ, پیتزا, سامبا برزیل Steakhouse & سالن Smashburger استارباکس, افسون حلقه ای هیولا های کوچک و Popcornopolis و همچنین فروشگاه های خرده فروشی مانند Billabong, iFly شهد, داخل حمام رفتار Sketchers, ذن منطقه و مهاجم تصویر ارائه 10-20 درصد تخفیف با هر سطح season pass.

کالیفرنیا همسایه پاس $144 و شامل بیش از 175 باز تاریخ اما تاریخ خاموشی در روزهای شنبه و عمدتا در طول تابستان شلوغ سال از جمله ماه های ژوئیه و اوت به عنوان به خوبی به عنوان تاریخ منجر و فقط بعد از عمده سه روز تعطیلات آخر هفته. آن را شامل دعوت به مراسم ویژه قرعه کشی فرصت تخفیف در پذیرش کلی بلیط برای دوستان و خانواده با تخفیف Halloween Horror Nights بلیط و 10-20 ٪ خاموش در شرکت CityWalk کسب و کار. مهمانان نمی نیاز به یک مقیم کالیفرنیا برای خرید این تصویب.

یک نقره سالانه پاس 174 دلار و بیش از 275 باز تاریخ با تاریخ خاموشی بیشتر اتفاق می افتد در شنبه بیش از شکستن بهار و در اطراف تعطیلات بزرگ. این شامل همه از همان قدرت پردازش به عنوان همسایه منتقل می کند.

طلا سالانه تصویب $249 با بیش از 330 باز کردن روز با تاریخ خاموشی در روزهای شنبه و در طول تعطیلات بزرگ. آن را شامل تمام قدرت پردازش از نقره و همسایه عبور به علاوه 15 درصد در پارک تخفیف در غذا و نوشیدنی و کالا و تعریف کلی پارکینگ قبل از 6 بعد از ظهر

پلاتین سالانه پاس $449 و تاریخ خاموشی. آن را شامل تمام قدرت پردازش دیگر عبور می کند به علاوه یک بار در روز جهانی با بیان جلو از خط دسترسی به همه سواری و جاذبه ها و اولویت صندلی در را نشان می دهد. این نیز ارائه می دهد یک Halloween Horror Nights بلیط که معتبر در تاریخ را انتخاب کنید تنها دسترسی به جهانی را در سال جدید و در آستانه رویداد و یک پلاتین عبور راحتي.

سه بالا عبور می کند نیز در دسترس هستند با FlexPay با برآورد پرداخت 119 دلار برای نقره $144 طلا و 249 $پلاتین و سپس گسترش پرداخت بیش از 11 ماه برای بقیه سال با بهره صفر و تمدید خودکار. FlexPay است که تنها در دسترس آنلاین.

جهانی نیز با ارائه آن passholders این فرصت را به صرفه جویی تا 44 دلار در پذیرش کلی بلیط برای خانواده و دوستان خود را هنگامی که آنها به خرید آنلاین و در پیشبرد در حال حاضر از طریق مه 31.

وجود انواع های تصادفی و چرخشی تخفیف ذکر شده از طریق universalstudioshollywood.com که در حال حاضر ویژگی های رایگان آتشفشان Nachos در با خرید یک غذای اصلی در Margaritaville از طریق مارس 30 و رایگان مینی churros با هر غذای اصلی خرید در Cocina Mexicana داخل جهانی پلازا مارس 6-22.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>