The need for rent relief in King County is staggeringly large.

نیاز به اجاره امداد در شهرستان کینگ staggeringly بزرگ است. BLOKHIN / GETTYIMAGES.COM

روز جمعه صبح راه متحده پادشاه شهرستان را اعلام کرد 5 میلیون برنامه ای برای پرداخت اجاره مارس برای مردم با کمترین درآمد در این شهرستان است. توسط شنبه در ظهر آنها دریافت کرده بود بیش از دو برابر تعداد متقاضیان آنها می توانند خدمات با بودجه فعلی. هر چند غیر انتفاعی است که هنوز در نظر گرفتن برنامه های کاربردی تا 5 بعد از ظهر امروز آنها پیش بینی آنها را به پورتال امشب “تا زمانی که ما دریافت کمک های مالی بیشتر گفت:” سخنگوی کسر Canizales.

با توجه به سازمان 4,120 برنامه ارسال شده بود و روز شنبه. هفتاد و چهار درصد از متقاضیان شد و مردم از رنگ 65 درصد از متقاضیان حمایت کودکان و نوجوانان زیر سن 18 و 30% درخواست پیگیری مواد در زبان های غیر از زبان انگلیسی است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

مردم اعمال شده از سراسر شهرستان اما 37 درصد در آمد از سیاتل.

نزدیک به 200 متقاضیان گزارش آنها در حال حاضر تجربه بی خانمانی با 45 در حال حاضر در هتل و یا متل و 36 خواب.

در اینجا اطلاعات راه متحده در حال حاضر در متقاضیان:

• تعداد برنامه های کاربردی را مشاهده کنید: 4,120

o 1,530 از شهر سیاتل
o 371 کنت
o 270 فدرال راه
o 262 رنتون
o 191 Bellevue
o 145 Auburn
o 130 بارین
o 120 سی تک
o 107 تاکویلا
o 74 Des Moines
o 67 ساحلی
o 65 Kirkland
o 40 ایساکو
o بقیه از تعادل King County

• 74 درصد از متقاضیان هستند مردم رنگ

• 2,692 خانواده های دارای فرزندان زیر 18

• 1,228 مردم تکمیل نرم افزار و درخواست پیگیری در یک زبان غیر از انگلیسی است که ما به همکاران سازمان قادر خواهد بود به انجام

• 380 برنامه های کاربردی از دانشجویان

• 241 جامعه دانشجویان هستند که غربالگری برای ایران راه پل را به پایان برساند / کالج اتمام اجاره برنامه کمک و منابع دیگر

• 187 در حال حاضر دچار بی خانمانی و متصل خواهد شد به انحراف و یا دیگر منابع
o 45 در هتل /متل
o 36 خارج

Canizales گفت: ایران راه دیده است یک چشم انداز مثبت در کمک های مالی پس از راه اندازی برنامه. روز جمعه اعلام روزانه کمک های مالی به طور متوسط حدود $8,000. روز برنامه راه اندازی آنها در زمان کمی بیش از $27,500.

اما این مقدار تقریبا به اندازه کافی. راه متحده انتظار دارد King County ساکنان ممکن است نیاز به “میلیون ها نفر بیشتر” در اجاره کمک این ماه و در ماه های آینده. “نیاز است و ما می شنویم ممکن است بدتر خواهد شد,” Canizales گفت. “ما نیاز فرماندار به گسترش اخراج moratoriums بنابراین خانواده ها باید برخی از اتاق تنفس,” او اضافه شده است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Canizales پیش بینی است که برخی از پول را از دولت فدرال در برخی از نقطه, هر چند که پول خواهد شد به احتمال زیاد در دسترس نیست به کارگران ثبت نشده که گذاشته شده در اعداد بزرگ بدون دسترسی به منافع و که در صورت اخراج با وجود این ایالت توقف.

بودجه برای اجاره کمک و مواد غذایی از ایران از راه های توزیع شده است بدون هر گونه محدودیت در وضعیت مهاجرت و Canizales گفت: کمک های مالی خصوصی می تواند کمک به مکمل فدرال پول است که می آید با وضعیت رشته های متصل به آن است.

در این میان ایالات راه این است که “فعالانه” در تلاش برای جمع آوری پول بیشتر برای کمک به عنوان بسیاری از مردم به عنوان آنها می توانند. شما می تواند کمک به ارائه مارس اجاره کمک و یا مواد غذایی تسکین اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de