تحت این Stay-در-خانه سفارش چه می توانید انجام دهید در واشنگتن در حال حاضر ؟

Category: سیاتل No comments

Tending to a bonsai tree is ALLOWED.

رسیدگی به یک درخت بونسای مجاز است. کارن Moskowitz/گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد پناهگاه در محل سفارش برای واشنگتن در روز دوشنبه. او با استفاده از کلمات “پناهگاه در محل” انتخاب به آن تماس بگیرید به جای “خانه بمانند سالم” مانند یک afterschool PBS خاص است. Inslee گذاشته برخی از محدودیت ها در کنفرانس مطبوعاتی خود—بدون احزاب ساحل! هیچ بسکتبال وانت! هیچ sleepovers!—اما واشنگتن هنوز روشن نیست در آنچه از آنها می تواند یا نمی تواند انجام دهد.

آنچه که من مجاز به انجام به عنوان یک فرد در این دنیا ؟

علاوه بر زندگی و تنفس و اجتماعی فاصله چه آزادیهای فردی شما را ترک کرده اند در خارج از حرکات تند و سریع آن را به بازمانده reruns? بسیاری!

شما می توانید:

 • رفتن به فروشگاه مواد غذایی. فراموش نکنید میله فروشگاه های مواد غذایی جدید ، شما می توانید از مواد غذایی وجود دارد برای دستور العمل های مانند این سوپ به کسی توصیه می شود به من در توییتر و یا این کیک است که این دستور ، شاید شما می توانید از تماس با چشم با مواد غذایی, فروشگاه, کارگر, اما لطفا وقت خود را تلف نکنید با سوالات غیر ضروری. آنها خسته و آنها به معنای واقعی کلمه نیاز به فضا.
 • رفتن به دکتر. شما هنوز مجاز به رفتن به خود را بررسی کنید-اما اگر شما مانند من هستید شما دندانپزشک لغو قرار ملاقات خود را چرا که او به همه ماسک و دستکش و آنچه-باید-yous به COVID-19 شود. اعمال جراحی الکتیو و خدمات دندانپزشکی متوقف شده است.
 • سرپرستی کسب و کار محلی با خرید از. نه شما نه تنبل بودن نه پخت و پز این زمان سفارش و تحویل یک عمل قهرمانی, یک نوع دوستانه پیشنهاد برای صرفه جویی در کسب و کار کوچک.
 • شما می توانید رفتن به بانک. شاید به پول نقد است که شیرین ~$1,200 بررسی از دولت (اگر آن را تا به حال می آید). و سپس شما هرگز به بازگشت به این دلیل که اقتصاد در قتلگاه و چه مدت طول خواهد آن ~$1,200 بررسی تاریخ و زمان آخرین شما به هر حال ؟
 • آویزان کردن در پارک (اما نه یک پارک دولت). باقی می ماند شش فوت دور از هر فرد شما در حال زندگی نمی کند. پارکینگ برای برخی از کسانی که در پارک ها بسته خواهد شد ،
 • لذت بردن از یک درخت!
 • در آن توجه داشته باشید این به این معنی شما می توانید دوچرخه حولا هوپ گرفتن برخی از اشعه و تنفس هوایی که نه در داخل آپارتمان خود را.
 • باغبانی مجاز است. شما مجاز به محوری دست خود را به زمین و فرو ریختن تازه خاک بین انگشتان دست خود را. کاشت یک دانه یا دو و اجازه دادن به چیزی رشد برای تلفن های موبایل خیلی خوب در حال حاضر. لذت بردن از آن اما دستهای خود را پس از.
 • مکان هایی که باز هستند:

  همه چیز من ذکر شده در بالا (فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و بانک ها و غیره.). علاوه بر این ایستگاه های گاز در حال باز به عنوان مواد غذایی بانک laundromats و داروخانه ها.

  هر چیزی تلقی “ضروری” باز خواهد ماند. چیست و ضروری? پیدا کردن. (لوله کش autoworkers, علف های هرز, فروشگاه, فروشگاه ها مشروب و بیشتر ضروری است).

  آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

  مکان هایی که برای مطمئن شوید که قطعا بسته:
  ناخن سالن سالن مو و آرایشگر مغازه های ماساژ سرو و چشمه های معدنی استودیو یوگا و تناسب اندام مراکز سینما و در هر نقطه که در آن شما در تماس مستقیم با انسانی دیگر و یا گروهی از انسان است. برای برخی از این شما می توانید پیدا کردن در خانه راه حل های مانند به عنوان مثال برش مو خود را و یا کار کردن به ورزش ،

  بسته شده اما تحویل:
  اگر شما از یک فروشگاه محلی است که شما می خواهم به نگه داری چک برای دیدن اگر آنها در حال ارائه گزینه های تحویل. من می دانم که فروشگاه های کتاب مانند مقام سوم کتاب در حال ارائه کتاب و برخی از میله (و مکان های فانتزی) انجام می دهند از مشروبات الکلی و مواد غذایی است.

  بزرگ غذای آماده از این در خانه بمانند و سالم داستان این است که این سخت است. هیچ کس می خواهد به ماندن در داخل و تنهایی, به ویژه هنگامی که آن را با شکوه روز بهار. اما این ویروس در حال گسترش است و گسترش سریع و تنها چیزی که می تواند به مبارزه با آن گسترش یافته است که اگر ما دور ماندن از هر یک از دیگر. شما ممکن است احساس ملول—من می دانم که من احساس ملول—اما تصویری-چت تاریخ خود را با دوستان, رفتن برای پیاده روی پیوستن به یک قرنطینه جزئیات برخی از شعر تماشای برخی از این پیام های امیدوار به سیاتل و شما از طریق آن دریافت کنید. ما را از طریق آن دریافت کنید با هم.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>