درک COVID-19: حقایق در مورد ویروسی تهدید wreaking ویران در جهان

Category: لاس واگاس No comments

World Response to Coronavirus

AP

یک داروساز می دهد جنیفر Haller سمت چپ ضربه اول در اولین مرحله ایمنی مطالعه کارآزمایی بالینی بالقوه واکسن برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل. (AP Photo/تد S. وارن)

در مارس 11, سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 به یک بیماری همه گیر—اول همه گیر می شود ناشی از کوروناویروس. همانطور که ما حرکت به این واقعیت مهم به زمین درک خود را از این ویروس در حقایق و درک نقش همه ما بازی را در گسترش عفونت است.

کلید شناخت است که اصطلاح همه گیر نباید باعث دوزخ. در حال حاضر بیشتر از همیشه, همه ما باید به یاد داشته باشید این سه Cs: آرام باقی می ماند مراقب باشید از اقدامات خود و ملاحظه دیگران است. آیا عجله به فروشگاه در حمله و تشنج به خرید تمام کاغذ توالت. آگاهانه خود را در سلامت و بهداشت شخصی. و در نظر گرفتن چگونه شما ممکن است دیگران را تحت تاثیر قرار اگر شما بیرون رفتن در فضاهای عمومی. ما همه در این با هم و به عنوان با گذشته بیماری های همه گیر ما را از طریق آن دریافت کنید. آن را تا به همه ما برای انجام هر کاری که ما می تواند به توقف ادامه گسترش COVID-19.

طبقه بندی بیماری

• بومی: یک بیماری و یا بیماری در میان گروه خاصی از مردم یا در یک منطقه جغرافیایی خاص.

• بیماری: گسترده وقوع بیماری (یکی به دست آمده از یک منبع مشترک) گسترش در یک فرکانس به وضوح بالاتر از آنچه به طور معمول انتظار می رود.

• آنفلوآنزای مرغی: یک بیماری همه گیر در سراسر جهان.

COVID-19 مشخص شد به عنوان یک بیماری همه گیر با توجه به سطح هشدار دهنده از گسترش و افزایش و پایدار فرد به فرد انتقال ویروس است. این اولین همه گیری ناشی از کروناویروس و اولین بار سازمان بهداشت جهانی (WHO) به نام شیوع یک بیماری همه گیر از H1N1 (“آنفولانزای خوکی”) در سال 2009.

نرخ عفونت

رسمی اورژانس

در مارس 12, رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak اعلام وضعیت اضطراری در نوادا اجازه می دهد کمک های دولت به عنوان مکمل منابع محلی برای جلوگیری یا کاهش خسارت و از دست دادن سختی و رنج و با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“نرخ گسترش عفونت تغییر نمی کند با اصطلاح “بیماری همه گیر'” توضیح می دهد که دکتر کارن M. Duus, Ph. D., یک ایمونولوژی و میکروب شناسی استاد در هندرسون را Touro دانشگاه. “افراد آلوده با ویروس به طور کلی قادر به آلوده یک تعداد از افراد مستعد است. این عدد محاسبه شده است با استفاده از مطالعات ویروسی انتقال است. های مختلف ویروس قادر به آلوده کردن شماره های مختلف از مردم است. آمار استفاده می کنیم برای توصیف این است که به نام R0 یا R-صفر.”

چه معنا است ؟ این را در نظر بگیرید.

سرخک یک R0 از 12-18 که بدان معنی است که یک فرد مبتلا به سرخک را آلوده 12 تا 18 دیگر افراد مستعد است. آنفلوانزا ویروس (در طول یک شديد نجومی) است R0 از 1.53 که بدان معنی است که یک فرد مبتلا به آنفلوانزای A است که سال آلوده 1.53 دیگر افراد مستعد است. همانطور که بیشتر مردم آلوده شدن و سپس افراد دیگر را آلوده این ویروس گسترش می یابد. به نظر می رسد مانند میزان عفونت در حال افزایش است اما در واقع این واقعیت است که وجود دارد بیشتر افراد آلوده در جامعه گسترش آن به دیگران است. فعلی R0 پیش بینی برای COVID-19 2.5.

سریع جهش coronaviruses

مثبت ماندن

“اکثر مردم نمی خواهد هر گونه مشکل و بعید به ویروس” Touro دانشگاه دکتر امی سنگ گفت. “Coronaviruses جدید نیست و ما یاد بگیرند برای انطباق با این ویروس فقط می خواهم ما برای coronaviruses ما در گذشته دیده می شود.”

Coronaviruses هستند RNA ویروس ها—یک خانواده از ویروس ها است که می تواند باعث سرماخوردگی بلکه شامل گونه اپیدمی سارس (سندرم حاد تنفسی) و ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) ویروس ها. RNA ویروس بدنام هستند برای توانایی خود را به جهش به سرعت در حال تغییر و برای فرار از سیستم ایمنی بدن ما.

“ماشین آلات این ویروس ها با استفاده از به تکرار آنها مواد ژنتیکی را اشتباه می گوید:” دکتر امی سنگ, Ph. D., ویروسی ذاتی immunologist و دستیار استاد در Touro دانشگاه. “این اشتباهات می تواند منجر به تغییرات اجازه می دهد که این ویروس به حرکت از یک حیوان به انسان است. این اشتباهات یکی از دلایلی که ما نیاز به یک جدید آنفولانزا هر سال است. ما انتظار داریم که COVID-19 جهش یافته مورد به عنوان سریع به عنوان سارس است که می گویند در تاریخ همتراز با دیگر RNA ویروس در حدود یک جهش هر پنج و نیم روز. برای بافت انسان های افزایش جهش در یک روش مشابه به جز مقدار آهسته تر (یک جهش هر 277 روز یا هر نه ماه). این بدان معنی است که ویروس را تکامل و تغییر در طول زمان است.”

آن را درمان و توسعه یک واکسن دشوار است. همانطور که در حال حاضر هیچ واکسن و آنتی بیوتیک ها بی اثر پس از COVID-19 یک عفونت ویروسی نیست باکتریایی یکی. با توجه به این که حدود 80 درصد از مردم را بهبود می یابند بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان یا درمان خاص.

طول عمر یک بیماری همه گیر

آزاد کردن منابع مالی

در مارس 13, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی تحت استافورد عمل به آزاد کردن میلیاردها دلار در سازمان مدیریت اضطراری فدرال بودجه برای مقابله با COVID-19.

“عمر بیماری های همه گیر بر حسب علت بیماری همه گیر نرخ انتقال تعدادی از افراد مستعد و بهداشت عمومی اقدامات انجام شده برای مبارزه با گسترش عفونت” Duus می گوید. “همانطور که بیشتر و بیشتر مردم در حال آلوده و بهبود این بیماری همه گیر wanes با توجه به کاهش تعداد افراد حساس باقی مانده در جامعه است.”

1918 پاندمی آنفلوانزا 15 ماه به طول انجامید در حالی که همه گیر H1N1 سال 2009 18 ماه به طول انجامید. ما نمی دانیم چه مدت COVID-19 همه گیر خواهد شد و تا آخرین اعلام آن توسط چه کسی.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>