‘Undercounting اقتصادی درد’ حتی به عنوان بیکاری رتبه اوج

Category: توین سیتی No comments

با وجود تریلیون در محرک های هزینه و با عجله به بازگشایی توقیف کسب و کار در برخی از ایالت ها, اقتصاد ایالات متحده همچنان به تلو تلو خوردن تحت وزن از بیماری همه گیر کوروناویروس با یکی دیگر از 3.8 میلیون نفر از کارگران تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

ارقام اعلام روز شنبه وزارت کار آوردن تعدادی از کارگران پیوستن رسمی بیکاری رتبه در شش هفته به بیش از 30 میلیون و تاکید چقدر وخیم اقتصادی شرایط باقی می ماند.

بسیاری از سازمان های دولتی هنوز هم غرق سیل ادعا می روم شاید میلیون ها نفر با کاهش منابع برای پرداخت اجاره و یا قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

آنها عبارتند از لورن Standifur که از دست او جلو-میز کار در یک هتل در Lexington, Kentucky. او گفت که او شده است قادر به دریافت از طریق به سازمان های دولتی برای هفته ها و جمع آوری کرده است هیچ فایده ای ندارد.

“کل من تماس بگیرید ورود به سیستم پر شده است,” او گفت:. “آن را نزدیک به 40 ساعت در هفته — اگر من پرداخت کردم برای ساخت تماس های من می توانید آن را به عنوان یک کار تمام وقت است. اما من به صحبت یک انسان است.”

اگر هر چیزی, به گفته بسیاری از اقتصاددانان این کار ضرر و زیان ممکن است به مراتب بدتر از دولت برگه نشان می دهد.

یک مطالعه انجام شده توسط موسسه سیاست اقتصادی پیدا کردم که تقریبا 50 درصد مردم بیش از شمارش به عنوان پر ادعا در اخیر چهار هفته دوره ممکن است واجد شرایط برای مزایای وجود مانع در اعمال و یا حتی نمی سعی کنید به این دلیل که فرایند بیش از حد توانمند است.

“مشکل این است که حتی بزرگتر از این داده ها نشان می دهد” گفت: Elise گولد اقتصاددان ارشد موسسه چپ متمایل گروه پژوهشی. “ما در حال undercounting اقتصادی درد است.”

دیگران رسیده اند مشابه نتیجه گیری. الکساندر Bick از دانشگاه ایالتی آریزونا و آدم Blandin از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه نشان داد که 42 درصد از کسانی که مشغول به کار در ماه فوریه تا به حال شغل خود را از دست داده و یا دچار کاهش در درآمد. آوریل 18, آنها یافت تا 8 میلیون نفر از کارگران بیکار بودند اما نه منعکس شده در هفته نامه ادعا داده است.

مشکلات در سطح دولت تا حد زیادی جریان از حجم خالص ادعا می کند که چند آژانس های آماده مسئولیت رسیدگی به. بسیاری از آنها بر دوش پیری سیستم های کامپیوتری است که سخت به پیکربندی مجدد برای دستورالعمل های فدرال.

“ما شناخته شده است که دولت بیمه بیکاری سیستم نمی شد تا به وظیفه و در عین حال کسانی که سرمایه گذاری نمی شد ساخته” گولد گفت. “نتیجه این است که دولت سیستم کمانش تحت وزن از این ادعا.”

له ادعای یک دلیل عمده — اما نه تنها یکی است که می گوید در حال backlogged. نا امید متقاضیانی که refile برنامه های کاربردی خود را برخی به عنوان بسیاری از 20 بار آهسته سیستم به عنوان پردازنده های علف هرز تکراری.

برخی از برنامه های کاربردی اطلاعات از دست رفته. نیویورک تحليل 1 میلیون و ادعا می کند و بسیاری از شده بود به دلیل تاخیر یک گم شده شماره شناسایی کارفرما. در چنین مواردی هر متقاضی است به نام پشت. تماس گیرنده به دنبال به روز رسانی همچنین سیل سیستم افزایش صبر کنید برای کسانی که نیاز به تصحیح یک اشتباه است.

تعداد زیادی از مردم تشکیل پرونده اولیه نرخ بیکاری پایین است از اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل هنگامی که بیش از شش میلیون نفر برای اعمال منافع دو هفته در یک ردیف. اما این دلداری های کوچک در نور بزرگتر اقتصادی تصویر اقتصاددانان گفت. قبل از همه گیر فقط بیش از 200 ، 000 نفر در هفته کاربردی برای مزایای بیکاری.

“از آن رو به کاهش است اما این سطح است که هنوز هم نفس بالا گفت:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان. “ادعا می کند می تواند اقامت در میلیون برای چند ماه است که تقریبا ژرف.”

Shepherdson گفت: کاهش شغل در حال حاضر توسعه یافته به مراتب فراتر از صنایع در ابتدا ضربه گیر و متعاقب آن مستند در بسیاری از ایالت ها مانند اوقات فراغت و مهمان نوازی.

“شما نمی توانید یک نوار دو بار” او گفت:. “اخراج در حال حاضر مشغول به کار راه خود را از طریق مدیریت زنجیره تامین و خدمات کسب و کار.”

میلیون ها نفر که موفق به نگه داشتن شغل خود را در صورت کاهش حقوق و دستمزد و یا furloughs یک نشانه ای از کارفرمایان عدم قطعیت است. با توجه به تریلیون صرف “ما می توانیم امیدوار است که فدرال تلاش می شده اند بیشتر موثر ناشی از دست دادن شغل” گفت: Michael Gapen ارشد ایالات متحده اقتصاددان در بارکلیز.

