UMN دانش آموزان تنظیم به کلاس های آنلاین در طول coronavirus shutdown

Category: توین سیتی No comments

یک دانش آموز توصیف آن به عنوان “کمی آرام.” یکی دیگر از استفاده از کلمه “ترک کردند.” یکی دیگر از “بی ثمر است.”

پوچی از دانشگاه مینه سوتا دانشگاه فراهم می کند یک تضاد کامل از تنها چند هفته پیش بود که آن را پرتکاپو با دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان پشتیبانی. آن را در حال حاضر خالی از مردم برای صرفه جویی در برخی از کارگران ضروری دانش آموزان جمع به خوابگاه و چند نفر قدم زدن هر چند در این زمینه.

به عنوان دانشجویان بازگشت به تحصیل خود را از تمدید شکستن بهار در چهار شنبه آنها منتقل شده به آموزش آنلاین برای بقیه ترم — یک واقعیت جدید است که نیاز به تنظیم دوره برای برخی از. حرکت به جایگزین آموزش برای بقیه ترم اخبار دانشجو تست مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه تصمیم به انصراف از شروع مراسم کمک کرده اند بیان جدی بودن بیماری همه گیر کوروناویروس به دانش آموزان است.

جیمی Griebler یک دانشگاه مینه سوتا ارشد, کار, ارشد, کلاس طراحی در خانه اش در وودبری در روز چهارشنبه. مدرسه رفته برای آموزش آنلاین به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. (حسن نیت ارائه میدهد از جیمی Griebler)

“ما بچه های کالج و در ابتدا شما نوع از همه چیز را به عنوان یک بیت از یک شوخی می دانید ؟ آن را مانند ” من مدرسه را تعطیل. رخصتی بهار, تمدید. سرگرم کننده’ ” ارشد روانشناسی عمده جاستین Lupa گفت. “اما آن را به عنوان قطعا توسعه یافته و ما در حال شنیدن بیشتر در مورد آن را در اخبار و مردم نهفته بودن من می گویند آن را رفته کمتر از چیزی که باید مانند, “اوه, آره که بمکد اما ما دیگر رخصتی بهار’ به ‘Oh آنها لغو همه چیز را که ما تا به حال.’ ”

با تمام حوادث در محوطه دانشگاه در حال حاضر اوراق دانش آموزان در حال تنظیم به جدید خود را طبیعی — زندگی آنلاین با برنامه هایی مانند زوم گفتمان و Google Hangouts استفاده می شود به نگه داشتن بالا ترم.

برخی از دانش آموزان مانند ارشد چاد فاوست یک روزنامه نگاری و علوم سیاسی عمده برخی از اساتید خواهد شد که ضبط سخنرانی ها به تماشای در هر زمان و دیگر اساتید خواهد بود که برگزاری سخنرانی زنده برای دانش آموزان به لحن به.

“این رفتن به جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه این می رود” فاوست گفت. “من می دانم که سطح استرس برای برخی از دانش آموزان در اطراف کلاس های آنلاین شده اند بسیار بالا است.”

فاوست گفت: یک درخواست بود گردش آنلاین در میان برخی از دانشجویانی که در حال فارغ التحصیلی در این ترم به حرکت می کند کلاس های خود را به یک پاس/خرابی سیستم به دلیل مشکل از تنظیم به سیستم آنلاین میدوی را از طریق این ترم.

تغییر آنلاین نیز فراهم می کند و مانع دیگری برای دانش آموزان در حال جستجو برای یک روال جدید را به عنوان آنها یاد بگیرند که چگونه برای تنظیم به کار از خانه. ریاضی آموزش و پرورش, تاریخ و مریم شرمن گفت که او در بر داشت آن را سخت به تمرکز بر مدرسه در خانه و علوم کامپیوتر سال دوم روبن Gardos رید گفت: در عمده نه چندان نیاز به در فرد اما او نگران تاثیر آن ممکن است بر دیگران.

“من می دانم که بسیاری از مردم ابراز نگرانی در خصوص افرادی که با تکیه بر کلاس های خود را به عنوان محرک به خارج از آپارتمان خود را هر روز,” او گفت:. “شاید مردم رفتن را از طریق افسردگی و چیزهای که شاید آنها لازم نیست که مقدار زیادی از تعامل با جهان خارج و این واقعیت است که شما باید برای رفتن به کلاس می تواند یک کمک بزرگ در روز خود را فقط به عنوان یک انگیزه برای خارج شدن از رختخواب.”

به عنوان دانشجویان و اساتید به طور یکسان تنظیم برخی از رشته های اصلی ممکن است آسان تر به حرکت آنلاین. شرمن گفت: کلاس ریاضی را دگرگون هموار آنلاین اما میخواستم بدونم که چگونه این بحث بیشتر بر اساس دوره های جزئی خود را کار کردن. همان می رود برای ارشد اقدام عمده گرت Hildebrandt که مهم است به شدت حرکت و عملکرد مبتنی بر.

“اساتید ما گفته اند که آن را برای رفتن به یک بیت از یک منحنی یادگیری برای هفته اول به دلیل آن را برای آنها را به عنوان خوب,” او گفت:.

تغییر جهت بدبختانه مدل کلاس درس در سال های اخیر — یادگیری استراتژی است که در آن دانش آموزان به تماشای سخنرانی حاضر و پس از انجام تکالیف در کلاس ممکن است کمک به صاف این روند برای برخی از دانشجویان و استادان ساخت طبقات بیشتر به راحتی سازگار برای یادگیری آنلاین.

“واقعا تنها تغییر در حال حاضر این است که به جای داشتن در جلسات حضوری به انجام مشق شب (استادم) فقط نوع به ما می دهد انتساب و پس از آن ما همه چیز را در خود ما است. پس از آن واقعا نبوده است بد در این رابطه” ارشد bioproducts و biosystems engineering عمده ناتالی دانکن گفت: در حالی که با توجه به انتقال سخت تر بود با او بر آزمایشگاه شیمی آلی کلاس.

اما حتی به عنوان دانش آموزان انطباق با خود واقعیت جدید دانشگاه نشسته عمدتا خالی است. و در حالی که دانش آموزان توصیف یک “عجیب و غریب” و “عجیب و غریب” احساس مورد بقیه ترم وجود دارد برخی از خوش بینی در میان آنها است.

“من آن را تشویق می کنند که هر کس در واکنش به این رویداد بی سابقه ای با هم و با استفاده از آن به عنوان یک فرصت بود و بیشتر در لمس حتی اگر ما قادر به در واقع لمس” Hildebrandt گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>