UMN دوم Nibir سرما پیشرفت برای Jeopardy! کالج قهرمانی نداد

دانشگاه مینه سوتا دانشجوی سال دوم Nibir سرما می داند که چگونه در معرض خطر! کالج قهرمانی مسابقات کار می کند. وجود دارد پنج چهارم و دور و برندگان آن پیشبرد به مرحله نیمه نهایی رسید. اما پس از انجام چهار بعدی بالاترین پول برندگان.

بنابراین زمانی که ایندیانا را تایلر شانه شروع به پریدن کرد به طور غیر قابل عبور رهبری در طول دو خطر سرما را چهارم که پخش جمعه تو از دشت بهشت منتقل مناظر خود را به یک نقطه کارت های وحشی.

سرما که گفت که ظاهر می شود بر این که نشان می دهد “حقیقی” می دانستم که او تا به حال به پایان با حداقل 10 ، 000 دلار به $13,000 برای گرفتن یکی از کسانی است که چرا او شرط کوچک و روزانه دو در دور نهایی که او دریافت نمی کند درست است. هنوز تب و تاب از پاسخ های صحیح در این دو خطر دور چپ او با بیش از $9,000 رفتن به نهایی معرض خطر است. سرما شرط بندی بزرگ در آن و زمانی که این سوال تا ظهور او لبخند زد میزبان الکس Trebek.

“من می دانستم که بلافاصله آن را,” او گفت:.

سرما را تماشا جمعه این قسمت با دوستان خود از طریق آنلاین, سازمان دیده بان حزب.

برخی از دوستان خود نیز می دانستند معرض خطر نهایی پاسخ — “عوض” — اما او تنها یکی از شرکت کنندگان به حق آن را دریافت تقویت کل خود را به $18,448. شانه هنوز فراری برنده تقریبا $10,000 اما سرما می دانستم که چه Trebek به زودی تایید کرد — که او تا به حال دستگیر کلمات نقطه برای پیشبرد به مرحله نیمه نهایی رسید.

“زمانی که من آن را کردم راست من بود ‘بله من در مرحله نیمه نهایی. وجود دارد و ما,'” سرما گفت.

او در نیمه نهایی قسمت خواهد شد شنبه. برنده تمام مسابقات را بدست آورده $100,000 جایزه. سرما گفت: در این مسابقات فیلم برداری شده بود در اوایل فوریه.

“من واقعا افتخار چگونه من در (چهارم) قسمت با این نوع از معجزه باز گشت من حدس می زنم” سرما گفت: با تلفن جمعه. “به اشتراک گذاشتن تجربه با سایر مردم [در سازمان دیده بان حزب] بود واقعا هم سرگرم کننده است.”

سرما که او نیز در pep گروه در Gophers هاکی مردان خانه بازی ها, دریافت مدرسه-حمایت گسترده ای در رسانه های اجتماعی جمعه. اولیه Gophers دو و میدانی حساب توییتر زنده-توییتی قسمت و Gophers مردان هاکی حساب کرده بود راش توییت در تجمع به قسمت.

“من انتظار این سطح از پشتیبانی از مدرسه” سرما گفت: “اما از آن شده است بسیار جذاب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im