Sanders

مت Rourke / AP

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., می رسد به صحبت با هواداران در اولیه شب تجمع انتخاباتی در منچستر, N. H. سه شنبه, فوریه. 11, 2020.

برنی ساندرز رسیده frontrunner وضعیت در مسابقه برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری پس از یک نشان دهنده هفته گذشته در آیووا انجمن و آشکار برنده سه شنبه در نیوهمپشایر اولیه.

آمدن به نوادا حزبی Feb. 22 اما “مدیکر برای همه” ورمونت سناتور امضا مراقبت های بهداشتی سیاست پیشنهاد ممکن است نزول حمایت خود را از یکی از قدرتمند ترین نوادا حوزه: سازماندهی نیروی کار.

آشپزی, اتحادیه اروپا یک 60,000 عضو گروه بیشتر از لاس وگاس کازینو کارگران با انتشار بیانیه ای امروز از دبیر خزانه دار Geoconda Argüello-کلاین انتقاد از تک پرداخت کننده دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی پیشنهاد و ادعا که برخی از ساندرز هواداران را “وحشیانه حمله آشپزی اتحادیه و خانواده های شاغل در نوادا” از آنجا که این اتحادیه انتقاد کرده است پیشنهاد.

آشپزی اتحادیه نگران است با از دست دادن پتانسیل از مزایای مراقبت های بهداشتی آن مذاکره با کارفرمایان تحت اجرای یک دولت-اجرای برنامه مراقبت های بهداشتی است که لغو بیمه خصوصی. در این بیانیه Argüello-کلاین گفت: این اتحادیه معتقد است که هر کس حق دارد به مراقبت های بهداشتی اما تاکید کرد خود را از مدل فعلی است “آنچه مردم نیاز دارند.”

هنگامی که درباره متن پیام بتنی خان یک سخنگوی آشپزی, اتحادیه اروپا گفت که حملات آینده شد بیش از تلفن و رسانه های اجتماعی.

“جستجو در آشپزی اتحادیه در توییتر,” او گفت:. “(این) همان محتوا در توییتر است که در ما, اشاره, سخنان, پیام های مستقیم (از آینده) تلفن تماس و پست صوتی.”

جستجو از طریق توییت ذکر آشپزی اتحادیه نشان می دهد بحث بین ساندرز حامیان و اتحادیه هواداران است. این اولین بار نیست دو اردوگاه باید درگیر شدند.

در دسامبر تاون هال رویداد با آشپزی اتحادیه ساندرز بود heckled توسط برخی از اعضای این جمعیت در هنگام بحث در مورد تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی.

به تازگی یک جزوه منتشر شد به اعضای آشپزی حمله تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی. وادار کردن مردم از مراقبت های بهداشتی خصوصی این جزوه گفت: “ایجاد بخش های غیر ضروری بین کارگران خواهد شد و به ما چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.” این جزوه نیست به صراحت نام هر نامزد.

یک سخنگوی نوادا ساندرز کمپین گفت که آنها تا به حال هیچ نظر.

ساندرز گفت: هدف این است که برای نشان دادن اعضای اتحادیه که مدیکر برای تمام خواهد شد هر گونه کاهش در پوشش با کیفیت از مراقبت های بهداشتی خصوصی در حال حاضر در محل .

“مدیکر برای حذف احتکار از شرکت های بیمه و شرکت های مواد مخدر و این کار را با باور نکردنی اداری و بوروکراسی که در حال حاضر وجود دارد هنگامی که ما در حال اداره به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از جدا کردن بیمه سلامت در برنامه” ساندرز گفت: در مصاحبه قبلی.

آشپزی اتحادیه سیاسی نیروگاه در دولت را حمایت و تایید شده است یک آرزو جایزه برای سیاستمداران است. تقریبا در هر عمده نامزد حزب دموکرات هنوز هم در مسابقه صحبت کرده است به اعضای اتحادیه در سال گذشته است.

وضعیت بالقوه آشپزی تایید شده است و هنوز هم در هوا هر چند ملی خود وابسته, متحد, اینجا, کاهش یافته است را به تایید.

خان گفت: این اتحادیه است: “هنوز تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای تایید پیش از جلسه.”

نامزد سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن توییتی حمایت خود را از این اتحادیه پس از آن نوشته شده بیانیه ای در توییتر.

“من ایستاده با کار مردان و زنان (آشپزی اتحادیه) به دلیل حمایت از نیروی کار به معنی حمایت از اتحادیه های ما” بایدن توییتی.

این اتحادیه در بیانیه ای می آید و در طول اجرا به نوادا دموکرات قفقاز خواهد شد که در فوریه برگزار می شود. 22. رای گیری زودهنگام برای قفقاز شنبه آغاز می شود و اجرا می شود از طریق پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su