اتحادیه برای شروع 10 روز شمارش معکوس برای, St. Paul معلم اعتصاب

شمارش معکوس برای یک St. Paul معلم اعتصاب را آغاز کرده است.

سنت پل فدراسیون از مربیان گفت: اعضای شنبه صبح که آن را به رسمی اطلاع در روز بعد شروع 10 روز برای خنک کردن دوره. اگر آن را نمی تواند رسیدن به توافق در دو سال قرارداد کار مدرسه منطقه را به طور موقت نزدیک در مارس 9 برای برخی از 37,000 دانش آموزان است.

“همانطور که ما گفته اند قبل از اینکه ما تصمیم به حمله به آرامی اما به شدت احساس می کنم این کار لازم است اگر ما امیدواریم که برای ساختن مدارس و حرفه ما دانش آموزان و مربیان شایسته” پیام به عنوان خوانده شده.

اعضای اتحادیه رای دادند روز شنبه به اجازه اعتصاب. روز شنبه, مربیان, برنامه ریزی شد تا نشان دهد در پیاده رو قبل از کلاس.

ساختمان استوارت دستور اینجا اعضای اتحادیه جمعه به تاکید است که بلندی اعتصاب است که در مورد مربی پرداخت و مزایای اما چه خوب است برای دانش آموزان است.

مدرسه منطقه ارائه کرده است اتحادیه — که نشان دهنده معلمان دستیاران آموزشی و مدرسه و جامعه خدمات حرفه ای — برنامه حقوق و دستمزد را افزایش می دهد از 1.5 درصد در این سال و 2 درصد در سال آینده در مجموع هزینه $9.6 میلیون.

علاوه بر این آنها ارائه شده ایم به صرف $1.2 میلیون اضافی در سلامت روانی کارکنان است.

این اتحادیه می خواهد پرداخت افزایش 3.4 درصد و 2 درصد برای معلمان که ساخته شده $75,199 به طور متوسط سال گذشته است.

این اتحادیه ساخته شده است یک لیست طولانی از عدم حقوق و دستمزد پیشنهادات و همچنین خواستار سلامت روانی تیم در هر مدرسه فندک حجم کار برای آموزش و پرورش ویژه معلمان, استخدام 50 چند زبانه کارکنان و ماندگار تعهد به شیوه های ترمیمی.

WALZ وزن در

خواسته سهشنبه در مورد برنامه ریزی حمله رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: St. Paul معلمان نگرانی در مورد سلامت روانی کارکنان پشتیبانی “مطلق است موضوع در سراسر دولت است.”

فرماندار تصریح کرد تماس خود را به “تغییر چگونه ما مدرسه سرمایه گذاری در مینه سوتا” با استناد به مشکل مدارس در تنظیم بودجه خود را در هنگام ثبت نام قطره.

St. Paul این مدرسه سال آمد تا $4.4 میلیون دلار در کوتاه مدت پیش بینی شده دولت در کمک به دانش آموزان بیشتر از حد انتظار تصمیم گرفتند برای مدارس و مناطق همجوار.

Walz سابق, معلم, یک, پسر, ثبت نام, St. Paul district.

آموزش و پرورش خود را کمیسر مریم Cathryn Ricker شد, رئیس جمهور, St. Paul صنفی معلمان در سال 2012 هنگامی که آن شروع به چانه زنی برای مسائل خارج از حد معمول حقوق و مزایا و شرایط کار.

دولت اداره خدمات میانجی گری تلاش شده است به واسطه یک معامله از معلمان اتحادیه نامیده می شود برای کمک خود را در ماه دسامبر.

سه روز از واسطه مذاکرات باید برنامه ریزی شده قبل از مارس 9.

“ما آماده مذاکره در 24 ساعت شبانه روز در تلاش صادقانه برای جلوگیری از اعتصاب” سرپرست جو Gothard نوشت: در یک آخر هفته پیام به کارکنان.

دیو Orrick کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de