تحت coronavirus shutdown, L. A. County رستوران می توانید در حال حاضر فروش مواد غذایی — اما در اینجا قوانین

رستوران ها شده اند بازسازی خود را به عنوان بازار مواد غذایی به دنبال راه هایی برای زنده ماندن تلفات اقتصادی ویران شده توسط coronavirus-موجب خاموش شدن ناگهانی.

اما reinventions گرفتار چشم از بهداشت عمومی بازرسان که با بستن برخی از eatery-تبدیل-فروشنده پایین. تحت “در خانه ماندن” سفارشات و اجتماعی فاصله, قوانین, رستوران ها تنها می تواند در خدمت مواد غذایی.

بنابراین مجبور با تلاش به وزن بقای اقتصادی با بهداشت عمومی ملاحظات L. A. مسئولان شهرستان گذاشته تازه دستورالعمل در پنج شنبه, آوریل 2 اجازه می دهد که مواد غذایی به فروش می رسد تحت یک به روز رسانی مجموعه ای از دستورالعمل ها.

جدید رهنمودها عبارتند از:

  • رستوران ها ارائه مواد غذایی-نوع محصولات (به عنوان مثال مواد خام و محصولات و غیره.) برای فروش خرده فروشی ممکن است آنها را تنها در منوی خود را برای تحویل و یا گرفتن است. آنها مجاز به راه اندازی یک فروشگاه مواد غذایی در اتاق ناهار خوری خود را برای مشتری خود انتخاب. مقامات می گویند که شکست هدف از بسته شدن اتاق ناهارخوری به مشتریان است و در خارج موجود اجازه.
  • مقامات بهداشت عمومی را اجرا نمی کند برچسب زدن از محصولات که در حال بسته بندی برای راحتی اهداف ارائه شده آنها قادر به ارائه مواد تشکیل دهنده به مشتریان درخواست.
  • رستوران ها نمی تواند درگیر در “معرض خطر” بسته بندی مانند “کاهش اکسیژن بسته بندی” است که نه تایید شده توسط وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی و بطری از محلول ضد عفونی کننده فروخته می شود بدون هیچ گونه نیاز سازمان حفاظت محیط زیست شوی.
  • اگر یک رستوران است که با استفاده از آن اتاق ناهار خوری به عنوان پشتیبان برای ذخیره سازی غیر غذایی آنها رو به منع مشتری خود انتخاب و از این موارد. این محصولات در حال ارائه می شود به عنوان بخشی از تحویل و یا از خرید.

“این دستورالعمل های جدید اجازه می دهد تا رستوران به فروش اقلام مواد غذایی و سبزیجات و مواد غذایی را از طریق takeout تحویل و منظقه وانت” گفت: سرپرست جانیس هان که در ابتدا تحت فشار قرار دادند برای دستورالعمل در یک ضرورت حرکت در روز سه شنبه. “من امیدوارم که این کمک می کند تا ما رستوران های محلی ماندن در کسب و کار خود را حفظ کارکنان و مشتریان امن و همچنان به تغذیه خود جوامع در طول این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de