Gapen گفت که او انتظار می رود نرخ بیکاری به آمار 19.5% در ماه آوریل تشدید فشار مالی بر او و همسرش را در سطح نهان از افسردگی است.

فدرال محرک تلاش ها شامل اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری از طریق یک برنامه شناخته شده به عنوان فدرال همه گیر جبران بیکاری. دیگر همه گیر کمک های بیکاری است که با هدف پیمانکاران مستقل و به اصطلاح فرفره کارگران که واجد شرایط نیست به صورت سنتی بیکاری پوشش. واشنگتن نیز برای پرداخت 13 هفته از مزایای یک بار دولت پرداخت اجرا ابتکار به نام همه گیر اورژانس جبران بیکاری.

با توجه به وزارت کار تمام 50 ایالت در حال پرداخت 600 دلار هفتگی مکمل اما تنها 21 را آغاز کرده اند که مزایای زیر برنامه برای پیمانکاران مستقل و تنها نه را شروع کرده اند 13-هفته تمدید پرداخت.

نیوجرسی تلاش کرده است برای پاسخ به تماس های تلفنی از filers مانند دیوید Schoonover یک بازیگر از شهر جرسی که برای اولین بار برای مزایای استفاده شود در 23 مارس پس از نشان دادن خود در شهر نیویورک بسته شده است. همه به نظر می رسید عادی در ابتدا, اما پرونده او مشخص شده بود در انتظار هفته بعد از هفته زمانی که او بررسی می شود آنلاین.

قادر به دریافت از طریق تلفن او جستجو برای آدرس ایمیل برای مقامات نیوجرسی وزارت کار و توسعه نیروی کار و ارسال آنها پیام های. یکی پاسخ داد و خود را ادعا می کنند وضعیت تغییر در این هفته به ثبت از انتظار. گروه برنامه ریزی یک تماس با او در ژوئن 3 و Schoonover گفت: کمی وجود دارد او می تواند به تسریع این روند تشدید فشار مالی بر او و همسرش.

“هر هفته یا بنابراین ما می توانید از ماشین حساب و بپرسید چقدر دیگر ما می توانیم اگر ما نمی دریافت مزایای بیکاری در ماه ژوئن” Schoonover, 37, گفت:. “ما در حال جوانه هر پنی است.”(شروع اختیاری تر و تمیز.)نیویورک تا به حال مشکلات کمتری نسبت به برخی از کشورها اما این حجم از متقاضیان است “به سادگی دلخراش” روبرتا Reardon, نیویورک, کار کمیسیون گفت: در یک تماس پنج شنبه با اخبار سازمان.

دولت خواستار بازگشت هر کسی که دارای یک مشکل با نرم افزار, او گفت:.

نیویورک آغاز شده است پردازش ادعا می کند از فرفره کارگران و مترجمان آزاد اما یکی از کسانی ست سوسو زدن از بروکلین نشده تا به حال هیچ شانس.

“نه تلفنی نه ایمیلی چیزی گفت:” سوسو زدن, 52, اعمال می شود که در اواسط ماه مارس پس از کار خود را به عنوان یک نوکر را به توقف آمد. “ما گیر کاملا با جا به نوبه خود,” او گفت: وضعیت او را “یک Dante-esque برزخ است.”

سوسو قادر بود برای به تاخیر انداختن پرداخت خود را قبض برق بدون مجازات و ارسال یک بررسی برای تلفن شرکت اما او نگران است در مورد پوشش ممکن است اجاره. “من آن را نمیفهمد نشده است,” او گفت:. “این nerve-racking.”

(پایان اختیاری تر و تمیز.)در کنتاکی که در آن تقریبا یک چهارم از نیروی کار است که از کار بیکار کارگران مواجه شده اند منتظر از شش ساعت یا بیشتر در هنگام تماس در مورد مزایای.

یکی از کسانی که نا امید است Standifur که به تازگی شروع به کار در یک هتل در لکزینگتون زمانی که او بود furloughed در مارس 13. او گفت که او بلافاصله اعمال می شود برای منافع تنها به خواسته می شود برای بررسی وضعیت او در دو هفته.

او گفته بود به بازگشت در اوایل ماه آوریل. او مشخصات آنلاین با کنتاکی بیکاری آژانس لیست انتظار $291 هفتگی پرداخت از دولت و بارگیری 600 دلار فدرال محرک پرداخت. اما نزدیک به هفت ماه پس از تشکیل پرونده او گفت: او دریافت کرده است هیچ چیز نیست.

Standifur, 30, گفت که او خواستار دولتی مختلف اعداد هر روز از جمله فرماندار ، اما حجم تماس است که همیشه بیش از حد بالا و یا ضبط می گوید: تعداد معیوب است و یا او بازدید یک سیگنال مشغول است. روز سه شنبه او شروع به تماس در 6:34 صبح

Standifur که زندگی با مادر و سه برادرزاده گفت که او تا به حال اعمال شده برای شغل های عجیب و غریب و تا به حال با استفاده از کارت های اعتباری خود را به آن محدود به خرید مواد غذایی اقامت برای وعده های غذایی مانند بادام زمینی-کره-و-ساندویچ ژله.

“من سعی می کنم همه چیز را من می توانم به گرفتن برخی از پول در به طوری که در زمانی که این است که بیش از همه ما لازم نیست که تمام این لوایح انباشته,” او گفت:. “هر روز ما به رختخواب بروید و دعا کنید که آن را بهتر می شود. اما هر روز آن را احساس می کند مانند آن بدتر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>